'Genk wil stunten met komst El Hadj'

1090 stemmen
'Genk wil stunten met komst El Hadj'

KRC Genk sneuvelde woensdagavond toch enigszins verrassend in de Croky Cup, want Antwerp kwam met ruime 0-3-cijfers winnen in de Cegeka Arena. De Limburgers kunnen nu wel hun volle aandacht richten op de strijd om de landstitel. Daarvoor lijken ze zich nog te willen versterken. Met Yira Sor kwam er al een extra flankaanvaller, maar mogelijk krijgt Wouter Vrancken nog offensieve versterking.


Daarvoor zou Genk weleens kunnen uitpakken met een zeer verrassende naam. Sacha Tavolieri kwam immers met het nieuws dat Genk werk zou maken van de komst van Anouar Ait El Hadj. Ze zouden al gesprekken aangeknoopt hebben met de entourage van de 20-jarige middenvelder, voor wie een contract voor 4,5 jaar klaar zou liggen. Guillaume Raedts, de Anderlecht-watcher van Le Soir, bevestigt dat er ook gesprekken lopen op clubniveau.

Een akkoord lijkt wel nog niet voor meteen te zijn. Anderlecht staat wel open voor een vertrek van Ait El Hadj, die dit seizoen opnieuw amper aan de bak komt, maar wil zijn talent liefst verhuren. Genk wil logischerwijs liefst van al de speler meteen definitief overnemen. Er is dus nog wel een kloof te dichten, maar de clubs hebben nog enkele weken om een akkoord te vinden.

WEGGEDEEMSTERD
El Hadj debuteerde in het A-elftal van RSCA in juli 2019 tegen KV Oostende, in de debuutmatch van Vincent Kompany. Die zou de aanvallende middenvelder in het seizoen daarna helemaal lanceren. Na een sterk seizoen 2020/21 deemsterde El Hadj echter helemaal weg. Vorig seizoen verloor hij al zijn basisplaats en in deze jaargang haalt hij zelfs amper nog de selectie. Zijn bijdrage dit seizoen bleef beperkt tot slechts vier basisplaatsen en drie invalbeurten in alle competities samen, waarin hij één keer scoorde. Hij maakte vooral minuten bij RSCA Futures, waar hij in 1B twee keer scoorde en één assist gaf in acht matchen.


LEES OOK: Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Zou El Hadj bij Genk weer helemaal kunnen ontploffen?

Meest recent

STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

4
4
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

13
13
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

46
46
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

16
16
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

52
52
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

139
139
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

280
280
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

175
175
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

557
557
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

46
46
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

406
406
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

813
813
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

103
103
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

229
229
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

178
178
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

331
331
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

82
82
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

45
45
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

595
595
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

276
276
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

59
59
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

261
261
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

192
192

Meer sportnieuws