'Italiaans belofteninternational kan naar Jupiler Pro League'

door
'Italiaans belofteninternational kan naar Jupiler Pro League'

De komende drie weken zullen de teams uit de Jupiler Pro League nog volop de markt afspeuren naar versterking voor de tweede helft van het seizoen. Ongetwijfeld zullen de nodige teams graag nog een extra spits zullen zien komen. Misschien kan een Italiaanse belofteninternational wel een oplossing bieden.


Transfermarkt meldt immers dat er Belgische interesse is voor Kelvin Yeboah. De 22-jarige spits is dit seizoen in de Serie B actief met Genoa, waar hij mogelijk kan vertrekken. De club telde in januari 2022 nog 6,5 miljoen euro neer voor Yeboah nadat die indruk gemaakt had bij Sturm Graz, maar die is er dit seizoen op de bank beland. Zijn passage bij Genoa kan met één goal en drie assists in 31 wedstrijden tot dusver bezwaarlijk een succes genoemd worden.

Desondanks is er wel nog meer dan genoeg interesse in de diensten van Yeboah, die ook vier caps voor Jong Italië achter zijn naam heeft. Hij zou immers ook gegeerd zijn in de Eredivisie en drie clubs uit de rechterkolom van de Bundesliga zouden ook naar zijn diensten hengelen. Dat Yeboah niet in de selectie zit voor de bekermatch tegen AS Roma op donderdagavond, zou alvast op een nakende transfer kunnen duiden.

Een goedkope vogel zal Yeboah niet zijn, gezien de aanzienlijke transfersom die Genoa een jaar geleden nog betaalde. De speler heeft bovendien nog een contract tot 2026. Zijn waarde is door zijn mindere prestaties wel gezakt, maar wordt door Transfermarkt nog steeds op 3,5 miljoen euro geschat. Voor de geïnteresseerde Belgische club(s) kan een uitleenbeurt misschien wel een oplossing bieden.

POLL: Denk je dat hij in België zal belanden?

Meest recent

Het is zover: Brazilië kondigt komst Ancelotti officieel aan

De voorbije jaren flirtten ze al meermaals met elkaar, maar nu wordt het huwelijk eindelijk ...

1
1
AA Gent vraagt grote dienst aan morrende supporters

AA Gent beleefde zondag alweer een pijnlijke namiddag. Het kreeg deze keer in eigen stadion een ...

21
21
Vandenbempt legt Club Brugge op de rooster: “Dat is toch pijnlijk”

Club Brugge is de huidige landskampioen, maar Union SG is goed op weg om het stokje over te nemen. ...

118
118
Vandenhaute ontmaskerd: “Twijfel Marc Coucke weggenomen"

RSC Anderlecht kwam op de officiële kanalen weer met grote veranderingen op de proppen. Met Tim ...

188
188
Hayen van Club Brugge naar de Premier League?

Nicky Hayen gooide vorig seizoen hoge ogen door na het ontslag van Ronny Deila alsnog de landstitel ...

422
422
KV Kortrijk mag toch hopen dat publiekslieveling blijft

Voor KV Kortrijk viel afgelopen weekend het doek over haar verblijf in eerste klasse. Na zeventien ...

103
103
'Kompany krijgt enorme klap in strijd voor nieuwe ster'

Vincent Kompany mocht vorig weekend een feestje bouwen met Bayern München, want dat mocht een ...

63
63
JM Pfaff laat Anderlecht watertanden met Lukaku-onthulling

Romelu Lukaku kwam als 16-jarige op het voetbaltoneel bij RSC Anderlecht. Vele jaren en doelpunten ...

151
151
Pocognoli dient Vandenhaute van antwoord na Union-uitspraak

Nadat het de voorbije drie seizoenen telkens op het nippertje nog fout ging, kan Union dit seizoen ...

93
93
Matz Sels schrikt: bliksemvertrek na clash eigenaar en T1?

Matz Sels schrok zich afgelopen speeldag een hoedje na de wedstrijd van Nottingham Forest tegen ...

71
71
'Real lost laatste Alonso-probleem op, witte rook Ancelotti'

Real Madrid ging zondag in El Clasico op pijnlijke wijze onderuit tegen FC Barcelona, want het gaf ...

53
53
Union wil revolutie in Europees voetbal met gewaagd voorstel

Union heeft de voorbije jaren op indrukwekkende wijze de top van het Belgische voetbal bestormd. ...

125
125
'Spraakmakende terugkeer Axel Witsel bij Standard'

Het belooft een spannende zomer te worden voor heel wat Rode Duivels. Verschillende bekende ...

170
170
'Club Brugge snoept nu ook laatste troef van Anderlecht af'

De Champions' Play-Off is nog niet voorbij, maar we kunnen twee wedstrijden voor het einde toch al ...

1547
1547
"Neppe club!" - David Beckham schiet ferm uit zijn krammen

David Beckham heeft Inter Miami tot ongekende hoogtes geleid. De Engelsman werd na zijn ...

58
58
Stijnen geeft aan: daar ligt dé kans voor Patro tegen Cercle

Het seizoen in de Jupiler Pro League is bijna voorbij en heel veel is al beslist. Slechts twee ...

230
230
'Standard heeft eindelijk technisch directeur beet'

Voor Standard is de Europe Play-Off een totale miskleun geworden. De Rouches begonnen die nog als ...

277
277
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest publiekslieveling, groen licht KDB'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

536
536
Hasi buiten bij Anderlecht? Albert spreekt heldere taal

RSC Anderlecht werd een week na de verloren bekerfinale andermaal met de neus op de feiten gedrukt. ...

308
308
Hayen zet Club op scherp: "Zo'n dingen mogen niet gebeuren"

Club Brugge laat voorlopig geen steken vallen in zijn jacht op koploper Union SG. Zondagavond won ...

175
175

Meer sportnieuws