'Westerlo doet smaakmaker van de hand'

door
'Westerlo doet smaakmaker van de hand'

KVC Westerlo doet het goed als promovendus en knokt volop voor de Europe play-offs. De Kemphanen slikken wel een stevige domper, want volgens onze bronnen is één van de smaakmakers op weg naar de uitgang. Westerlo rondt eerstdaags wellicht een uitgaande transfer af.


Het gonst al weken van de geruchten omtrent een mogelijke transfer van Halil Akbunar. Zo werd hij regelmatig aan Galatasaray gelinkt, maar onze redactie vernam dat Eyüpspor, stevig aan de leiding in de Turkse tweede klasse en club van onder meer Ryan Babel en Stephane Badji (ex-Anderlecht), zwaar doordrukt voor de flankaanvaller. Hij zou er een mooi contract van 3,5 jaar kunnen tekenen en zo lijkt er na amper een half jaar al een einde te komen aan het avontuur van Akbunar in 't Kuipje.

GOEDE INDRUK

Zijn vertrek zou toch een aderlating zijn voor het team van Jonas De Roeck. Akbunar toonde zich meteen een meerwaarde en met 2 goals en 4 assists in 14 wedstrijden in de Jupiler Pro League toonde hij zich wel in België. Hij scoorde ook een doelpunt in de Beker van België. De 29-jarige Turk lag nog tot komende zomer onder contract met optie voor nog een jaar. Westerlo zou nog een mooie som geld vangen voor de speler.

De Kemphanen kunnen door dat geld wellicht de transfermarkt op en een vervanger zoeken. Westerlo staat momenteel op een zevende plaats en het hoopt in de top acht te blijven, zodat het na de reguliere competitie in de Europe play-offs nog kan knokken voor een Europees ticket.

CR

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

Een verlies voor Westerlo?

Meest recent

'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

15
15
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

136
136
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

45
45
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

83
83
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

40
40
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

145
145
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

162
162
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

96
96
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

176
176
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

177
177
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

252
252
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

108
108
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

106
106
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

61
61
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

342
342
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

238
238
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

292
292
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

431
431
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

168
168
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

352
352
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1426
1426
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

122
122
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

59
59
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

122
122

Meer sportnieuws