Sylla ontsnapt aan bijkomende schorsing

1070 stemmen
Sylla ontsnapt aan bijkomende schorsing

Dé gebeten hond bij Club Brugge na de 3-1 nederlaag in Genk was uiteraard Abakar Sylla, die terecht van het veld werd gestuurd nadat hij als een bezetene tekeerging. De 20-jarige verdediger liet zo niet alleen zijn ploeg in de steek, aanstaande zondag is hij ook geschorst voor de topper tegen Anderlecht.


De vierde schorsingsdag al in de competitie voor Sylla, die in de eerste ontmoeting met Paars-Wit tegen een rechtstreekse rode kaart aanliep. Dit keer kreeg de ruwe diamant van Blauw-Zwart twee keer een geel karton onder zijn neus geschoven, goed voor een automatische schorsing van slechts één speeldag. Al had de schade toch hoger kunnen oplopen.

Tenslotte kreeg Sylla in oktober van het Bondsparket reeds een "strenge berisping" voor zijn houding na zijn uitsluiting in het Lotto Park. Desalniettemin verliet de Ivoriaan ook nu pas na heel wat theater het terrein. De kans bestond dan ook dat hij nog vervolgd zou worden voor dat buitensporig gedrag, maar maandag werd zijn naam alvast nergens vermeld.

EXCUSES
Het Nieuwsblad weet dan ook dat het Bondsparket besloten heeft om niet in te grijpen. Een van de redenen daarvoor is dat Sylla, die naar verluidt duidelijk berouw toonde, zich na afloop blijkbaar excuseerde bij scheidsrechter Lawrence Visser. Ook na zijn vlaag van zinsverbijstering in Anderlecht verontschuldigde hij zich tegenover het Disciplinair Comité.

LEES OOK: STVV krijgt uitstekend nieuws voor Europees voetbal

Sylla verdiende een extra schorsing

Meest recent

Koning Filip belt, Average Rob haalt uit: “Pandoering geven”

De spanning begint te stijgen. De Rode Duivels nemen het vannacht op tegen de Verenigde Staten, maar ...

50
50
Advocaat geeft Rode Duivels raad: “Klacht indienen”

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales op tegen de Verenigde Staten. De situatie rond ...

153
153
Ronaldo out: Spanje slaat toe in slot tegen Portugal

In de 1/16e finales stond een clash tussen Portugal en Spanje op het programma. Na een boeiende ...

38
38
Renard gaat na Anderlecht opvallende nieuwe uitdaging aan

Olivier Renard werd genadeloos ontslagen bij RSC Anderlecht. Antoine Sibierski is zijn vervanger en ...

73
73
STVV krijgt uitstekend nieuws voor Europees voetbal

Sint-Truiden VV was vorig seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. Onder Wouter ...

59
59
Mbappé slaat keihard terug op ‘schaamteloos racisme’

De clash tussen Frankrijk en Paraguay mag gerust een oorlog worden genoemd. De Fransen trokken ...

60
60
"Kaakslag voetbalsport" - leugens Infantino pijnlijk blootgelegd

Ongeacht het verloop van de wedstrijd, er zal voor altijd een schaduw hangen over het WK-duel tussen ...

263
263
Hek van de dam: twee landen willen kaart aanvechten bij FIFA

De soap rond Folarin Balogun heeft het WK 2026 en bij uitbreiding de hele voetbalwereld, op zijn ...

821
821
Balogun-soap niet voorbij: KBVB waarschuwt Amerikaanse bond

Na een onwaarschijnlijke soap in de voorbije 24 uren, mag Folarin Balogun maandagnacht dan toch ...

724
724
'Opvolger Koeman: Nederland contacteert grote naam'

Het WK 2026 draaide uiteindelijk uit op een grote deceptie voor Nederland. Uiteindelijk kostte het ...

91
91
VS - België: VRT komt met mooi alternatief voor nachtmatch

Ondanks alle commotie van de voorbije 24 uur, spelen de Rode Duivels wel degelijk tegen de Verenigde ...

988
988
Loodzware keuze Garcia: Mechele kind van de rekening?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

473
473
Witte rook: Club Brugge maakt uitgaande transfer bekend

Voorlopig blijft de schade nog beperkt, maar dat Club Brugge deze zomer heel wat sterkhouders zal ...

310
310
'Club Brugge casht: Tresoldi-deal in stroomversnelling'

In het zog van Aleksandar Stankovic dreigt Club Brugge ook Nicolo Tresoldi na amper ...

574
574
Amerikaanse ambassadeur gooit olie op kokend WK-vuur

Alsof de controverse rond Folarin Balogun nog niet groot genoeg was, heeft nu ook de Amerikaanse ...

658
658
Nieuwe plottwist Balogun-gate: match onder voorbehoud

Mag hij straks spelen of niet? Amper een paar uur voor de aftrap van de achtste finale van het WK ...

1042
1042
Infantino breekt stilte: "Ja, ik heb gebeld met Trump"

Binnen enkele uren nemen de Rode Duivels het in de achtste finale van het WK op tegen de Verenigde ...

383
383
Opvallende WK-post van Marc Coucke zorgt voor storm

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor hun allesbeslissende achtste finale tegen de Verenigde ...

537
537
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

1557
1557
Garcia heeft 'het beste wapen van het WK' op de bank zitten

De Rode Duivels staan voor hun achtste finale tegen de Verenigde Staten. Dat belooft een spannend ...

372
372
Trump geeft toe en zorgt meteen voor véél commotie

De volgende episode in de soap rondom Falorin Balogun. De Amerikaanse president Donald Trump sprak ...

499
499
Stilte bij Beveren: Peeters en Bakens geven transferupdate

SK Beveren was al heel vroeg zeker van promotie, maar inzake ingaande transfers blijft het ...

295
295
Doku, Balogun, kansen Rode Duivels: Buffel blikt vooruit

De Rode Duivels spelen komende nacht hun achtste finale tegen de Verenigde Staten. Het staat nu al ...

129
129
Transfers bij KV Kortrijk? Jonckheere geeft update

KV Kortrijk promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Kerels haalden al een aantal nieuwe spelers, ...

230
230
'Zulte Waregem verrast en vindt akkoord met Schalke 04'

Zulte Waregem was nog vrij rustig op de transfermarkt, maar daar komt verandering in. Essevee staat ...

307
307

Meer sportnieuws