Joos ziet nu al groot probleem voor Martinez bij Portugal

door
Joos ziet nu al groot probleem voor Martinez bij Portugal

Roberto Martinez gaat na zijn ontslag bij België aan de slag als bondscoach van Portugal. De Spanjaard krijgt er een mix van jong talent en ervaren rotten onder zijn hoede, waaronder ook topspits Cristiano Ronaldo.


Volgens Peter Vandenbempt is het voor Martinez een 'formadibale cadeau' om meteen opnieuw aan de slag te kunnen bij een topland na de teleurstellende resultaten van de Belgische nationale ploeg van de afgelopen twee jaar. "Als je uit een mislukking komt, zoals dat voor Martinez het geval is op de Wereldbeker en eigenlijk al de voorbije 2 jaar, en je mag dan een geweldig elftal met nog veel groeimarge en jonge, aantrekkelijke spelers coachen...", aldus de analist in de podcast De Tribune op Radio 1. 

Volgens Filip Joos zit Cristiano Ronaldo deels achter de aanstelling van Martinez. De 37-jarige Portugese superster zit in de laatste jaren van zijn carrière en is momenteel aan de slag bij Al-Nassr in Saoedi-Arabië. "Mocht die gezegd hebben dat hij stopt, dan denk ik niet dat Roberto Martinez coach van Portugal zou zijn geworden. Ik denk dat de coaches die eerder werden gevraagd, denken: "Die hete aardappel ga ik nu eens niet oplossen.""

Volgens Joos mag CR7 er dus nog steeds op rekenen dat hij geselecteerd zal worden voor de nationale ploeg, ondanks het feit dat er talentvolle spelers klaar staan om hem te vervangen. "Ik durf erop te wedden dat Ronaldo meedoet aan het EK 2024. Portugal heeft een geweldige selectie, maar Ronaldo zorgt er dan voor dat ze toch geen Europees kampioen kunnen worden", klonk het hard.

LEES OOK: 'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Denk jij dat Martinez is aangenomen dankzij Ronaldo?

Meest recent

'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

10
10
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

147
147
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

55
55
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

19
19
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

24
24
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

100
100
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

101
101
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

347
347
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

82
82
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

174
174
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

37
37
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

126
126
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

135
135
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

306
306
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

117
117
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

87
87
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

363
363
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

73
73
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

146
146
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

157
157
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

331
331
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

437
437
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

143
143
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

120
120
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

146
146

Meer sportnieuws