'Nkuba en Ilaimaharitra op weg naar Franse competitie'

57 stemmen
'Nkuba en Ilaimaharitra op weg naar Franse competitie'

Sporting Charleroi gaat de komende weken en maanden een grote schoonmaak houden in de kern. De club ziet mogelijk een drietal sterkhouders de club verlaten. Er is alvast de nodige interesse in een aantal pionnen. De Ligue I lonkt naar het Zwarte Land.


Bij Sporting Charleroi hebben ze met Ken Nkuba een zeer interessante Belgische rechterflankspeler rondlopen. Op defensief vlak moet hij nog progressie maken, maar het potentieel is er zeker en dat is volgens La Capitale Franse clubs als Racing Lens en Lille OSC ook opgevallen. Zij willen de speler, die pas in de zomer ten gelde zal worden gemaakt, graag naar de Ligue I halen.

LIGUE II EN MLS

Voor Marco Ilaimaharitra liggen de zaken anders. De middenvelder speelt al verschillende jaren voor de Zebra’s en hij is stilaan klaar voor een andere uitdaging. Saint-Etienne zou hem graag nu al naar Frankrijk willen halen. De club, die zopas Dennis Appiah (ex-Anderlecht) vastlegde, knokt voor het behoud in de Ligue II. Tot slot zijn er ook nog de dossiers van Ali Gholizadeh en Joris Kayembe.

Die eerste speelde een goed WK en is stilaan uitgekeken op Charleroi. Hij wil een nieuwe uitdaging aangaan en de kans is zeker aanwezig dat hij deze maand nog vertrekt. Kayembe is in de zomer einde contract, maar voorlopig bood het Amerikaanse New England Revolution te weinig geld om hem nu al naar de Major League Soccer te halen. Komt daar weldra verandering in?

LEES OOK: Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Gaat er in 2023 een grote schoonmaak volgen bij Charleroi?

Meest recent

'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

0
0
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

3
3
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

54
54
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

92
92
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

308
308
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

609
609
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

43
43
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

316
316
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

293
293
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

207
207
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

19
19
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

105
105
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

59
59
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

102
102
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

281
281
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

80
80
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

181
181
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

474
474
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

164
164
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

93
93
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

105
105
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

226
226
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

254
254
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

102
102
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

56
56

Meer sportnieuws