'OHL zoekt oplossing voor derde floptransfer'

204
'OHL zoekt oplossing voor derde floptransfer'

Oud-Heverlee Leuven is bezig met een schoonmaakje in de spelerskern. João Gamboa en Santi Ramos Mingo werden als zomertransfers al gewogen en te licht bevonden. Daarnaast is er ook nog het dossier van Raphael Holzhauser. OHL hoopt volgens onze bronnen de Oostenrijker deze maand ook nog elders te stallen.


OHL deed afgelopen zomer een fikse inspanning om Holzhauser naar Den Dreef te halen. Ze zagen in hem de gedoodverfde opvolger voor Mercier, maar de ex-speler van Beerschot kon niet overtuigen. De 29-jarige aanvallende middenvelder kwam veertien keer in actie, maar vooral als invaller. Hij speelde in de Beker van België en de Jupiler Pro League amper 548 minuten. 

TERUG NAAR DUITSLAND?

Holzhauser mag OHL verlaten, mede doordat er achter de schermen ook bepaalde zaken spelen. Zo zou de speler zich moeten verantwoorden voor enkele 'opvallende' financiële constructies met zijn huidige Oostenrijkse makelaars. OHL wil Holzhauser dus van de hand doen en in de wandelgangen wordt al de naam van 1860 München genoemd. Hij was in Duitsland eerder al werkzaam bij VfB Stuttgart en FC Augsburg.

De Duitse traditieclub staat momenteel zesde in de Duitse derde klasse en zij strijden nog volop voor promotie naar de tweede Bundesliga. Mogelijk kunnen zij de Oostenrijker overtuigen om naar hen af te zakken, al dan niet via een huurdeal met aankoopoptie. Holzhauser zijn passage is in België tot dusver zeer wisselvallig. In zijn eerste twee seizoenen bij Beerschot was hij een ware revelatie en op een bepaald moment onderhandelde hij zelfs met Club Brugge. Zijn derde seizoen bij Beerschot was matig en ook bij OHL kon hij zijn eerdere niveau niet meer halen. CR

LEES OOK: Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Gaat Holzhauser OHL verlaten?

Meest recent

Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

6
6
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

73
73
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

18
18
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

186
186
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

82
82
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

130
130
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

276
276
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

116
116
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

115
115
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

513
513
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

144
144
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

99
99
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

120
120
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

34
34
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

81
81
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

313
313
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

42
42
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

57
57
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

23
23
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

127
127
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

59
59
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

233
233
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

79
79
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

238
238
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

33
33

Meer sportnieuws