'Domper Antwerp: Blind kan bij Europese topper terecht'

533 stemmen
'Domper Antwerp: Blind kan bij Europese topper terecht'

Bij Antwerp willen ze zich deze maand nog stevig versterken om alsnog de landstitel binnen te halen. De eerste grote naam die verscheen op het lijstje van de Great Old, was die van Daley Blind. De weg leek helemaal open te liggen toen het contract van de 32-jarige verdediger bij Ajax ontbonden werd, maar stilaan lijkt het elke dag een beetje minder waarschijnlijk dat hij nog op de Bosuil zal neerstrijken.


Er zijn immers verschillende factoren die in het nadeel van Antwerp spelen. Allereerst is er de onbeschikbaarheid van technisch directeur Marc Overmars, de man die Blind door en door kent van zijn lange periode bij Ajax. Overmars werd getroffen door een licht hartinfarct en moet het daarom rustig aan doen. Daarnaast gaat de situatie van Blind ook niet aan andere ploegen voorbij.

Real Sociedad toonde al belangstelling in de Nederlandse international en nu duikt er een nieuwe stevige concurrent op. Der Westen stelt dat ook Borussia Dortmund zich zou kunnen melden voor Blind. Die zou de oplossing kunnen bieden voor de problemen die de Duitse vice-kampioen al het hele seizoen kent op de linksachter. Daar kwam Nico Schulz dit seizoen nog niet in actie en sukkelde Raphaël Guerreiro ook al met een paar blessures.

HAZARD
Daardoor moest trainer Edin Terzic ofwel teruggrijpen naar de 18-jarige Tom Rothe, ofwel moest Rode Duivel Thorgan Hazard depanneren als linksback. Blind zou dat probleem dus kunnen gaan oplossen en er wordt geopperd dat Dortmund hem een contract voor zes maanden zou kunnen voorschotelen. Op die manier zou de Nederlander ook aan de slag kunnen blijven in de Champions League, waarin Dortmund het in de achtste finale opneemt tegen Chelsea.

LEES OOK: ‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

🚀

Zal Blind nog naar Antwerp komen?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

6
6
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

11
11
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

12
12
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

49
49
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

46
46
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

58
58
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

47
47
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

72
72
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

22
22
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

78
78
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

130
130
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

212
212
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

476
476
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

55
55
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

169
169
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

407
407
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

828
828
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

119
119
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

350
350
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

170
170
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

668
668
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

577
577
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

173
173
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

365
365

Meer sportnieuws