Keiharde kritiek op Trossard: "Niet op beste niveau"

128 stemmen
Keiharde kritiek op Trossard:

Leandro Trossard wil na het WK opnieuw aanknopen met zijn vorm van voor het toernooi. Onze landgenoot liet zich opmerken in de Premier League met enkele fenomenale prestaties, waaronder een hattrick op het veld van Liverpool. Voorlopig wil het wel nog niet vlotten na het WK. Dat ziet ook Brighton-coach Roberto De Zerbi.


De Italiaan deed op het veld van Everton FC (1-4) geen beroep op Trossard. De Rode Duivel bleef negentig minuten aan de bank gekluisterd. De Zerbi gaf op zijn persconferentie voor het FA Cup-duel tegen Middlesbrough aan dat hij een andere Trossard ziet dan voor het WK. Hij weet dan ook niet of de Belg zal spelen zaterdag. "Het was een keuze om hem niet te laten spelen tegen Everton. Ik gaf de voorkeur aan Evan Ferguson, voor morgen heb ik nog niet beslist. Trossard is een goeie speler, maar hij moet 100% zijn", klonk het.

De Zerbi vraagt zich af wat er aan de hand is met Trossard. "Ik weet niet of hij na het WK ergens last van heeft, maar ik zie hem niet op zijn beste niveau. Ik weet niet of het iets fysiek dan wel mentaal is, maar ik ben de coach - ik moet de best mogelijke elf opstellen. Dinsdag zag ik hem niet in de juiste conditie om te spelen", vertelde de Italiaan.

TELEURSTELLEND WK
Trossard hoopte op het WK in Qatar zijn hoogvorm te etaleren, maar hij kwam er niet uit de verf zoals gehoopt en kreeg ook minder minuten dan hij wilde. Enkele goede prestaties bij zijn club zouden hem ongetwijfeld deugd doen, maar voorlopig wil het dus nog niet vlotten.

LEES OOK: Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Zal Trossard snel zijn topvorm terugvinden?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

1
1
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

9
9
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

9
9
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

44
44
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

48
48
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

45
45
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

81
81
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

35
35
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

119
119
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

92
92
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

19
19
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

143
143
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

335
335
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

217
217
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

66
66
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

695
695
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

466
466
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

471
471
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

354
354
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

649
649
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

325
325
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

482
482
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

133
133
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2108
2108
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

179
179

Meer sportnieuws