'Onthutsende details beparingen Anderlecht gelekt'

door
'Onthutsende details beparingen Anderlecht gelekt'

RSC Anderlecht heeft de sportieve trein nog niet op rails staan. Dat bewees de nederlaag op eigen veld tegen de stadsgenoten van Union SG afgelopen weekend. Paars-Wit trok zo voor de zesde derby op een rij al aan het kortste eind. Ook financieel lijkt de situatie er niet rooskleuriger op te worden in het Lotto Park.


De tering moet naar de nering gezet worden in onze hoofdstad. En dat eist verschillende slachtoffers. Zo mag Hendrik Van Crombrugge, een van de sterkhouders de voorbije jaren, op zoek naar een nieuwe club. Daarmee zou de recordkampioen een groot loon uitsparen. Volgens Het Laatste Nieuws verdiende de keeper op jaarbasis ongeveer 1,5 miljoen euro. Dat is dus een stevig bedrag dat vrijkomt voor de club.

Ook het vertrek van het hoofd van de jeugdopleiding, Jean Kindermans, zou (deels) ingegeven zijn door financiële overwegingen. Toekomstige vertrekkers zouden Adrien Trebel en Lior Refaelov kunnen zijn. Dat meldde de RTBF al. Maar Anderlecht gaat het ook zoeken in de details. Volgens RTL zou de club bijvoorbeeld de verwarming van de jacuzzi niet langer aanzetten. Ook moeten spelers de zelfklevende bandjes die ze gebruiken om te herstellen, tellen. Zo wil de club de medische kosten drukken.

CONFERENCE LEAGUE
Ook zouden de premies die de club aan de spelers moet in de Conference League, nog niet betaald zijn. De wintermercato lijkt zo met beperkte financiële middelen een moeilijke bevalling te gaan worden in Brussel. Tenzij er misschien enkele spelers vertrekken, maar dat zal dan weer ongetwijfeld kwaliteitsverlies met zich meebrengen. Een moeilijke evenwichtsoefening voor de top.

POLL: Zal de situatie snel verbeteren?

Meest recent

Vormer zet verrassende eerste stap in trainerscarrière

Vorige zomer zette Ruud Vormer op 36-jarige leeftijd een punt achter een rijkgevulde ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Club houdt smaakmaker, 2 nieuwe targets Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

58
58
Beerschot schiet in actie: ‘Gesprekken met opvolger Kuyt’

Dirk Kuyt zal hoogstwaarschijnlijk aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Beerschot. De ...

61
61
Kompany heeft duidelijke boodschap voor Belgische coaches

Vincent Kompany boekte een eerste succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester werd ...

35
35
KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

40
40
‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

129
129
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

201
201
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

59
59
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

162
162
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

65
65
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

80
80
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

94
94
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

66
66
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

497
497
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

101
101
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

97
97
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

279
279
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

132
132
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

104
104
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

262
262

Meer sportnieuws