Degryse verrast: “Hij is beter dan Mechele”

door
Degryse verrast: “Hij is beter dan Mechele”

Club Brugge gaat zondag op bezoek bij leider KRC Genk, en voor de West-Vlamingen zijn de drie punten een must. Het belooft alvast een boeiende wedstrijd te worden met twee kwalitatieve ploegen. Marc Degryse stelde voor Het Laatste Nieuws alvast een ‘Mixed Eleven’ samen met spelers van beide ploegen.


Centraal achterin kiest de analist bijvoorbeeld voor Abakar Sylla en Carlos Cuesta. Degryse vindt dat de Colombiaan bezig is aan zijn beste seizoen en hij neemt hem in zijn ‘Mixed Eleven’ voor op Brandon Mechele. “Als je hem tegenover Mechele of Boyata zet, dan is Cuesta dit seizoen toch beter. Hij is stabiel, maakt weinig fouten, is sterk in de duels en heeft ook snelheid”, aldus Degryse in Het Laatste Nieuws.

Aan sfeer zal het in de Cegeka Arena alvast niet ontbreken. Zo is het Genkse stadion helemaal uitverkocht voor de partij tegen de landskampioen en dat zal de Limburgers ongetwijfeld een push geven tegen Club Brugge. “De supporters hebben ons uit én thuis geweldig ondersteund, in de goede momenten én op de momenten wanneer we de extra steun konden gebruiken. We gaan er zondag opnieuw volle bak tegenaan en rekenen op een oorverdovende steun”, aldus Wouter Vrancken op zijn persconferentie vrijdag.

De coach van KRC Genk neemt alvast een nieuwkomer op in zijn wedstrijdselectie. Zo kan kersverse aanwinst Yira Sor zijn debuut maken tegen de titelverdediger. Een basisplaats komt allicht nog te vroeg voor de Nigeriaanse aanvaller, maar hij mag zeker hopen op een invalbeurt. Voorts ontbreken de langdurig geblesseerden Luca Oyen en Abid Adnane, net zoals de rebellerende Matias Galarza.

LEES OOK: Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

Is Cuesta beter dan Mechele?

Meest recent

Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

115
115
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

113
113
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

271
271
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

391
391
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

734
734
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

49
49
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

817
817
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

147
147
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

471
471
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

352
352
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

357
357
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

561
561
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

393
393
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

363
363
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

538
538
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

402
402
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

926
926
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

434
434
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

427
427
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

457
457
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1191
1191
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

255
255
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

447
447
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

229
229

Meer sportnieuws