'OHL zoekt oplossing voor derde floptransfer'

204
'OHL zoekt oplossing voor derde floptransfer'

Oud-Heverlee Leuven is bezig met een schoonmaakje in de spelerskern. João Gamboa en Santi Ramos Mingo werden als zomertransfers al gewogen en te licht bevonden. Daarnaast is er ook nog het dossier van Raphael Holzhauser. OHL hoopt volgens onze bronnen de Oostenrijker deze maand ook nog elders te stallen.


OHL deed afgelopen zomer een fikse inspanning om Holzhauser naar Den Dreef te halen. Ze zagen in hem de gedoodverfde opvolger voor Mercier, maar de ex-speler van Beerschot kon niet overtuigen. De 29-jarige aanvallende middenvelder kwam veertien keer in actie, maar vooral als invaller. Hij speelde in de Beker van België en de Jupiler Pro League amper 548 minuten. 

TERUG NAAR DUITSLAND?

Holzhauser mag OHL verlaten, mede doordat er achter de schermen ook bepaalde zaken spelen. Zo zou de speler zich moeten verantwoorden voor enkele 'opvallende' financiële constructies met zijn huidige Oostenrijkse makelaars. OHL wil Holzhauser dus van de hand doen en in de wandelgangen wordt al de naam van 1860 München genoemd. Hij was in Duitsland eerder al werkzaam bij VfB Stuttgart en FC Augsburg.

De Duitse traditieclub staat momenteel zesde in de Duitse derde klasse en zij strijden nog volop voor promotie naar de tweede Bundesliga. Mogelijk kunnen zij de Oostenrijker overtuigen om naar hen af te zakken, al dan niet via een huurdeal met aankoopoptie. Holzhauser zijn passage is in België tot dusver zeer wisselvallig. In zijn eerste twee seizoenen bij Beerschot was hij een ware revelatie en op een bepaald moment onderhandelde hij zelfs met Club Brugge. Zijn derde seizoen bij Beerschot was matig en ook bij OHL kon hij zijn eerdere niveau niet meer halen. CR

LEES OOK: “Bullshit!”: Herman Brusselmans richt pijlen op Deschacht

Gaat Holzhauser OHL verlaten?

Meest recent

Bruno in nesten: blunder Anderlecht breekt zuur op

RSC Anderlecht begint straks tegen Cercle Brugge aan een reeks van vijf uitmatchen op een rij, ...

10
10
De Cat-fiasco: Hoffenheim voelt zich bekocht door Anderlecht

Hoffenheim betaalde een recordbedrag voor Nathan De Cat, maar krijgt er voorlopig bitter weinig voor ...

301
301
Verrassing in de JPL: "Gaan nog progressie maken"

De Jupiler Pro League is acht speeldagen ver en we kunnen toch een aantal voorspellingen doen. Zo ...

18
18
"Waar liep het verkeerd?"-Van Gucht onthult grote relatiecrisis

Ruben Van Gucht laat in ‘Happy Hour’ iets vallen wat zijn tafelgenoten duidelijk niet ...

12
12
Biancone lyrisch: "Binnen 5 à 10 jaar bij Europese topclub"

Bij RSC Anderlecht draait het steeds beter, al zullen ze dat de komende weken uiteraard verder ...

69
69
Red Flames winnen van Polen, bondscoach ziet één werkpunt

De Red Flames wonnen vrijdagavond met 1-0 van Polen. Daarmee hebben ze een volgende stap richting ...

11
11
Liplezers onthullen alles: bizar onderhoud Messi en scheidsrechter

Lionel Messi speelde deze week zijn afscheidswedstrijd als Argentijns international. Daarbij werd ...

28
28
Twee grote vraagtekens: Bruno puzzelt met basis Anderlecht

RSC Anderlecht begint zaterdagnamiddag aan een behoorlijk ongeziene reeks van vijf opeenvolgende ...

114
114
Surprise in opstelling Genk? Thorup gooit kaarten open

KRC Genk zal zich in de komende weken moeten herpakken na een tegenvallende start van het seizoen. ...

111
111
'De Bruyne schittert met Duivels: Allegri grijpt in bij Napoli'

Na een uiterst lange interlandperiode, staan de Rode Duivels weer klaar om het seizoen te hervatten ...

81
81
‘Abrupt einde dreigt voor Vitor Bruno bij Anderlecht’

Vitor Bruno is amper drie maanden trainer van Anderlecht en spreekt nu al openlijk over zijn eigen ...

310
310
'Club Brugge blijft cashen: toptransfer Carlos Forbs'

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw miljoenen euro's aan transferinkomsten in huis. En ook ...

532
532
Beveren ziet straffe reeks eindigen: "Niet goed genoeg"

De openingswedstrijd van de achtste speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen een verrassing ...

59
59
"Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Het was alweer een zeer bewogen transferzomer voor Union, waarin het op de valreep nog een paar ...

71
71
Kompany lacht in vuistje na dol slot, zorgen om Openda

Vrijdagavond werden ook de grote buitenlandse competities weer op gang getrapt. Vincent Kompany zal ...

248
248
Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

44
44
Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

69
69
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

71
71
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

91
91
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

97
97
Charleroi slaat fraaie slag: volgende revelatie verlengt

Het wordt dit weekend in de Jupiler Pro League onder meer uitkijken of Charleroi zal kunnen blijven ...

6
6
Jaecques doet ambities Antwerp en Vandenhaute uit de doeken

Bij Antwerp is er in de zomer een nieuw tijdperk begonnen. Vrijwel de hele voorbereiding op het ...

233
233
Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

113
113
‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Erling Haaland kan in 2027 voor de duurste transfer ooit zorgen. Het schuldig verdict tegen ...

195
195
Hubert met handen in haar: ziekenboeg Union puilt uit

De Jupiler Pro League wordt dit weekend weer afgetrapt. Op de achtste speeldag verdedigt Union zijn ...

96
96

Meer sportnieuws