'Club Brugge verliest Lammens en haalt vervanger voor prikje'

door
'Club Brugge verliest Lammens en haalt vervanger voor prikje'

Club Brugge is zijn jaar begonnen met een nieuwe domper, want het ging met 3-1 onderuit in de topper tegen KRC Genk. Scott Parker beleefde zo een vuurdoop in mineur en moet nu al vijftien punten zien goed te maken op de Limburgers om Club nog naar een vierde titel op rij te loodsen. De Engelse coach krijgt er binnenkort wel een nieuwe pion bij.


Het lijkt er immers op dat Club snel zal schuiven in zijn keepersbestand. Het was al even duidelijk dat Senne Lammens zou kunnen vertrekken, want de 20-jarige doublure van Simon Mignolet wil zijn aflopende contract niet verlengen. Het Laatste Nieuws weet dat de Jonge Duivel nu aan het onderhandelen is met Leeds United over een transfer.

De Engelsen kunnen Lammens komende zomer gratis overnemen, maar de kans bestaat ook dat ze nog deze maand toeslaan. In dat geval zal Club nog een kleine transfersom ontvangen. Die zullen ze misschien wel willen nemen, want de vervanger voor Lammens staat ook al klaar in de wandelgangen. De voorbije dagen werd Ersin Destanoglu al aan Club gelinkt.

NIET OP TRAINING
Turkse media melden nu dat de 22-jarige Turk zondag niet op training verscheen bij Besiktas en dat zou alles te maken hebben met zijn naderende transfer naar Blauw-Zwart. Zij menen dat Destanoglu meer dan waarschijnlijk snel voor Club zal tekenen tegen een transfersom van 2,5 miljoen euro. Daarmee doet Club een koopje, want Transfermarkt schat de waarde van Destanoglu op maar liefst 9 miljoen. Ondanks zijn jonge leeftijd heeft hij immers al 97 matchen voor Besiktas op de teller en hij werd ook al opgeroepen voor de Turkse nationale ploeg. Dit seizoen verspeelde Destanoglu wel zijn basisplaats bij Besiktas.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

1
1
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

67
67
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

31
31
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

49
49
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

41
41
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

41
41
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

233
233
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

271
271
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

194
194
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

50
50
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

55
55
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

50
50
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

248
248
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

422
422
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

167
167
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

109
109
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

241
241
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

524
524
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

412
412
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

116
116
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

410
410
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

482
482
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

127
127
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

28
28

Meer sportnieuws