'Anderlecht verliest na El Hadj nog 2 goudhaantjes'

1291 stemmen
'Anderlecht verliest na El Hadj nog 2 goudhaantjes'

Het zijn alweer geen fijne dagen voor Anderlecht, waar er nog maar eens een crisis heerst. Deze keer zijn daarbij alle ogen gericht op Neerpede, door de hardnekkige geruchten dat Jean Kindermans opzijgeschoven zou kunnen worden. Daarmee zou de jeugdopleiding zijn boegbeeld verliezen, terwijl er nu al een leegloop aan de gang lijkt te zijn.


KRC Genk dient Paars-Wit zware klappen toe, want na Konstantinos Karetsas (15) staat het nu ook op het punt om Anouar Ait El Hadj weg te plukken bij Anderlecht. De 20-jarige kwam het voorbije anderhalf jaar wel amper nog aan spelen toe, maar het zal toch aankomen dat een rivaal weer met één van hun jeugdproducten aan de haal gaat. Om het nog wat erger te maken, staan de volgende twee goudhaantjes al klaar om te vertrekken.

Het Laatste Nieuws weet immers dat ook Noah Sadiki en Julien Duranville zomaar nog zouden kunnen gaan vertrekken. Sadiki is einde contract en er is de nodige interesse voor de 18-jarige verdediger. De belangstelling van PSV werd de voorbije dagen al gemeld, maar de Nederlanders zijn niet alleen. Ook Rangers zou hem graag binnenhalen.

TITANENSTRIJD
Ook in het dossier van Duranville zit Anderlecht stilaan in nauwe schoentjes. Het contract van het 16-jarige supertalent loopt nog tot 2024, maar als hij niet snel bijtekent zal Anderlecht hem in de zomer moeilijk kunnen houden. Volgens HLN was Duranville in de zomer al dicht bij een akkoord met Dortmund en wordt hij door nog heel wat andere Europese grootmachten gevolgd. Er zou de komende maanden weleens een titanenstrijd voor zijn diensten kunnen ontstaan.

LEES OOK: 'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Zal Anderlecht hen nog kunnen houden?

Meest recent

Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

22
22
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

38
38
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

112
112
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

129
129
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

42
42
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

109
109
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

47
47
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

59
59
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

148
148
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

85
85
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

170
170
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

370
370
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

318
318
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

240
240
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

111
111
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

335
335
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

89
89
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

317
317
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

604
604
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

620
620
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

674
674
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

87
87
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

144
144
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

204
204

Meer sportnieuws