'Zidane stuurt 3 landen wandelen ondanks verlenging Deschamps'

361 stemmen
'Zidane stuurt 3 landen wandelen ondanks verlenging Deschamps'

Sinds het einde van zijn tweede ambtstermijn bij Real Madrid in de zomer van 2021 hebben we Zinedine Zidane niet meer aan de slag gezien in de voetbalwereld. De 50-jarige Fransman wil niet om het even waar trainer worden en leek zijn zinnen gezet te hebben op een job als Frans bondscoach, in het geval dat Didier Deschamps na het WK in Qatar zou afzwaaien.


Zizou kwam echter van een kale reis terug, want de Franse voetbalbond maakte zaterdag bekend dat Deschamps zijn contract verlengd heeft tot na het WK in 2026. Dat is natuurlijk een domper voor Zidane, die wel nog genoeg andere opties heeft. Maar ondanks dat hij niet bij Frankrijk aan de slag kan, blijft hij zeer kieskeurig. L'Equipe weet dat hij drie landen wandelen gestuurd heeft.

Brazilië, Portugal en de Verenigde Staten trokken hard aan de mouw van Zidane om hun nieuwe bondscoach te worden, maar kregen allemaal een njet te horen. De legendarische ex-middenvelder staat niet te springen om een ander land dan Frankrijk te coachen en al helemaal niet een land waar hij de taal niet spreekt. Naast het Frans beheerst Zidane enkel nog het Spaans, Engels spreekt hij ook niet.

WACHTEN
Als we Zidane binnenkort opnieuw als trainer aan het werk zien, dan zal het dus bij een club zijn. Ook op dat vlak zijn de mogelijkheden echter beperkt, al blijft hij wel gelinkt worden aan PSG en Juventus. De contractverlenging van Deschamps schrikt Zidane overigens niet af, want hij wil nog steeds Frans bondscoach worden. Als hij daarvoor moet wachten tot 2026, dan is hij daar ook toe bereid.

LEES OOK: Veronique De Kock en Ronaldo: één bericht veranderde allés

Zal Zidane nog Frans bondscoach worden?

Meest recent

Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

0
0
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

3
3
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

27
27
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

22
22
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

21
21
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

127
127
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

115
115
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

82
82
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

24
24
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

231
231
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

139
139
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

58
58
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

21
21
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

40
40
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

35
35
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

83
83
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

290
290
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

234
234
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

111
111
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

727
727
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

339
339
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

747
747
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

70
70
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

415
415

Meer sportnieuws