'Anderlecht verliest na El Hadj nog 2 goudhaantjes'

stemmen
'Anderlecht verliest na El Hadj nog 2 goudhaantjes'

Het zijn alweer geen fijne dagen voor Anderlecht, waar er nog maar eens een crisis heerst. Deze keer zijn daarbij alle ogen gericht op Neerpede, door de hardnekkige geruchten dat Jean Kindermans opzijgeschoven zou kunnen worden. Daarmee zou de jeugdopleiding zijn boegbeeld verliezen, terwijl er nu al een leegloop aan de gang lijkt te zijn.


KRC Genk dient Paars-Wit zware klappen toe, want na Konstantinos Karetsas (15) staat het nu ook op het punt om Anouar Ait El Hadj weg te plukken bij Anderlecht. De 20-jarige kwam het voorbije anderhalf jaar wel amper nog aan spelen toe, maar het zal toch aankomen dat een rivaal weer met één van hun jeugdproducten aan de haal gaat. Om het nog wat erger te maken, staan de volgende twee goudhaantjes al klaar om te vertrekken.

Het Laatste Nieuws weet immers dat ook Noah Sadiki en Julien Duranville zomaar nog zouden kunnen gaan vertrekken. Sadiki is einde contract en er is de nodige interesse voor de 18-jarige verdediger. De belangstelling van PSV werd de voorbije dagen al gemeld, maar de Nederlanders zijn niet alleen. Ook Rangers zou hem graag binnenhalen.

TITANENSTRIJD
Ook in het dossier van Duranville zit Anderlecht stilaan in nauwe schoentjes. Het contract van het 16-jarige supertalent loopt nog tot 2024, maar als hij niet snel bijtekent zal Anderlecht hem in de zomer moeilijk kunnen houden. Volgens HLN was Duranville in de zomer al dicht bij een akkoord met Dortmund en wordt hij door nog heel wat andere Europese grootmachten gevolgd. Er zou de komende maanden weleens een titanenstrijd voor zijn diensten kunnen ontstaan.

LEES OOK: Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Zal Anderlecht hen nog kunnen houden?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

74
74
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

96
96
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

473
473
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

116
116
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

382
382
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

36
36
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

430
430
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

236
236
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

231
231
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

128
128
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1221
1221
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

103
103
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

53
53
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

313
313
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

191
191
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

244
244
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

197
197
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

213
213
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

498
498
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

894
894
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

702
702
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

269
269
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

148
148
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

239
239

Meer sportnieuws