Lommel shopt in Servië, Deinze haalt jonge Belg

door
Lommel shopt in Servië, Deinze haalt jonge Belg

De wintermercato lijkt helemaal op gang te komen. De clubs in de JPL houden zich klaar om toe te slaan wanneer ze kunnen, maar ook in de Challenger Pro League beweegt er wat. Lommel SK en KMSK Deinze stellen elk één aanwinst voor.


Lommel ging shoppen in Servië. Het haalde bij eersteklasser FK Mladost de 18-jarige Djordje Gordic weg. De talentvolle middenvelder en jeugdinternational van zijn land tekende voor vijf seizoenen in de provincie Limburg. "Ik ben ontzettend blij om hier in Lommel te zijn", klinkt het bij de speler op de clubwebstek. "Ik kijk ernaar uit om mijn kwaliteiten te tonen en mij verder te ontwikkelen in deze inspirerende omgeving. Ik ben klaar om hard te werken en ik ga er alles aan doen om succes te behalen voor de club."

KMSK Deinze haalde dan weer Théo Cenci (20) terug naar België. Onze jonge landgenoot vertrok in het verleden van de jeugd van KRC Genk naar de jeugd van het Italiaanse Genoa. Sinds deze zomer zat hij zonder contract, maar nu komt Deinze dus aankloppen. Cenci tekende tot midden 2024, met optie.

HERNEMING
Lommel hervat de competitie op 20 januari. Het gaat dan op bezoek bij Club NXT. De Limburgers bekleden momenteel de vierde plaats in de tweede klasse, op vijf punten van het leidersduo Beerschot-SK Beveren. Deinze hervat een dag later tegen op het veld van RWDM, de derde in de stand. De Oost-Vlamingen tekenen zelf voor de voorlopige achtste stek.

LEES OOK: Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

Wie deed de beste transfer?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

30
30
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

32
32
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

57
57
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

27
27
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

123
123
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

239
239
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

75
75
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

135
135
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

455
455
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

111
111
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

76
76
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

198
198
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

387
387
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

181
181
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

61
61
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

257
257
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

254
254
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

213
213
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

77
77
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

171
171
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

512
512
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

83
83
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

154
154
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

107
107

Meer sportnieuws