'Genk wil stunten met komst El Hadj'

1090 stemmen
'Genk wil stunten met komst El Hadj'

KRC Genk sneuvelde woensdagavond toch enigszins verrassend in de Croky Cup, want Antwerp kwam met ruime 0-3-cijfers winnen in de Cegeka Arena. De Limburgers kunnen nu wel hun volle aandacht richten op de strijd om de landstitel. Daarvoor lijken ze zich nog te willen versterken. Met Yira Sor kwam er al een extra flankaanvaller, maar mogelijk krijgt Wouter Vrancken nog offensieve versterking.


Daarvoor zou Genk weleens kunnen uitpakken met een zeer verrassende naam. Sacha Tavolieri kwam immers met het nieuws dat Genk werk zou maken van de komst van Anouar Ait El Hadj. Ze zouden al gesprekken aangeknoopt hebben met de entourage van de 20-jarige middenvelder, voor wie een contract voor 4,5 jaar klaar zou liggen. Guillaume Raedts, de Anderlecht-watcher van Le Soir, bevestigt dat er ook gesprekken lopen op clubniveau.

Een akkoord lijkt wel nog niet voor meteen te zijn. Anderlecht staat wel open voor een vertrek van Ait El Hadj, die dit seizoen opnieuw amper aan de bak komt, maar wil zijn talent liefst verhuren. Genk wil logischerwijs liefst van al de speler meteen definitief overnemen. Er is dus nog wel een kloof te dichten, maar de clubs hebben nog enkele weken om een akkoord te vinden.

WEGGEDEEMSTERD
El Hadj debuteerde in het A-elftal van RSCA in juli 2019 tegen KV Oostende, in de debuutmatch van Vincent Kompany. Die zou de aanvallende middenvelder in het seizoen daarna helemaal lanceren. Na een sterk seizoen 2020/21 deemsterde El Hadj echter helemaal weg. Vorig seizoen verloor hij al zijn basisplaats en in deze jaargang haalt hij zelfs amper nog de selectie. Zijn bijdrage dit seizoen bleef beperkt tot slechts vier basisplaatsen en drie invalbeurten in alle competities samen, waarin hij één keer scoorde. Hij maakte vooral minuten bij RSCA Futures, waar hij in 1B twee keer scoorde en één assist gaf in acht matchen.


LEES OOK: KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

Zou El Hadj bij Genk weer helemaal kunnen ontploffen?

Meest recent

'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

68
68
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

247
247
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

246
246
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

318
318
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

227
227
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

470
470
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

198
198
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

129
129
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

29
29
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

127
127
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

102
102
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

517
517
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

71
71
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

230
230
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

192
192
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

237
237
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

107
107
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

163
163
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

29
29
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

326
326
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

129
129
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

238
238
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

145
145
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

299
299
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

43
43

Meer sportnieuws