'Seraing grijpt naast drie straffe Belgische transfers'

door
'Seraing grijpt naast drie straffe Belgische transfers'

Seraing lijkt stilaan een vogel voor de kat te zijn. De Waalse club staat laatste en zal zich danig moeten versterken als het nog een kans wil maken op het behoud. Volgens La Capitale dachten ze aan drie Belgische spelers, maar die blijken toch wat aan de dure kant te zijn.


Seraing heeft nood aan Belgische spelers die meteen inzetbaar zijn. Jongens die de meteen van waarde kunnen zijn. Daarom circuleerden de namen van Sebastian Dewaest (in de B-kern van KRC Genk), Nill De Pauw (geen club) en Iebe Swers (op een zijspoor bij KV Mechelen en ex-Seraing). Ondanks hun status lijken ze toch niet haalbaar te zijn voor de Waalse club.

TE DUUR

De Waalse krant weet immers te melden dat zij te duur zijn. Ze stellen zich daarbij vragen, aangezien er andere jongens in de kern financieel een stuk duurder zijn enkele van deze spelers. Seraing lijkt zo een zéér moeilijke mercato tegemoet te gaan en wellicht zal het zijn heil gaan zoeken in het buitenland. Via Luciano D’Onofrio kunnen er zo mogelijk weer een heel deel spelers uit verschillende windstreken naar Seraing afzakken.

Seraing staat momenteel op een laatste plaats in de Jupiler Pro League. Het haalde nog maar elf punten in achttien wedstrijden het heeft al zes punten minder dan KV Oostende, de eerste ploeg die op een veilige plaats staat. Een degradatie lijkt steeds dichterbij te komen voor Seraing.

LEES OOK: Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Gaat Seraing zich nog redden?

Meest recent

Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

21
21
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

62
62
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

371
371
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

78
78
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

188
188
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

483
483
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

23
23
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

24
24
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

520
520
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

193
193
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

57
57
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

79
79
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

193
193
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

79
79
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

136
136
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

756
756
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

195
195
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

101
101
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

334
334
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

319
319
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

281
281
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

277
277
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

759
759
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

434
434
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

377
377

Meer sportnieuws