'Anderlecht verliest na El Hadj nog 2 goudhaantjes'

door
'Anderlecht verliest na El Hadj nog 2 goudhaantjes'

Het zijn alweer geen fijne dagen voor Anderlecht, waar er nog maar eens een crisis heerst. Deze keer zijn daarbij alle ogen gericht op Neerpede, door de hardnekkige geruchten dat Jean Kindermans opzijgeschoven zou kunnen worden. Daarmee zou de jeugdopleiding zijn boegbeeld verliezen, terwijl er nu al een leegloop aan de gang lijkt te zijn.


KRC Genk dient Paars-Wit zware klappen toe, want na Konstantinos Karetsas (15) staat het nu ook op het punt om Anouar Ait El Hadj weg te plukken bij Anderlecht. De 20-jarige kwam het voorbije anderhalf jaar wel amper nog aan spelen toe, maar het zal toch aankomen dat een rivaal weer met één van hun jeugdproducten aan de haal gaat. Om het nog wat erger te maken, staan de volgende twee goudhaantjes al klaar om te vertrekken.

Het Laatste Nieuws weet immers dat ook Noah Sadiki en Julien Duranville zomaar nog zouden kunnen gaan vertrekken. Sadiki is einde contract en er is de nodige interesse voor de 18-jarige verdediger. De belangstelling van PSV werd de voorbije dagen al gemeld, maar de Nederlanders zijn niet alleen. Ook Rangers zou hem graag binnenhalen.

TITANENSTRIJD
Ook in het dossier van Duranville zit Anderlecht stilaan in nauwe schoentjes. Het contract van het 16-jarige supertalent loopt nog tot 2024, maar als hij niet snel bijtekent zal Anderlecht hem in de zomer moeilijk kunnen houden. Volgens HLN was Duranville in de zomer al dicht bij een akkoord met Dortmund en wordt hij door nog heel wat andere Europese grootmachten gevolgd. Er zou de komende maanden weleens een titanenstrijd voor zijn diensten kunnen ontstaan.

LEES OOK: Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

Zal Anderlecht hen nog kunnen houden?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

74
74
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

22
22
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

27
27
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

54
54
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

116
116
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

37
37
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

143
143
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

269
269
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

236
236
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

132
132
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

76
76
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

637
637
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

104
104
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

102
102
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

179
179
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

267
267
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

147
147
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

135
135
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

469
469
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

129
129
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

297
297
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

501
501
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

399
399
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

238
238
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

404
404

Meer sportnieuws