'Genk wint oorlog van Anderlecht om toptalent'

door
'Genk wint oorlog van Anderlecht om toptalent'

KRC Genk heeft zijn titelambities dit weekend nog wat meer kracht bijgezet. De Limburgers stuurden Club Brugge naar huis met 3-1 en maakten de kloof met de regerende landskampioen nog wat groter. Ook naast het veld wil Genk de concurrentie voor blijven.


Dat doen ze in Limburg door zelf grote talenten op te leiden. Een van die talenten was Konstantinos Karetsas (15). Die ruilde Genk midden 2020 nog in voor RSC Anderlecht. Maar nu staat hij op het punt terug te keren. Dat meldt Het Belang van Limburg. Hij zou nu voor drie jaar tekenen bij Genk en onmiddellijk overstappen. Anderlecht verliest zo een groot talent en een jeugdinternational.

Genk slaat zo een grote slag. De leider in de JPL is Ajax en andere grote clubs te snel af. Voor de speler zelf zal het aanvoelen als thuiskomen, want hij woont op 600 meter van de Cegeka Arena. Het was bovendien Head of Football Dimitri De Condé zelf die er een prioriteit van had gemaakt om Karetsas terug te halen. De sterke man van Genk haalt zijn slag nu ook thuis.

TOEKOMST
Zo blijft de toekomst van Genk er rooskleurig uitzien. Momenteel is de grote parel aan de Genkse kroon Bilal El Khannouss. De jonge Marokkaan maakt dit seizoen indruk en mocht zelfs mee naar het WK met Marokko. Het leverde hem de interesse op van toppploegen. Genk stelt echter serieuze voorwaarden voor een vertrek. Zo zou de club van El Khannouss de duurste uitgaande transfer ooit willen maken in België. Dat meldde Het Laatste Nieuws al.

LEES OOK: Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Zal hij ooit doorbreken bij Genk?

Meest recent

Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

27
27
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

153
153
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

70
70
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

101
101
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

172
172
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

219
219
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

95
95
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

51
51
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

177
177
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

125
125
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

71
71
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

91
91
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

43
43
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

242
242
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

267
267
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

246
246
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

217
217
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

307
307
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

380
380
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

457
457
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

756
756
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

509
509
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

123
123
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

76
76
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

209
209

Meer sportnieuws