Joos ziet nu al groot probleem voor Martinez bij Portugal

door
Joos ziet nu al groot probleem voor Martinez bij Portugal

Roberto Martinez gaat na zijn ontslag bij België aan de slag als bondscoach van Portugal. De Spanjaard krijgt er een mix van jong talent en ervaren rotten onder zijn hoede, waaronder ook topspits Cristiano Ronaldo.


Volgens Peter Vandenbempt is het voor Martinez een 'formadibale cadeau' om meteen opnieuw aan de slag te kunnen bij een topland na de teleurstellende resultaten van de Belgische nationale ploeg van de afgelopen twee jaar. "Als je uit een mislukking komt, zoals dat voor Martinez het geval is op de Wereldbeker en eigenlijk al de voorbije 2 jaar, en je mag dan een geweldig elftal met nog veel groeimarge en jonge, aantrekkelijke spelers coachen...", aldus de analist in de podcast De Tribune op Radio 1. 

Volgens Filip Joos zit Cristiano Ronaldo deels achter de aanstelling van Martinez. De 37-jarige Portugese superster zit in de laatste jaren van zijn carrière en is momenteel aan de slag bij Al-Nassr in Saoedi-Arabië. "Mocht die gezegd hebben dat hij stopt, dan denk ik niet dat Roberto Martinez coach van Portugal zou zijn geworden. Ik denk dat de coaches die eerder werden gevraagd, denken: "Die hete aardappel ga ik nu eens niet oplossen.""

Volgens Joos mag CR7 er dus nog steeds op rekenen dat hij geselecteerd zal worden voor de nationale ploeg, ondanks het feit dat er talentvolle spelers klaar staan om hem te vervangen. "Ik durf erop te wedden dat Ronaldo meedoet aan het EK 2024. Portugal heeft een geweldige selectie, maar Ronaldo zorgt er dan voor dat ze toch geen Europees kampioen kunnen worden", klonk het hard.

Denk jij dat Martinez is aangenomen dankzij Ronaldo?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

38
38
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

20
20
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

44
44
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

53
53
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

46
46
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

83
83
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

93
93
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

269
269
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

107
107
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

284
284
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

39
39
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

401
401
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

128
128
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

89
89
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

283
283
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

140
140
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

417
417
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

124
124

Meer sportnieuws