'Gratis vertrek 3 sterkhouders dreigt voor AA Gent'

door
'Gratis vertrek 3 sterkhouders dreigt voor AA Gent'

Het zal voor AA Gent nog een bijzonder lastige taak worden om zich de komende maanden te plaatsen voor Play-Off I. De Buffalo's staan voorlopig wel op slechts drie punten van de top vier, maar het zal niet evident worden om Club Brugge, Union of Antwerp daar nog uit te werken. Bovendien oogt ook de toekomst van Gent troebel, met in de zomer mogelijk het vertrek van enkele grote namen.


De voorbije weken slaagde Gent er wel al in om de contracten van Tarik Tissoudali en ontdekking Ibrahim Salah te verlengen, maar er blijft nog heel wat werk op de plank van Michel Louwagie liggen. Er zijn nog steeds negen spelers die hun contract op het einde van het seizoen zien aflopen en daarbij zitten ook drie sterkhouders. Het Laatste Nieuws stelt dat het hoogst onzeker is dat Sven Kums, Vadis Odjidja en Michael Ngadeu nog een nieuw contract krijgen.

Bij die eerste twee is hun leeftijd het grootste struikelblok. Kums viert in februari al zijn 35ste verjaardag, Odjidja wordt enkele dagen daarvoor ook al 34. Beiden hebben bovendien nog steeds een stevig loon en de financiële situatie van Gent oogt dezer dagen niet al te rooskleurig. De twee middenvelders zouden wel bereid zijn om in te leveren als ze zo aan boord kunnen blijven.

TWIJFELS NGADEU
De 32-jarige Ngadeu is dan weer niet bereid om in te leveren, aangezien hij nog steeds de leider van de verdediging is. Maar de Kameroener is niet aan zijn beste seizoen bezig en lag al aan de basis van de nodige tegendoelpunten. Dat zorgt ervoor dat Gent toch twee keer nadenkt voor het zijn contract verlengt. De kans lijkt dus reëel dat hij straks gratis de deur uitloopt.

LEES OOK: Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Moet AA Gent het contract van Ngadeu nog verlengen?

Meest recent

'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

54
54
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

155
155
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

64
64
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

21
21
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

26
26
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

104
104
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

109
109
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

375
375
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

87
87
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

177
177
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

38
38
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

130
130
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

136
136
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

312
312
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

125
125
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

90
90
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

371
371
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

73
73
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

152
152
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

161
161
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

335
335
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

452
452
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

144
144
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

120
120
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

148
148

Meer sportnieuws