'Nkuba en Ilaimaharitra op weg naar Franse competitie'

door
'Nkuba en Ilaimaharitra op weg naar Franse competitie'

Sporting Charleroi gaat de komende weken en maanden een grote schoonmaak houden in de kern. De club ziet mogelijk een drietal sterkhouders de club verlaten. Er is alvast de nodige interesse in een aantal pionnen. De Ligue I lonkt naar het Zwarte Land.


Bij Sporting Charleroi hebben ze met Ken Nkuba een zeer interessante Belgische rechterflankspeler rondlopen. Op defensief vlak moet hij nog progressie maken, maar het potentieel is er zeker en dat is volgens La Capitale Franse clubs als Racing Lens en Lille OSC ook opgevallen. Zij willen de speler, die pas in de zomer ten gelde zal worden gemaakt, graag naar de Ligue I halen.

LIGUE II EN MLS

Voor Marco Ilaimaharitra liggen de zaken anders. De middenvelder speelt al verschillende jaren voor de Zebra’s en hij is stilaan klaar voor een andere uitdaging. Saint-Etienne zou hem graag nu al naar Frankrijk willen halen. De club, die zopas Dennis Appiah (ex-Anderlecht) vastlegde, knokt voor het behoud in de Ligue II. Tot slot zijn er ook nog de dossiers van Ali Gholizadeh en Joris Kayembe.

Die eerste speelde een goed WK en is stilaan uitgekeken op Charleroi. Hij wil een nieuwe uitdaging aangaan en de kans is zeker aanwezig dat hij deze maand nog vertrekt. Kayembe is in de zomer einde contract, maar voorlopig bood het Amerikaanse New England Revolution te weinig geld om hem nu al naar de Major League Soccer te halen. Komt daar weldra verandering in?

LEES OOK: Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Gaat er in 2023 een grote schoonmaak volgen bij Charleroi?

Meest recent

Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

65
65
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

36
36
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

122
122
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

47
47
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

262
262
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

210
210
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

107
107
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

372
372
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

83
83
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

743
743
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

258
258
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

199
199
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

158
158
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

336
336
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

130
130
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

122
122
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

79
79
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

400
400
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

86
86
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

48
48
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

279
279
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

107
107
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

87
87
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

217
217

Meer sportnieuws