Domper voor Lukaku, Doku beslissend, Liverpool struikelt

167 stemmen
Domper voor Lukaku, Doku beslissend, Liverpool struikelt

Er stonden zaterdagavond ook in het buitenland nog heel wat wedstrijden op het programma. Liverpool moest aan de bak in de FA Cup, terwijl Romelu Lukaku en Jeremy Doku in actie kwamen met respectievelijk Internazionale en Stade Rennes. Uiteindelijk zal enkel die laatste gelukkig van het veld gestapt zijn.


Rennes nam het in de Franse beker op tegen tweedeklasser Bordeaux met zowel Arthur Theate als Doku in de basis. Beide jonge Rode Duivels toonden zich ook beslissend. Theate gaf halfweg de eerste helft de assist voor de 0-1 van Bourigeaud, maar vlak voor rust bracht Maja de thuisploeg langszij. Vroeg in de tweede helft bezorgde Doku zijn ploeg echter de zege. Een opsteker voor de flankaanvaller, want het was pas zijn eerste doelpunt in meer dan een jaar. Zijn laatste goal voor Rennes dateerde van 2 januari 2022, in een bekermatch tegen AS Nancy.

Romelu Lukaku was dan weer invaller bij Internazionale, dat in de Serie A op bezoek ging bij Monza. Hij mocht na 55 minuten Dzeko komen vervangen. Op dat moment stond Inter er goed voor, want het stond 1-2 voor. Vroeg in de wedstrijd werd de openingsgoal van Darmian amper een minuut later nog uitgewist door Ciurria, maar in de 22ste minuut had Lautaro Martinez de Nerazzurri opnieuw op voorsprong gebracht. Lukaku kon de overwinning echter niet mee over de streep trekken, want in minuut 93 slikten ze nog de gelijkmaker van Caldirola.

REPLAY
Liverpool nam het tenslotte in de FA Cup op tegen Wolverhampton, maar slaagde er niet in om af te rekenen met de voorlaatste uit de Premier League. De Wolves kwamen na 26 minuten op voorsprong na een blunder van Alisson, die Guedes de 0-1 zomaar cadeau deed. Vlak voor rust maakte Nuñez gelijk na een briljante pass van Alexander-Arnold en na een vroege goal van Salah in de tweede helft leken de Reds op rozen te zitten. Hwang zorgde er echter nog voor dat er een replay zal komen om te bepalen wie een ronde verder mag.

LEES OOK: ‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Zal Doku nu weer helemaal vertrokken zijn?

Meest recent

KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

26
26
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

48
48
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

26
26
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

78
78
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

126
126
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

77
77
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

97
97
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

252
252
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

170
170
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

141
141
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

184
184
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

304
304
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

218
218
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

455
455
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

235
235
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

97
97
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

469
469
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

295
295
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

265
265
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

105
105
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

189
189
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

362
362
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

196
196

Meer sportnieuws