'Club Brugge verliest Lammens en haalt vervanger voor prikje'

614 stemmen
'Club Brugge verliest Lammens en haalt vervanger voor prikje'

Club Brugge is zijn jaar begonnen met een nieuwe domper, want het ging met 3-1 onderuit in de topper tegen KRC Genk. Scott Parker beleefde zo een vuurdoop in mineur en moet nu al vijftien punten zien goed te maken op de Limburgers om Club nog naar een vierde titel op rij te loodsen. De Engelse coach krijgt er binnenkort wel een nieuwe pion bij.


Het lijkt er immers op dat Club snel zal schuiven in zijn keepersbestand. Het was al even duidelijk dat Senne Lammens zou kunnen vertrekken, want de 20-jarige doublure van Simon Mignolet wil zijn aflopende contract niet verlengen. Het Laatste Nieuws weet dat de Jonge Duivel nu aan het onderhandelen is met Leeds United over een transfer.

De Engelsen kunnen Lammens komende zomer gratis overnemen, maar de kans bestaat ook dat ze nog deze maand toeslaan. In dat geval zal Club nog een kleine transfersom ontvangen. Die zullen ze misschien wel willen nemen, want de vervanger voor Lammens staat ook al klaar in de wandelgangen. De voorbije dagen werd Ersin Destanoglu al aan Club gelinkt.

NIET OP TRAINING
Turkse media melden nu dat de 22-jarige Turk zondag niet op training verscheen bij Besiktas en dat zou alles te maken hebben met zijn naderende transfer naar Blauw-Zwart. Zij menen dat Destanoglu meer dan waarschijnlijk snel voor Club zal tekenen tegen een transfersom van 2,5 miljoen euro. Daarmee doet Club een koopje, want Transfermarkt schat de waarde van Destanoglu op maar liefst 9 miljoen. Ondanks zijn jonge leeftijd heeft hij immers al 97 matchen voor Besiktas op de teller en hij werd ook al opgeroepen voor de Turkse nationale ploeg. Dit seizoen verspeelde Destanoglu wel zijn basisplaats bij Besiktas.


LEES OOK: 'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

91
91
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

265
265
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

277
277
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

49
49
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

325
325
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

392
392
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

220
220
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

45
45
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

182
182
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

418
418
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

255
255
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

634
634
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

184
184
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

231
231
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

514
514
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

377
377
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

667
667
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

591
591
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

220
220
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

690
690
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

176
176
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

241
241
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

247
247
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

140
140
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

258
258

Meer sportnieuws