'Gratis vertrek 3 sterkhouders dreigt voor AA Gent'

door
'Gratis vertrek 3 sterkhouders dreigt voor AA Gent'

Het zal voor AA Gent nog een bijzonder lastige taak worden om zich de komende maanden te plaatsen voor Play-Off I. De Buffalo's staan voorlopig wel op slechts drie punten van de top vier, maar het zal niet evident worden om Club Brugge, Union of Antwerp daar nog uit te werken. Bovendien oogt ook de toekomst van Gent troebel, met in de zomer mogelijk het vertrek van enkele grote namen.


De voorbije weken slaagde Gent er wel al in om de contracten van Tarik Tissoudali en ontdekking Ibrahim Salah te verlengen, maar er blijft nog heel wat werk op de plank van Michel Louwagie liggen. Er zijn nog steeds negen spelers die hun contract op het einde van het seizoen zien aflopen en daarbij zitten ook drie sterkhouders. Het Laatste Nieuws stelt dat het hoogst onzeker is dat Sven Kums, Vadis Odjidja en Michael Ngadeu nog een nieuw contract krijgen.

Bij die eerste twee is hun leeftijd het grootste struikelblok. Kums viert in februari al zijn 35ste verjaardag, Odjidja wordt enkele dagen daarvoor ook al 34. Beiden hebben bovendien nog steeds een stevig loon en de financiële situatie van Gent oogt dezer dagen niet al te rooskleurig. De twee middenvelders zouden wel bereid zijn om in te leveren als ze zo aan boord kunnen blijven.

TWIJFELS NGADEU
De 32-jarige Ngadeu is dan weer niet bereid om in te leveren, aangezien hij nog steeds de leider van de verdediging is. Maar de Kameroener is niet aan zijn beste seizoen bezig en lag al aan de basis van de nodige tegendoelpunten. Dat zorgt ervoor dat Gent toch twee keer nadenkt voor het zijn contract verlengt. De kans lijkt dus reëel dat hij straks gratis de deur uitloopt.

LEES OOK: AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

Moet AA Gent het contract van Ngadeu nog verlengen?

Meest recent

KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

20
20
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

90
90
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

34
34
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

151
151
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

66
66
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

58
58
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

128
128
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

174
174
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

440
440
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

99
99
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

66
66
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

160
160
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

578
578
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

188
188
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

227
227
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

801
801
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

357
357
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

131
131
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

143
143
Genk reageert na onlusten met fans en doet mooie geste

KRC Genk deed donderdag een uitstekende zaak. Het boekte eindelijk zijn eerste zege onder Nicky ...

159
159
Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

58
58
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

104
104
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

1483
1483
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

69
69
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

747
747

Meer sportnieuws