'Martinez onderhandelt met Europees topland'

door
'Martinez onderhandelt met Europees topland'

Het WK in Qatar draaide uit op een sisser voor de Rode Duivels. Roberto Martinez en zijn manschappen werden al in de eerste ronde uitgeschakeld. Na het toernooi hield de Spanjaard de eer aan zichzelf en kondigde hij aan dat hij zijn contract bij de bond niet zou verlengen.


Zo kwam er een einde aan een samenwerking die begon na het mislukte EK 2016 onder Marc Wilmots. Met Martinez aan het roer werden de Rode Duivels derde op het WK in 2018 en haalden ze ook eens de Final Four van de Nations League. De grote prijs met de Gouden Generatie bleef wel uit, maar toch lijken bij Martinez en de Duivels positieve gevoelens te overheersen na de samenwerking.

Vraag is waar Martinez nu aan de slag zal gaan. Volgens Het Nieuwsblad, dat het nieuws zelf vernam van Portugese media, is hij nu in beeld om bondscoach van Portugal te worden. De onderhandelingen daarover zouden momenteel gaande zijn. Martinez zou ook in beeld geweest zijn bij Everton en Polen, maar geeft zelf de voorkeur aan Portugal.  Er zou een contract lonken tot en met het WK in 2026, dat in Canada, Mexico en de Verenigde Staten gespeeld wordt.

OOK EEN MISLUKT WK
Ook Portugal heeft er een mislukt WK in Qatar op zitten. De Portugezen werden in de kwartfinales gewipt door toernooiverrassing Marokko. Fernando Santos en de Portugese bond gingen na het toernooi na onderling overleg uit elkaar. Martinez zou nu zijn schoenen moeten vullen, maar dat is allesbehalve een makkelijke opdracht. Santos won met Portugal het EK en ook de Nations League. Maar eerst dus een akkoord vinden om coach te worden van Cristiano Ronaldo en co.

LEES OOK: 'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

Zou Martinez een goede coach zijn voor Portugal?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

37
37
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

0
0
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

41
41
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

51
51
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

62
62
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

31
31
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

129
129
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

27
27
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

109
109
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

460
460
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

257
257
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

265
265
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

237
237
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

45
45
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

242
242
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

73
73
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

424
424
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

259
259
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

102
102
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

92
92
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

136
136
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

419
419
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

165
165
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

82
82
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

203
203

Meer sportnieuws