'Nkuba en Ilaimaharitra op weg naar Franse competitie'

door
'Nkuba en Ilaimaharitra op weg naar Franse competitie'

Sporting Charleroi gaat de komende weken en maanden een grote schoonmaak houden in de kern. De club ziet mogelijk een drietal sterkhouders de club verlaten. Er is alvast de nodige interesse in een aantal pionnen. De Ligue I lonkt naar het Zwarte Land.


Bij Sporting Charleroi hebben ze met Ken Nkuba een zeer interessante Belgische rechterflankspeler rondlopen. Op defensief vlak moet hij nog progressie maken, maar het potentieel is er zeker en dat is volgens La Capitale Franse clubs als Racing Lens en Lille OSC ook opgevallen. Zij willen de speler, die pas in de zomer ten gelde zal worden gemaakt, graag naar de Ligue I halen.

LIGUE II EN MLS

Voor Marco Ilaimaharitra liggen de zaken anders. De middenvelder speelt al verschillende jaren voor de Zebra’s en hij is stilaan klaar voor een andere uitdaging. Saint-Etienne zou hem graag nu al naar Frankrijk willen halen. De club, die zopas Dennis Appiah (ex-Anderlecht) vastlegde, knokt voor het behoud in de Ligue II. Tot slot zijn er ook nog de dossiers van Ali Gholizadeh en Joris Kayembe.

Die eerste speelde een goed WK en is stilaan uitgekeken op Charleroi. Hij wil een nieuwe uitdaging aangaan en de kans is zeker aanwezig dat hij deze maand nog vertrekt. Kayembe is in de zomer einde contract, maar voorlopig bood het Amerikaanse New England Revolution te weinig geld om hem nu al naar de Major League Soccer te halen. Komt daar weldra verandering in?

LEES OOK: Charleroi strikt vierde aanwinst bij topclub

Gaat er in 2023 een grote schoonmaak volgen bij Charleroi?

Meest recent

'Code rood bij Club Brugge: Belgische kapers op de kust'

Club Brugge zet dinsdag de laatste rechte lijn in richting de Supercup, de eerste officiële ...

26
26
'Anderlecht pusht overbodig duo hardhandig richting exit'

De zomerstage zit erop, en dus is het stilaan tijd om knopen door te hakken bij RSC Anderlecht. ...

84
84
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Rigaux speelt open kaart'

Ruim een jaar na het vertrek van Vincent Mannaert heeft Club Brugge de start van een nieuw tijdperk ...

240
240
'De Condé staat pal: Genk weigert bod op steunpilaar'

Na een grotendeels geslaagde campagne sprak KRC Genk openlijk de ambitie uit om de kleedkamer in de ...

238
238
'Vuurwerk bij Club Brugge: volgende toptransfer op til'

De onderhandelingen met AC Milan omtrent Ardon Jashari zitten momenteel muurvast, maar de Speler van ...

943
943
'KRC Genk baalt: net te laat voor smaakmaker van AA Gent

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. De Buffalo's ...

178
178
'PSV verrast met komst Standard-flop'

PSV is héél actief op de transfermarkt. De Nederlandse landskampion verliest veel ...

111
111
AA Gent krijgt al meteen fikse domper met transfer van Brown

Bij AA Gent bleef het deze zomer tot dusver opvallend stil. Een stevige make-over van de kern leek ...

190
190
Blessure Coosemans: Anderlecht kent de uiteindelijke schade

RSC Anderlecht rondde afgelopen zaterdag zijn zomerse stage af met twee oefenwedstrijden. In het ...

425
425
Real Madrid slaat wild om zich heen: 168 miljoen euro

Real Madrid zit niet stil op de transfermarkt. De Koninklijke heeft zopas zijn volgende ingaande ...

146
146
Luka Modric heeft nieuwe club eindelijk helemaal beet

Het zat er al maanden aan te komen en nu heeft Luka Modric ook daadwerkelijk zijn volgende ...

71
71
Wanhopige RSCA-deal: Renard flirt met catastrofe

De zomermercato draait op volle toeren, maar bij Anderlecht lijkt de druk intussen te wegen. In ...

405
405
'Plottwist bij Club Brugge: Jashari in de etalage gezet'

De spanning stijgt bij Club Brugge, waar de soap rond Ardon Jashari richting haar ontknoping ...

799
799
DAZN staakt onderhandelingen: start JPL niet op tv

Binnen minder dan twee weken gaat de bal opnieuw aan het rollen in de Jupiler Pro League. Behalve ...

942
942
'Alarmbellen bij Club Brugge: Jashari-bom explodeert'

De afgelopen weken is er reeds veel inkt gevloeid over de vertrekwens van Ardon Jashari, die Club ...

1467
1467
'Renard in overdrive: Anderlecht pakt uit met drieklapper'

Besnik Hasi mocht al zes aanwinsten verwelkomen, en dus lijkt het nu vooral tijd voor uitgaand ...

621
621
Club Brugge verrast: sterkhouder tekent nieuw contract

Club Brugge bereidt zich voor op een leegloop, want in het zog van Ferran Jutglà, Chemsdine ...

364
364
Beerschot loopt leeg: volgende sterkhouder vertrekt

Bij Beerschot degradeerden ze naar de Challenger Pro League en de lichtpunten van vorig seizoen ...

234
234
KRC Genk stuurt Kompany wandelen met stevig statement

KRC Genk heeft een zeer grote slag weten te slaan. Ondanks interesse van het Bayern München van ...

369
369
'Anderlecht raast door: volgende transfer is een feit'

RSC Anderlecht is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Brusselaars gaan nog een nieuwe ...

309
309
Na 10 jaar is het over en out: lifestylemerk BALR. failliet

Toch wel straf nieuws vanuit het voetbal. Daar kwam vandaag het bericht dat een groot merk de boeken ...

433
433
'AA Gent laat smaakmaker door de handen glippen'

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. Sasha Tavolieri ...

274
274
'Lommel SK pakt uit met ex-speler van Tottenham'

Lommel SK verandert het geweer van schouder. De Limburgers gaan voluit voor promotie naar de Jupiler ...

88
88
Harde oorlog: UEFA en FIFA vliegen elkaar in de haren

Er heerst momenteel een oorlog tussen de UEFA, de Europese voetbalbond en de FIFA, de ...

209
209
“Discriminerend en vernederend” – Verjaardag Yamal ontspoort

Lamine Yamal is 18 jaar geworden en dat werd uitbundig gevierd, misschien wel té uitbundig. ...

238
238

Meer sportnieuws