'Domper Antwerp: Blind kan bij Europese topper terecht'

533
'Domper Antwerp: Blind kan bij Europese topper terecht'

Bij Antwerp willen ze zich deze maand nog stevig versterken om alsnog de landstitel binnen te halen. De eerste grote naam die verscheen op het lijstje van de Great Old, was die van Daley Blind. De weg leek helemaal open te liggen toen het contract van de 32-jarige verdediger bij Ajax ontbonden werd, maar stilaan lijkt het elke dag een beetje minder waarschijnlijk dat hij nog op de Bosuil zal neerstrijken.


Er zijn immers verschillende factoren die in het nadeel van Antwerp spelen. Allereerst is er de onbeschikbaarheid van technisch directeur Marc Overmars, de man die Blind door en door kent van zijn lange periode bij Ajax. Overmars werd getroffen door een licht hartinfarct en moet het daarom rustig aan doen. Daarnaast gaat de situatie van Blind ook niet aan andere ploegen voorbij.

Real Sociedad toonde al belangstelling in de Nederlandse international en nu duikt er een nieuwe stevige concurrent op. Der Westen stelt dat ook Borussia Dortmund zich zou kunnen melden voor Blind. Die zou de oplossing kunnen bieden voor de problemen die de Duitse vice-kampioen al het hele seizoen kent op de linksachter. Daar kwam Nico Schulz dit seizoen nog niet in actie en sukkelde Raphaël Guerreiro ook al met een paar blessures.

HAZARD
Daardoor moest trainer Edin Terzic ofwel teruggrijpen naar de 18-jarige Tom Rothe, ofwel moest Rode Duivel Thorgan Hazard depanneren als linksback. Blind zou dat probleem dus kunnen gaan oplossen en er wordt geopperd dat Dortmund hem een contract voor zes maanden zou kunnen voorschotelen. Op die manier zou de Nederlander ook aan de slag kunnen blijven in de Champions League, waarin Dortmund het in de achtste finale opneemt tegen Chelsea.

LEES OOK: Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

Zal Blind nog naar Antwerp komen?

Meest recent

‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

42
42
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

10
10
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

55
55
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

82
82
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

81
81
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

119
119
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

15
15
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

60
60
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

33
33
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

103
103
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

76
76
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

28
28
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

15
15
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

28
28
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

435
435
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

83
83
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

18
18
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

101
101
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

65
65
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

174
174
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

310
310
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

15
15
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

102
102
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

35
35

Meer sportnieuws