'Domper Antwerp: Blind kan bij Europese topper terecht'

door
'Domper Antwerp: Blind kan bij Europese topper terecht'

Bij Antwerp willen ze zich deze maand nog stevig versterken om alsnog de landstitel binnen te halen. De eerste grote naam die verscheen op het lijstje van de Great Old, was die van Daley Blind. De weg leek helemaal open te liggen toen het contract van de 32-jarige verdediger bij Ajax ontbonden werd, maar stilaan lijkt het elke dag een beetje minder waarschijnlijk dat hij nog op de Bosuil zal neerstrijken.


Er zijn immers verschillende factoren die in het nadeel van Antwerp spelen. Allereerst is er de onbeschikbaarheid van technisch directeur Marc Overmars, de man die Blind door en door kent van zijn lange periode bij Ajax. Overmars werd getroffen door een licht hartinfarct en moet het daarom rustig aan doen. Daarnaast gaat de situatie van Blind ook niet aan andere ploegen voorbij.

Real Sociedad toonde al belangstelling in de Nederlandse international en nu duikt er een nieuwe stevige concurrent op. Der Westen stelt dat ook Borussia Dortmund zich zou kunnen melden voor Blind. Die zou de oplossing kunnen bieden voor de problemen die de Duitse vice-kampioen al het hele seizoen kent op de linksachter. Daar kwam Nico Schulz dit seizoen nog niet in actie en sukkelde Raphaël Guerreiro ook al met een paar blessures.

HAZARD
Daardoor moest trainer Edin Terzic ofwel teruggrijpen naar de 18-jarige Tom Rothe, ofwel moest Rode Duivel Thorgan Hazard depanneren als linksback. Blind zou dat probleem dus kunnen gaan oplossen en er wordt geopperd dat Dortmund hem een contract voor zes maanden zou kunnen voorschotelen. Op die manier zou de Nederlander ook aan de slag kunnen blijven in de Champions League, waarin Dortmund het in de achtste finale opneemt tegen Chelsea.

LEES OOK: 'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

Zal Blind nog naar Antwerp komen?

Meest recent

Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

42
42
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

64
64
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

263
263
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

71
71
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

67
67
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

85
85
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

212
212
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

337
337
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

430
430
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

44
44
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

239
239
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

239
239
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

64
64
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

162
162
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

499
499
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

194
194
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

132
132
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

204
204
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

116
116
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

237
237
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

157
157
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

61
61
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

115
115
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

404
404
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

112
112

Meer sportnieuws