'Real Madrid zet op één voorwaarde deur weer open voor Mbappé'

745 stemmen
'Real Madrid zet op één voorwaarde deur weer open voor Mbappé'

In 2022 zorgde de toekomst van Kylian Mbappé voor een ongeziene soap, die met een sisser eindigde. De Franse steraanvaller leek lange tijd op weg om transfervrij over te stappen naar Real Madrid, in die mate zelfs dat in de Spaanse hoofdstad alles klaarstond voor zijn komst. Ter elfder ure besloot hij echter om alsnog zijn aflopende contract bij PSG te verlengen.


Sindsdien leek Mbappé persona non grata in de Spaanse hoofdstad. Maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan en de voorbije maanden doken toch weer geruchten op dat Mbappé alsnog zou willen vertrekken uit het Parc des Princes, uit onvrede omdat hij de spotlights er moet delen met Lionel Messi. Dat de Argentijn hem ook nog eens een tweede wereldtitel ontfutselde, zal ook steken.

En nu zou Real Madrid alsnog Mbappé in de armen willen sluiten, al staat daar wel één belangrijke voorwaarde tegenover. Volgens Defensa Central is voorzitter Florentino Perez bereid om over een transfer te praten, op voorwaarde dat Mbappé daarvoor zelf het initiatief neemt. Als de Fransman een telefoontje naar Perez plaatst, kunnen de gesprekken weer geopend worden.

EISEN VAN MBAPPE
Maar ook Mbappé zelf lijkt zijn eisen te stellen voor een eventuele overgang naar Real. Volgens Fichajes wil de sterspeler enkel nog naar Madrid als er in zijn zog twee andere spelers zouden neerstrijken. Hij zou namelijk willen dat Real zijn maatje Achraf Hakimi terughaalt van PSG - de Marokkaanse rechtsachter kreeg zijn jeugdopleiding bij Real. Daarnaast zou Mbappé ook nog zijn landgenoot Theo Hernandez (AC Milan) willen zien komen.

LEES OOK: Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

Geloof je dat Mbappé ooit nog voor Real Madrid zal spelen?

Meest recent

'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

73
73
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

21
21
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

61
61
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

110
110
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

20
20
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

380
380
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

130
130
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

122
122
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

42
42
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

79
79
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

60
60
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

386
386
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

232
232
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

518
518
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

167
167
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

107
107
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

134
134
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

156
156
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

199
199
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

171
171
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

146
146
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

522
522
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

622
622
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

981
981
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

282
282

Meer sportnieuws