'OHL zoekt oplossing voor derde floptransfer'

door
'OHL zoekt oplossing voor derde floptransfer'

Oud-Heverlee Leuven is bezig met een schoonmaakje in de spelerskern. João Gamboa en Santi Ramos Mingo werden als zomertransfers al gewogen en te licht bevonden. Daarnaast is er ook nog het dossier van Raphael Holzhauser. OHL hoopt volgens onze bronnen de Oostenrijker deze maand ook nog elders te stallen.


OHL deed afgelopen zomer een fikse inspanning om Holzhauser naar Den Dreef te halen. Ze zagen in hem de gedoodverfde opvolger voor Mercier, maar de ex-speler van Beerschot kon niet overtuigen. De 29-jarige aanvallende middenvelder kwam veertien keer in actie, maar vooral als invaller. Hij speelde in de Beker van België en de Jupiler Pro League amper 548 minuten. 

TERUG NAAR DUITSLAND?

Holzhauser mag OHL verlaten, mede doordat er achter de schermen ook bepaalde zaken spelen. Zo zou de speler zich moeten verantwoorden voor enkele 'opvallende' financiële constructies met zijn huidige Oostenrijkse makelaars. OHL wil Holzhauser dus van de hand doen en in de wandelgangen wordt al de naam van 1860 München genoemd. Hij was in Duitsland eerder al werkzaam bij VfB Stuttgart en FC Augsburg.

De Duitse traditieclub staat momenteel zesde in de Duitse derde klasse en zij strijden nog volop voor promotie naar de tweede Bundesliga. Mogelijk kunnen zij de Oostenrijker overtuigen om naar hen af te zakken, al dan niet via een huurdeal met aankoopoptie. Holzhauser zijn passage is in België tot dusver zeer wisselvallig. In zijn eerste twee seizoenen bij Beerschot was hij een ware revelatie en op een bepaald moment onderhandelde hij zelfs met Club Brugge. Zijn derde seizoen bij Beerschot was matig en ook bij OHL kon hij zijn eerdere niveau niet meer halen. CR

LEES OOK: Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Gaat Holzhauser OHL verlaten?

Meest recent

'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

26
26
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

76
76
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

161
161
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

62
62
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

181
181
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

27
27
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

220
220
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

174
174
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

398
398
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

85
85
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

616
616
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1083
1083
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

366
366
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

307
307
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

318
318
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

470
470
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

488
488
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

222
222
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

408
408
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

100
100
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

230
230
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

995
995
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

232
232
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

49
49

Meer sportnieuws