'Milan zet Italië op stelten met schoktransfer'

door
'Milan zet Italië op stelten met schoktransfer'

AC Milan zette het nieuwe jaar in met een 1-2-zege op het veld van Salernitana. De Rossoneri liepen daardoor drie punten in op leider Napoli, dat met 1-0 verloor tegen Internazionale. Ook naast het veld wil Milan een slag slaan in Italië.


De Milanezen mochten vorig seizoen de titel vieren en willen dat dit en volgend seizoen ook graag doen. Om dat doel te bereiken, zou de kern van trainer Stefano Pioli hier en daar wel versterking kunnen gebruiken. Het vizier wordt daarbij gericht op Italië, waar Milan voor het seizoen 2023-2024 Nicolo Zaniolo (23) zou willen halen. Dat meldt Fichajes. Zowel de sportieve top van Milan als Pioli zouden achter de komst staan van de speler van reeksgenoot AS Roma.

Zaniolo heeft nog een contract tot midden 2024 bij Roma en moet volgens Transfermarkt momenteel 30 miljoen euro kosten. De Italiaan zit dit seizoen aan 15 optredens in totaal voor de club uit de Italiaanse hoofdstad. Daarin scoorde hij één keer en gaf hij drie assists. Zaniolo staat al jaren te boek als een groot, maar enkele zware blessures remden hem tot nu toe af. Vooral de kruisbanden speelden de elfvoudige Italiaanse international in het verleden stevig parten.

INTER
Pikant detail: Zaniolo heeft ook een verleden bij rivaal en stadsgenoot Internazionale. Het is bij Inter dat de speler in 2017 de neus aan het venster stak als profvoetballer. Een jaar later verkaste hij naar Roma voor de bescheiden transfersom van 4,5 miljoen euro. José Mourinho en co lijken zich nu te mogen opmaken voor een veelvoud van dat bedrag.

LEES OOK: 'Zirkzee verlaat Man Utd: zes clubs in de running'

Zal Zaniolo naar Milan gaan?

Meest recent

Bidden voor Garcia: volgende zware blessure bij Duivel?

Het is voor Rudi Garcia geen fijne week geweest. De bondscoach zag de voorbije dagen verschillende ...

2
2
Opmerkelijk: La Louvière-coach excuseert zich bij Fink

Promovendus La Louvière blijft het best aardig doen in de Jupiler Pro League. De verrassende ...

28
28
Penders net geen held, Fofana in tranen, weer domper Openda

Zondagavond kwamen in het buitenland nog enkele Rode Duivels in actie. In de kraker tussen Lyon en ...

20
20
Hubert ziet Union groeien: "Die les hebben we getrokken"

Union kreeg enkele dagen geleden nog een tweede pandoering op rij in de Champions League, want net ...

13
13
Fink doet voorspelling na nieuwe opdoffer Genk

Al voor de derde officiële wedstrijd op rij is KRC Genk zondag blijven steken op een ...

328
328
Wat een week: Belgische Villa-beul alweer de held

Een week geleden was hij voor de modale Belgische voetballiefhebber nog compleet onbekend, maar de ...

20
20
Wéér zelfde pijnpunt Genk: "Moeten oplossing vinden"

Het blijft dit seizoen voor KRC Genk zeer wisselvallig lopen. De Limburgers tankten eerder deze week ...

99
99
Ondanks dwarszittende VAR klopt Union toch STVV

Union heeft zich hersteld van de pandoering tegen Inter in de Champions League met een zege in de ...

69
69
Vandenbroeck: "Daardoor zit ik met een dubbel gevoel"

Zulte Waregem blijft punten bij elkaar sprokkelen. Ze wisten een punt weg te kapen bij Cercle ...

61
61
KRC Genk bijt de tanden stuk op pittig La Louvière

KRC Genk boekte een 7 op 9 en speelde een goede Europese match tegen Real Betis. Tegen La ...

72
72
Van der Bruggen baalt stevig: "Ronduit belachelijk"

Cercle Brugge kent een bijzonder moeizaam seizoen. Tegen Zulte Waregem wisten ze alweer geen zege te ...

114
114
Antwerp vat vol frustratie: "Toch kan dit kantelmoment zijn"

Royal Antwerp FC blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. De Great Old verloor onverdiend ...

118
118
Vermant dolgelukkig: "Voor Club Brugge is het nooit makkelijk"

Romeo Vermant is geen goalgetter pur sang, maar wel iemand die altijd belangrijke goals maakt. Zo ...

109
109
Ruzie na Real-Barça: Courtois en Yamal in de clinch

Real Madrid won vandaag de Spaanse klassieker tegen FC Barcelona met 2-1. Een verdiende zege voor de ...

211
211
Mechele ziet één groot pijnpunt bij Club Brugge

Club Brugge won net als vorige week op een diefje op verplaatsing. Ook deze keer was de 0-1 gevleid. ...

272
272
Real Madrid pakt de scalp van Barcelona na héérlijke Clasico

Dé grootste match in het clubvoetbal stond om 16u15 op het programma in Spanje: Real Madrid ...

85
85
STVV aast op megastunt: “Als we dat doen…”

STVV is aan een zeer goed seizoen bezig. Na een goede zomermercato wist de club een goed elftal ...

58
58
Zulte Waregem met succesje, Beerschot juicht in het slot

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er een aantal matchen op het programma. ...

97
97
Antwerp baalt enorm: "Ik heb geen magisch recept"

Royal Antwerp FC speelde een goede wedstrijd tegen Club Brugge. Ze verdienden altijd een punt en ...

151
151
Club ziet speler uitvallen: "Lijkt een zware blessure"

Club Brugge won met 0-1 op het veld van Royal Antwerp FC, maar dat was niet verdiend. De Great Old ...

249
249
Arsenal deelt Manchester City ferme tik uit

In de Premier League lijkt Liverpool dit seizoen geen titelkandidaat meer te zijn. Het niveau is ...

48
48
PSV maakt statement en laat Feyenoord verweesd achter

Ajax redde het vel van trainer John Heitinga door met 2-3 te winnen van FC Twente en kon zo met ...

63
63
Leko vol lof na demonstratie van AA Gent tegen Standard

AA Gent kende een avond om nooit meer te vergeten. Het 125-jarige bestaan van de club werd danig ...

132
132
KV Mechelen vs Lierse: Rivaliteit bereikt kookpunt

Dinsdagavond trilt Achter De Kazerne op zijn grondvesten. KV Mechelen en Lierse kruisen de degens in ...

321
321
Club wint, Antwerp bloedt: toekomst Wils aan zijden draadje

Club Brugge heeft op de Bosuil een felbevochten overwinning geboekt tegen Antwerp. De West-Vlamingen ...

165
165

Meer sportnieuws