'Club Brugge verliest Lammens en haalt vervanger voor prikje'

door
'Club Brugge verliest Lammens en haalt vervanger voor prikje'

Club Brugge is zijn jaar begonnen met een nieuwe domper, want het ging met 3-1 onderuit in de topper tegen KRC Genk. Scott Parker beleefde zo een vuurdoop in mineur en moet nu al vijftien punten zien goed te maken op de Limburgers om Club nog naar een vierde titel op rij te loodsen. De Engelse coach krijgt er binnenkort wel een nieuwe pion bij.


Het lijkt er immers op dat Club snel zal schuiven in zijn keepersbestand. Het was al even duidelijk dat Senne Lammens zou kunnen vertrekken, want de 20-jarige doublure van Simon Mignolet wil zijn aflopende contract niet verlengen. Het Laatste Nieuws weet dat de Jonge Duivel nu aan het onderhandelen is met Leeds United over een transfer.

De Engelsen kunnen Lammens komende zomer gratis overnemen, maar de kans bestaat ook dat ze nog deze maand toeslaan. In dat geval zal Club nog een kleine transfersom ontvangen. Die zullen ze misschien wel willen nemen, want de vervanger voor Lammens staat ook al klaar in de wandelgangen. De voorbije dagen werd Ersin Destanoglu al aan Club gelinkt.

NIET OP TRAINING
Turkse media melden nu dat de 22-jarige Turk zondag niet op training verscheen bij Besiktas en dat zou alles te maken hebben met zijn naderende transfer naar Blauw-Zwart. Zij menen dat Destanoglu meer dan waarschijnlijk snel voor Club zal tekenen tegen een transfersom van 2,5 miljoen euro. Daarmee doet Club een koopje, want Transfermarkt schat de waarde van Destanoglu op maar liefst 9 miljoen. Ondanks zijn jonge leeftijd heeft hij immers al 97 matchen voor Besiktas op de teller en hij werd ook al opgeroepen voor de Turkse nationale ploeg. Dit seizoen verspeelde Destanoglu wel zijn basisplaats bij Besiktas.


LEES OOK: Lukaku doet boekje open: zo denkt topspits écht over Vanaken

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

6
6
Lukaku doet boekje open: zo denkt topspits écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

174
174
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

145
145
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

50
50
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

97
97
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

285
285
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

82
82
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

196
196
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

85
85
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

429
429
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

63
63
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

413
413
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

815
815
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

248
248
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

1087
1087
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

580
580
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

547
547
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

615
615
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

24
24
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

69
69
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

528
528
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

406
406
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

292
292
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

345
345

Meer sportnieuws