Domper voor Lukaku, Doku beslissend, Liverpool struikelt

167
Domper voor Lukaku, Doku beslissend, Liverpool struikelt

Er stonden zaterdagavond ook in het buitenland nog heel wat wedstrijden op het programma. Liverpool moest aan de bak in de FA Cup, terwijl Romelu Lukaku en Jeremy Doku in actie kwamen met respectievelijk Internazionale en Stade Rennes. Uiteindelijk zal enkel die laatste gelukkig van het veld gestapt zijn.


Rennes nam het in de Franse beker op tegen tweedeklasser Bordeaux met zowel Arthur Theate als Doku in de basis. Beide jonge Rode Duivels toonden zich ook beslissend. Theate gaf halfweg de eerste helft de assist voor de 0-1 van Bourigeaud, maar vlak voor rust bracht Maja de thuisploeg langszij. Vroeg in de tweede helft bezorgde Doku zijn ploeg echter de zege. Een opsteker voor de flankaanvaller, want het was pas zijn eerste doelpunt in meer dan een jaar. Zijn laatste goal voor Rennes dateerde van 2 januari 2022, in een bekermatch tegen AS Nancy.

Romelu Lukaku was dan weer invaller bij Internazionale, dat in de Serie A op bezoek ging bij Monza. Hij mocht na 55 minuten Dzeko komen vervangen. Op dat moment stond Inter er goed voor, want het stond 1-2 voor. Vroeg in de wedstrijd werd de openingsgoal van Darmian amper een minuut later nog uitgewist door Ciurria, maar in de 22ste minuut had Lautaro Martinez de Nerazzurri opnieuw op voorsprong gebracht. Lukaku kon de overwinning echter niet mee over de streep trekken, want in minuut 93 slikten ze nog de gelijkmaker van Caldirola.

REPLAY
Liverpool nam het tenslotte in de FA Cup op tegen Wolverhampton, maar slaagde er niet in om af te rekenen met de voorlaatste uit de Premier League. De Wolves kwamen na 26 minuten op voorsprong na een blunder van Alisson, die Guedes de 0-1 zomaar cadeau deed. Vlak voor rust maakte Nuñez gelijk na een briljante pass van Alexander-Arnold en na een vroege goal van Salah in de tweede helft leken de Reds op rozen te zitten. Hwang zorgde er echter nog voor dat er een replay zal komen om te bepalen wie een ronde verder mag.

LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Zal Doku nu weer helemaal vertrokken zijn?

Meest recent

Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

1
1
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

33
33
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

26
26
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

9
9
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

50
50
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

27
27
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

66
66
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

35
35
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

34
34
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

10
10
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

104
104
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

95
95
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

182
182
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

15
15
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

189
189
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

448
448
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

366
366
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

349
349
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

50
50
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

350
350
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

95
95
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

43
43
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

175
175
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

148
148

Meer sportnieuws