'Club Brugge verliest Lammens en haalt vervanger voor prikje'

614 stemmen
'Club Brugge verliest Lammens en haalt vervanger voor prikje'

Club Brugge is zijn jaar begonnen met een nieuwe domper, want het ging met 3-1 onderuit in de topper tegen KRC Genk. Scott Parker beleefde zo een vuurdoop in mineur en moet nu al vijftien punten zien goed te maken op de Limburgers om Club nog naar een vierde titel op rij te loodsen. De Engelse coach krijgt er binnenkort wel een nieuwe pion bij.


Het lijkt er immers op dat Club snel zal schuiven in zijn keepersbestand. Het was al even duidelijk dat Senne Lammens zou kunnen vertrekken, want de 20-jarige doublure van Simon Mignolet wil zijn aflopende contract niet verlengen. Het Laatste Nieuws weet dat de Jonge Duivel nu aan het onderhandelen is met Leeds United over een transfer.

De Engelsen kunnen Lammens komende zomer gratis overnemen, maar de kans bestaat ook dat ze nog deze maand toeslaan. In dat geval zal Club nog een kleine transfersom ontvangen. Die zullen ze misschien wel willen nemen, want de vervanger voor Lammens staat ook al klaar in de wandelgangen. De voorbije dagen werd Ersin Destanoglu al aan Club gelinkt.

NIET OP TRAINING
Turkse media melden nu dat de 22-jarige Turk zondag niet op training verscheen bij Besiktas en dat zou alles te maken hebben met zijn naderende transfer naar Blauw-Zwart. Zij menen dat Destanoglu meer dan waarschijnlijk snel voor Club zal tekenen tegen een transfersom van 2,5 miljoen euro. Daarmee doet Club een koopje, want Transfermarkt schat de waarde van Destanoglu op maar liefst 9 miljoen. Ondanks zijn jonge leeftijd heeft hij immers al 97 matchen voor Besiktas op de teller en hij werd ook al opgeroepen voor de Turkse nationale ploeg. Dit seizoen verspeelde Destanoglu wel zijn basisplaats bij Besiktas.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

1
1
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

122
122
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

84
84
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

80
80
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

52
52
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

115
115
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

194
194
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

41
41
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

176
176
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

321
321
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

894
894
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

44
44
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

151
151
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

226
226
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

139
139
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

117
117
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

328
328
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

564
564
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

198
198
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

741
741
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

818
818
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

128
128
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

97
97
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

204
204

Meer sportnieuws