'Anderlecht verliest na El Hadj nog 2 goudhaantjes'

door
'Anderlecht verliest na El Hadj nog 2 goudhaantjes'

Het zijn alweer geen fijne dagen voor Anderlecht, waar er nog maar eens een crisis heerst. Deze keer zijn daarbij alle ogen gericht op Neerpede, door de hardnekkige geruchten dat Jean Kindermans opzijgeschoven zou kunnen worden. Daarmee zou de jeugdopleiding zijn boegbeeld verliezen, terwijl er nu al een leegloop aan de gang lijkt te zijn.


KRC Genk dient Paars-Wit zware klappen toe, want na Konstantinos Karetsas (15) staat het nu ook op het punt om Anouar Ait El Hadj weg te plukken bij Anderlecht. De 20-jarige kwam het voorbije anderhalf jaar wel amper nog aan spelen toe, maar het zal toch aankomen dat een rivaal weer met één van hun jeugdproducten aan de haal gaat. Om het nog wat erger te maken, staan de volgende twee goudhaantjes al klaar om te vertrekken.

Het Laatste Nieuws weet immers dat ook Noah Sadiki en Julien Duranville zomaar nog zouden kunnen gaan vertrekken. Sadiki is einde contract en er is de nodige interesse voor de 18-jarige verdediger. De belangstelling van PSV werd de voorbije dagen al gemeld, maar de Nederlanders zijn niet alleen. Ook Rangers zou hem graag binnenhalen.

TITANENSTRIJD
Ook in het dossier van Duranville zit Anderlecht stilaan in nauwe schoentjes. Het contract van het 16-jarige supertalent loopt nog tot 2024, maar als hij niet snel bijtekent zal Anderlecht hem in de zomer moeilijk kunnen houden. Volgens HLN was Duranville in de zomer al dicht bij een akkoord met Dortmund en wordt hij door nog heel wat andere Europese grootmachten gevolgd. Er zou de komende maanden weleens een titanenstrijd voor zijn diensten kunnen ontstaan.

LEES OOK: Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Zal Anderlecht hen nog kunnen houden?

Meest recent

Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

71
71
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

13
13
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

423
423
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

294
294
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

161
161
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

124
124
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

92
92
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

200
200
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

60
60
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

438
438
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

459
459
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

118
118
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

183
183
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

119
119
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

300
300
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

314
314
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

127
127
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

277
277
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

939
939
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

271
271
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

97
97
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

141
141
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

110
110
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

73
73
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

156
156

Meer sportnieuws