'Club Brugge verliest Lammens en haalt vervanger voor prikje'

614
'Club Brugge verliest Lammens en haalt vervanger voor prikje'

Club Brugge is zijn jaar begonnen met een nieuwe domper, want het ging met 3-1 onderuit in de topper tegen KRC Genk. Scott Parker beleefde zo een vuurdoop in mineur en moet nu al vijftien punten zien goed te maken op de Limburgers om Club nog naar een vierde titel op rij te loodsen. De Engelse coach krijgt er binnenkort wel een nieuwe pion bij.


Het lijkt er immers op dat Club snel zal schuiven in zijn keepersbestand. Het was al even duidelijk dat Senne Lammens zou kunnen vertrekken, want de 20-jarige doublure van Simon Mignolet wil zijn aflopende contract niet verlengen. Het Laatste Nieuws weet dat de Jonge Duivel nu aan het onderhandelen is met Leeds United over een transfer.

De Engelsen kunnen Lammens komende zomer gratis overnemen, maar de kans bestaat ook dat ze nog deze maand toeslaan. In dat geval zal Club nog een kleine transfersom ontvangen. Die zullen ze misschien wel willen nemen, want de vervanger voor Lammens staat ook al klaar in de wandelgangen. De voorbije dagen werd Ersin Destanoglu al aan Club gelinkt.

NIET OP TRAINING
Turkse media melden nu dat de 22-jarige Turk zondag niet op training verscheen bij Besiktas en dat zou alles te maken hebben met zijn naderende transfer naar Blauw-Zwart. Zij menen dat Destanoglu meer dan waarschijnlijk snel voor Club zal tekenen tegen een transfersom van 2,5 miljoen euro. Daarmee doet Club een koopje, want Transfermarkt schat de waarde van Destanoglu op maar liefst 9 miljoen. Ondanks zijn jonge leeftijd heeft hij immers al 97 matchen voor Besiktas op de teller en hij werd ook al opgeroepen voor de Turkse nationale ploeg. Dit seizoen verspeelde Destanoglu wel zijn basisplaats bij Besiktas.


LEES OOK: 'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

63
63
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

61
61
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

43
43
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

37
37
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

17
17
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

69
69
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

162
162
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

144
144
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

312
312
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

289
289
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

123
123
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

127
127
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

225
225
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

189
189
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

257
257
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

316
316
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

217
217
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

228
228
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

258
258
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

142
142
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

248
248
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

1000
1000

Meer sportnieuws