'Genk wil stunten met komst El Hadj'

1090 stemmen
'Genk wil stunten met komst El Hadj'

KRC Genk sneuvelde woensdagavond toch enigszins verrassend in de Croky Cup, want Antwerp kwam met ruime 0-3-cijfers winnen in de Cegeka Arena. De Limburgers kunnen nu wel hun volle aandacht richten op de strijd om de landstitel. Daarvoor lijken ze zich nog te willen versterken. Met Yira Sor kwam er al een extra flankaanvaller, maar mogelijk krijgt Wouter Vrancken nog offensieve versterking.


Daarvoor zou Genk weleens kunnen uitpakken met een zeer verrassende naam. Sacha Tavolieri kwam immers met het nieuws dat Genk werk zou maken van de komst van Anouar Ait El Hadj. Ze zouden al gesprekken aangeknoopt hebben met de entourage van de 20-jarige middenvelder, voor wie een contract voor 4,5 jaar klaar zou liggen. Guillaume Raedts, de Anderlecht-watcher van Le Soir, bevestigt dat er ook gesprekken lopen op clubniveau.

Een akkoord lijkt wel nog niet voor meteen te zijn. Anderlecht staat wel open voor een vertrek van Ait El Hadj, die dit seizoen opnieuw amper aan de bak komt, maar wil zijn talent liefst verhuren. Genk wil logischerwijs liefst van al de speler meteen definitief overnemen. Er is dus nog wel een kloof te dichten, maar de clubs hebben nog enkele weken om een akkoord te vinden.

WEGGEDEEMSTERD
El Hadj debuteerde in het A-elftal van RSCA in juli 2019 tegen KV Oostende, in de debuutmatch van Vincent Kompany. Die zou de aanvallende middenvelder in het seizoen daarna helemaal lanceren. Na een sterk seizoen 2020/21 deemsterde El Hadj echter helemaal weg. Vorig seizoen verloor hij al zijn basisplaats en in deze jaargang haalt hij zelfs amper nog de selectie. Zijn bijdrage dit seizoen bleef beperkt tot slechts vier basisplaatsen en drie invalbeurten in alle competities samen, waarin hij één keer scoorde. Hij maakte vooral minuten bij RSCA Futures, waar hij in 1B twee keer scoorde en één assist gaf in acht matchen.


LEES OOK: Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Zou El Hadj bij Genk weer helemaal kunnen ontploffen?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

4
4
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

53
53
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

13
13
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

8
8
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

32
32
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

64
64
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

163
163
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

581
581
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

94
94
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

187
187
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

148
148
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

131
131
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

252
252
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

42
42
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

157
157
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

493
493
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

239
239
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

216
216
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

89
89
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

459
459
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

339
339
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

147
147
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

140
140

Meer sportnieuws