Joos ziet nu al groot probleem voor Martinez bij Portugal

door
Joos ziet nu al groot probleem voor Martinez bij Portugal

Roberto Martinez gaat na zijn ontslag bij België aan de slag als bondscoach van Portugal. De Spanjaard krijgt er een mix van jong talent en ervaren rotten onder zijn hoede, waaronder ook topspits Cristiano Ronaldo.


Volgens Peter Vandenbempt is het voor Martinez een 'formadibale cadeau' om meteen opnieuw aan de slag te kunnen bij een topland na de teleurstellende resultaten van de Belgische nationale ploeg van de afgelopen twee jaar. "Als je uit een mislukking komt, zoals dat voor Martinez het geval is op de Wereldbeker en eigenlijk al de voorbije 2 jaar, en je mag dan een geweldig elftal met nog veel groeimarge en jonge, aantrekkelijke spelers coachen...", aldus de analist in de podcast De Tribune op Radio 1. 

Volgens Filip Joos zit Cristiano Ronaldo deels achter de aanstelling van Martinez. De 37-jarige Portugese superster zit in de laatste jaren van zijn carrière en is momenteel aan de slag bij Al-Nassr in Saoedi-Arabië. "Mocht die gezegd hebben dat hij stopt, dan denk ik niet dat Roberto Martinez coach van Portugal zou zijn geworden. Ik denk dat de coaches die eerder werden gevraagd, denken: "Die hete aardappel ga ik nu eens niet oplossen.""

Volgens Joos mag CR7 er dus nog steeds op rekenen dat hij geselecteerd zal worden voor de nationale ploeg, ondanks het feit dat er talentvolle spelers klaar staan om hem te vervangen. "Ik durf erop te wedden dat Ronaldo meedoet aan het EK 2024. Portugal heeft een geweldige selectie, maar Ronaldo zorgt er dan voor dat ze toch geen Europees kampioen kunnen worden", klonk het hard.

Denk jij dat Martinez is aangenomen dankzij Ronaldo?

Meest recent

'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

2
2
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

38
38
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

49
49
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

45
45
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

11
11
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

177
177
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

33
33
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

35
35
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

64
64
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

89
89
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

196
196
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

438
438
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

201
201
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

353
353
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

225
225
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

132
132
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

364
364
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

598
598
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

240
240
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

273
273
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

116
116
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

171
171
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

425
425
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

750
750
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

381
381

Meer sportnieuws