'Real Madrid zet op één voorwaarde deur weer open voor Mbappé'

745
'Real Madrid zet op één voorwaarde deur weer open voor Mbappé'

In 2022 zorgde de toekomst van Kylian Mbappé voor een ongeziene soap, die met een sisser eindigde. De Franse steraanvaller leek lange tijd op weg om transfervrij over te stappen naar Real Madrid, in die mate zelfs dat in de Spaanse hoofdstad alles klaarstond voor zijn komst. Ter elfder ure besloot hij echter om alsnog zijn aflopende contract bij PSG te verlengen.


Sindsdien leek Mbappé persona non grata in de Spaanse hoofdstad. Maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan en de voorbije maanden doken toch weer geruchten op dat Mbappé alsnog zou willen vertrekken uit het Parc des Princes, uit onvrede omdat hij de spotlights er moet delen met Lionel Messi. Dat de Argentijn hem ook nog eens een tweede wereldtitel ontfutselde, zal ook steken.

En nu zou Real Madrid alsnog Mbappé in de armen willen sluiten, al staat daar wel één belangrijke voorwaarde tegenover. Volgens Defensa Central is voorzitter Florentino Perez bereid om over een transfer te praten, op voorwaarde dat Mbappé daarvoor zelf het initiatief neemt. Als de Fransman een telefoontje naar Perez plaatst, kunnen de gesprekken weer geopend worden.

EISEN VAN MBAPPE
Maar ook Mbappé zelf lijkt zijn eisen te stellen voor een eventuele overgang naar Real. Volgens Fichajes wil de sterspeler enkel nog naar Madrid als er in zijn zog twee andere spelers zouden neerstrijken. Hij zou namelijk willen dat Real zijn maatje Achraf Hakimi terughaalt van PSG - de Marokkaanse rechtsachter kreeg zijn jeugdopleiding bij Real. Daarnaast zou Mbappé ook nog zijn landgenoot Theo Hernandez (AC Milan) willen zien komen.

LEES OOK: Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Geloof je dat Mbappé ooit nog voor Real Madrid zal spelen?

Meest recent

‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

12
12
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

9
9
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

59
59
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

244
244
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

26
26
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

272
272
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

116
116
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

164
164
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

401
401
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

139
139
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

142
142
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

630
630
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

163
163
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

104
104
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

136
136
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

35
35
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

84
84
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

338
338
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

46
46
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

59
59
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

24
24
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

133
133
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

64
64
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

240
240
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

82
82

Meer sportnieuws