Degryse verrast: “Hij is beter dan Mechele”

door
Degryse verrast: “Hij is beter dan Mechele”

Club Brugge gaat zondag op bezoek bij leider KRC Genk, en voor de West-Vlamingen zijn de drie punten een must. Het belooft alvast een boeiende wedstrijd te worden met twee kwalitatieve ploegen. Marc Degryse stelde voor Het Laatste Nieuws alvast een ‘Mixed Eleven’ samen met spelers van beide ploegen.


Centraal achterin kiest de analist bijvoorbeeld voor Abakar Sylla en Carlos Cuesta. Degryse vindt dat de Colombiaan bezig is aan zijn beste seizoen en hij neemt hem in zijn ‘Mixed Eleven’ voor op Brandon Mechele. “Als je hem tegenover Mechele of Boyata zet, dan is Cuesta dit seizoen toch beter. Hij is stabiel, maakt weinig fouten, is sterk in de duels en heeft ook snelheid”, aldus Degryse in Het Laatste Nieuws.

Aan sfeer zal het in de Cegeka Arena alvast niet ontbreken. Zo is het Genkse stadion helemaal uitverkocht voor de partij tegen de landskampioen en dat zal de Limburgers ongetwijfeld een push geven tegen Club Brugge. “De supporters hebben ons uit én thuis geweldig ondersteund, in de goede momenten én op de momenten wanneer we de extra steun konden gebruiken. We gaan er zondag opnieuw volle bak tegenaan en rekenen op een oorverdovende steun”, aldus Wouter Vrancken op zijn persconferentie vrijdag.

De coach van KRC Genk neemt alvast een nieuwkomer op in zijn wedstrijdselectie. Zo kan kersverse aanwinst Yira Sor zijn debuut maken tegen de titelverdediger. Een basisplaats komt allicht nog te vroeg voor de Nigeriaanse aanvaller, maar hij mag zeker hopen op een invalbeurt. Voorts ontbreken de langdurig geblesseerden Luca Oyen en Abid Adnane, net zoals de rebellerende Matias Galarza.

LEES OOK: Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Is Cuesta beter dan Mechele?

Meest recent

Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

18
18
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

37
37
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

32
32
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

175
175
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

45
45
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

136
136
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

232
232
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

107
107
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

275
275
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

158
158
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

542
542
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

112
112
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

102
102
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

379
379
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

142
142
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

267
267
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

189
189
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

47
47
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

107
107
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

114
114
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

322
322
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

203
203
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

307
307

Meer sportnieuws