Keiharde kritiek op Trossard: "Niet op beste niveau"

door
Keiharde kritiek op Trossard:

Leandro Trossard wil na het WK opnieuw aanknopen met zijn vorm van voor het toernooi. Onze landgenoot liet zich opmerken in de Premier League met enkele fenomenale prestaties, waaronder een hattrick op het veld van Liverpool. Voorlopig wil het wel nog niet vlotten na het WK. Dat ziet ook Brighton-coach Roberto De Zerbi.


De Italiaan deed op het veld van Everton FC (1-4) geen beroep op Trossard. De Rode Duivel bleef negentig minuten aan de bank gekluisterd. De Zerbi gaf op zijn persconferentie voor het FA Cup-duel tegen Middlesbrough aan dat hij een andere Trossard ziet dan voor het WK. Hij weet dan ook niet of de Belg zal spelen zaterdag. "Het was een keuze om hem niet te laten spelen tegen Everton. Ik gaf de voorkeur aan Evan Ferguson, voor morgen heb ik nog niet beslist. Trossard is een goeie speler, maar hij moet 100% zijn", klonk het.

De Zerbi vraagt zich af wat er aan de hand is met Trossard. "Ik weet niet of hij na het WK ergens last van heeft, maar ik zie hem niet op zijn beste niveau. Ik weet niet of het iets fysiek dan wel mentaal is, maar ik ben de coach - ik moet de best mogelijke elf opstellen. Dinsdag zag ik hem niet in de juiste conditie om te spelen", vertelde de Italiaan.

TELEURSTELLEND WK
Trossard hoopte op het WK in Qatar zijn hoogvorm te etaleren, maar hij kwam er niet uit de verf zoals gehoopt en kreeg ook minder minuten dan hij wilde. Enkele goede prestaties bij zijn club zouden hem ongetwijfeld deugd doen, maar voorlopig wil het dus nog niet vlotten.

LEES OOK: 'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Zal Trossard snel zijn topvorm terugvinden?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

84
84
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

51
51
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

64
64
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

30
30
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

140
140
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

245
245
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

75
75
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

145
145
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

468
468
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

113
113
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

202
202
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

399
399
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

188
188
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

62
62
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

261
261
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

259
259
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

215
215
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

78
78
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

172
172
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

516
516
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

84
84
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

155
155
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

109
109

Meer sportnieuws