'Milan zet Italië op stelten met schoktransfer'

164 stemmen
'Milan zet Italië op stelten met schoktransfer'

AC Milan zette het nieuwe jaar in met een 1-2-zege op het veld van Salernitana. De Rossoneri liepen daardoor drie punten in op leider Napoli, dat met 1-0 verloor tegen Internazionale. Ook naast het veld wil Milan een slag slaan in Italië.


De Milanezen mochten vorig seizoen de titel vieren en willen dat dit en volgend seizoen ook graag doen. Om dat doel te bereiken, zou de kern van trainer Stefano Pioli hier en daar wel versterking kunnen gebruiken. Het vizier wordt daarbij gericht op Italië, waar Milan voor het seizoen 2023-2024 Nicolo Zaniolo (23) zou willen halen. Dat meldt Fichajes. Zowel de sportieve top van Milan als Pioli zouden achter de komst staan van de speler van reeksgenoot AS Roma.

Zaniolo heeft nog een contract tot midden 2024 bij Roma en moet volgens Transfermarkt momenteel 30 miljoen euro kosten. De Italiaan zit dit seizoen aan 15 optredens in totaal voor de club uit de Italiaanse hoofdstad. Daarin scoorde hij één keer en gaf hij drie assists. Zaniolo staat al jaren te boek als een groot, maar enkele zware blessures remden hem tot nu toe af. Vooral de kruisbanden speelden de elfvoudige Italiaanse international in het verleden stevig parten.

INTER
Pikant detail: Zaniolo heeft ook een verleden bij rivaal en stadsgenoot Internazionale. Het is bij Inter dat de speler in 2017 de neus aan het venster stak als profvoetballer. Een jaar later verkaste hij naar Roma voor de bescheiden transfersom van 4,5 miljoen euro. José Mourinho en co lijken zich nu te mogen opmaken voor een veelvoud van dat bedrag.

LEES OOK: 'De Ketelaere krijgt navolging: transferkopie op komst'

Zal Zaniolo naar Milan gaan?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

71
71
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

13
13
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

570
570
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

31
31
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

404
404
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

74
74
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

443
443
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

330
330
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

232
232
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

208
208
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

43
43
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

155
155
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

328
328
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

589
589
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

437
437
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

400
400
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

187
187
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

116
116
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

122
122
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

635
635
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

143
143
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

144
144
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

97
97
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

93
93
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

194
194

Meer sportnieuws