'Anderlecht verliest na El Hadj nog 2 goudhaantjes'

door
'Anderlecht verliest na El Hadj nog 2 goudhaantjes'

Het zijn alweer geen fijne dagen voor Anderlecht, waar er nog maar eens een crisis heerst. Deze keer zijn daarbij alle ogen gericht op Neerpede, door de hardnekkige geruchten dat Jean Kindermans opzijgeschoven zou kunnen worden. Daarmee zou de jeugdopleiding zijn boegbeeld verliezen, terwijl er nu al een leegloop aan de gang lijkt te zijn.


KRC Genk dient Paars-Wit zware klappen toe, want na Konstantinos Karetsas (15) staat het nu ook op het punt om Anouar Ait El Hadj weg te plukken bij Anderlecht. De 20-jarige kwam het voorbije anderhalf jaar wel amper nog aan spelen toe, maar het zal toch aankomen dat een rivaal weer met één van hun jeugdproducten aan de haal gaat. Om het nog wat erger te maken, staan de volgende twee goudhaantjes al klaar om te vertrekken.

Het Laatste Nieuws weet immers dat ook Noah Sadiki en Julien Duranville zomaar nog zouden kunnen gaan vertrekken. Sadiki is einde contract en er is de nodige interesse voor de 18-jarige verdediger. De belangstelling van PSV werd de voorbije dagen al gemeld, maar de Nederlanders zijn niet alleen. Ook Rangers zou hem graag binnenhalen.

TITANENSTRIJD
Ook in het dossier van Duranville zit Anderlecht stilaan in nauwe schoentjes. Het contract van het 16-jarige supertalent loopt nog tot 2024, maar als hij niet snel bijtekent zal Anderlecht hem in de zomer moeilijk kunnen houden. Volgens HLN was Duranville in de zomer al dicht bij een akkoord met Dortmund en wordt hij door nog heel wat andere Europese grootmachten gevolgd. Er zou de komende maanden weleens een titanenstrijd voor zijn diensten kunnen ontstaan.

LEES OOK: Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

Zal Anderlecht hen nog kunnen houden?

Meest recent

Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

63
63
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

93
93
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

143
143
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

435
435
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

42
42
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

59
59
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

260
260
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

46
46
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

171
171
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

280
280
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

245
245
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

593
593
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

327
327
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

166
166
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

176
176
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

213
213
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

430
430
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

446
446
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

177
177
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

194
194
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

549
549
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

41
41
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

302
302
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

284
284
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

33
33

Meer sportnieuws