'Westerlo doet smaakmaker van de hand'

191 stemmen
'Westerlo doet smaakmaker van de hand'

KVC Westerlo doet het goed als promovendus en knokt volop voor de Europe play-offs. De Kemphanen slikken wel een stevige domper, want volgens onze bronnen is één van de smaakmakers op weg naar de uitgang. Westerlo rondt eerstdaags wellicht een uitgaande transfer af.


Het gonst al weken van de geruchten omtrent een mogelijke transfer van Halil Akbunar. Zo werd hij regelmatig aan Galatasaray gelinkt, maar onze redactie vernam dat Eyüpspor, stevig aan de leiding in de Turkse tweede klasse en club van onder meer Ryan Babel en Stephane Badji (ex-Anderlecht), zwaar doordrukt voor de flankaanvaller. Hij zou er een mooi contract van 3,5 jaar kunnen tekenen en zo lijkt er na amper een half jaar al een einde te komen aan het avontuur van Akbunar in 't Kuipje.

GOEDE INDRUK

Zijn vertrek zou toch een aderlating zijn voor het team van Jonas De Roeck. Akbunar toonde zich meteen een meerwaarde en met 2 goals en 4 assists in 14 wedstrijden in de Jupiler Pro League toonde hij zich wel in België. Hij scoorde ook een doelpunt in de Beker van België. De 29-jarige Turk lag nog tot komende zomer onder contract met optie voor nog een jaar. Westerlo zou nog een mooie som geld vangen voor de speler.

De Kemphanen kunnen door dat geld wellicht de transfermarkt op en een vervanger zoeken. Westerlo staat momenteel op een zevende plaats en het hoopt in de top acht te blijven, zodat het na de reguliere competitie in de Europe play-offs nog kan knokken voor een Europees ticket.

CR

LEES OOK: Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

Een verlies voor Westerlo?

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

9
9
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

30
30
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

17
17
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

31
31
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

129
129
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

354
354
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

57
57
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

238
238
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

366
366
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

337
337
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

344
344
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

249
249
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

221
221
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

433
433
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

299
299
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

283
283
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

298
298
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

74
74
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

193
193
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

197
197
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

175
175
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

60
60
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

318
318
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

493
493

Meer sportnieuws