'OHL zoekt oplossing voor derde floptransfer'

204
'OHL zoekt oplossing voor derde floptransfer'

Oud-Heverlee Leuven is bezig met een schoonmaakje in de spelerskern. João Gamboa en Santi Ramos Mingo werden als zomertransfers al gewogen en te licht bevonden. Daarnaast is er ook nog het dossier van Raphael Holzhauser. OHL hoopt volgens onze bronnen de Oostenrijker deze maand ook nog elders te stallen.


OHL deed afgelopen zomer een fikse inspanning om Holzhauser naar Den Dreef te halen. Ze zagen in hem de gedoodverfde opvolger voor Mercier, maar de ex-speler van Beerschot kon niet overtuigen. De 29-jarige aanvallende middenvelder kwam veertien keer in actie, maar vooral als invaller. Hij speelde in de Beker van België en de Jupiler Pro League amper 548 minuten. 

TERUG NAAR DUITSLAND?

Holzhauser mag OHL verlaten, mede doordat er achter de schermen ook bepaalde zaken spelen. Zo zou de speler zich moeten verantwoorden voor enkele 'opvallende' financiële constructies met zijn huidige Oostenrijkse makelaars. OHL wil Holzhauser dus van de hand doen en in de wandelgangen wordt al de naam van 1860 München genoemd. Hij was in Duitsland eerder al werkzaam bij VfB Stuttgart en FC Augsburg.

De Duitse traditieclub staat momenteel zesde in de Duitse derde klasse en zij strijden nog volop voor promotie naar de tweede Bundesliga. Mogelijk kunnen zij de Oostenrijker overtuigen om naar hen af te zakken, al dan niet via een huurdeal met aankoopoptie. Holzhauser zijn passage is in België tot dusver zeer wisselvallig. In zijn eerste twee seizoenen bij Beerschot was hij een ware revelatie en op een bepaald moment onderhandelde hij zelfs met Club Brugge. Zijn derde seizoen bij Beerschot was matig en ook bij OHL kon hij zijn eerdere niveau niet meer halen. CR

LEES OOK: OHL krijgt harde kritiek na CL-afgang: "Het is alsof ze..."

Gaat Holzhauser OHL verlaten?

Meest recent

Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

4
4
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

12
12
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

27
27
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

127
127
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

45
45
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

46
46
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

111
111
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

31
31
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

132
132
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

674
674
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

44
44
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

62
62
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

63
63
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

331
331
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

148
148
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

92
92
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

179
179
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

227
227
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

172
172
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

113
113
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

224
224
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

131
131
Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Union SG groeide zeer snel uit tot een Belgische topclub na de promotie. In 2020 had het echter ook ...

81
81

Meer sportnieuws