'Gratis vertrek 3 sterkhouders dreigt voor AA Gent'

door
'Gratis vertrek 3 sterkhouders dreigt voor AA Gent'

Het zal voor AA Gent nog een bijzonder lastige taak worden om zich de komende maanden te plaatsen voor Play-Off I. De Buffalo's staan voorlopig wel op slechts drie punten van de top vier, maar het zal niet evident worden om Club Brugge, Union of Antwerp daar nog uit te werken. Bovendien oogt ook de toekomst van Gent troebel, met in de zomer mogelijk het vertrek van enkele grote namen.


De voorbije weken slaagde Gent er wel al in om de contracten van Tarik Tissoudali en ontdekking Ibrahim Salah te verlengen, maar er blijft nog heel wat werk op de plank van Michel Louwagie liggen. Er zijn nog steeds negen spelers die hun contract op het einde van het seizoen zien aflopen en daarbij zitten ook drie sterkhouders. Het Laatste Nieuws stelt dat het hoogst onzeker is dat Sven Kums, Vadis Odjidja en Michael Ngadeu nog een nieuw contract krijgen.

Bij die eerste twee is hun leeftijd het grootste struikelblok. Kums viert in februari al zijn 35ste verjaardag, Odjidja wordt enkele dagen daarvoor ook al 34. Beiden hebben bovendien nog steeds een stevig loon en de financiële situatie van Gent oogt dezer dagen niet al te rooskleurig. De twee middenvelders zouden wel bereid zijn om in te leveren als ze zo aan boord kunnen blijven.

TWIJFELS NGADEU
De 32-jarige Ngadeu is dan weer niet bereid om in te leveren, aangezien hij nog steeds de leider van de verdediging is. Maar de Kameroener is niet aan zijn beste seizoen bezig en lag al aan de basis van de nodige tegendoelpunten. Dat zorgt ervoor dat Gent toch twee keer nadenkt voor het zijn contract verlengt. De kans lijkt dus reëel dat hij straks gratis de deur uitloopt.

LEES OOK: Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Moet AA Gent het contract van Ngadeu nog verlengen?

Meest recent

Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

12
12
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

5
5
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

133
133
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

24
24
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

18
18
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

109
109
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

61
61
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

160
160
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

120
120
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

223
223
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

272
272
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

208
208
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

100
100
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

140
140
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

96
96
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

131
131
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

113
113
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

161
161
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

50
50
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

187
187
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

265
265
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

562
562
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

500
500
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

380
380
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

365
365

Meer sportnieuws