Milan verbaast met nieuwe doelman

door
Milan verbaast met nieuwe doelman

De wintermeracto is volop bezig en dat betekent dat binnen- en buitenlandse clubs waar ze kunnen hun selectie proberen te versterken. Ook in Italië, waar AC Milan een verrassende doelman binnenhaalt.


De Rossoneri zijn gaan shoppen in Paraguay. Daar halen ze de Colombiaan Devis Vasquez weg bij Club Guarani. Voor die club speelde hij 31 wedstrijden, waarin hij goed was voor 4 clean sheets. Milan betaalt 470.000 euro voor de 24-jarige keeper, die zijn kribbel zette tot midden 2026. Hij zal het nummer 77 dragen bij de regerende Italiaanse kampioen.

Vasquez stond in eigen land onder contract bij Patriotas. Daarna volgde een transfer naar Guarani, waar hij zich dus in de kijker speelde van een topclub als Milan. In de Italiaanse modestad zal hij wel met ferme concurrentie af te rekenen krijgen. Mike Maignan is de onbetwiste nummer één tussen de palen in het team van Stefano Pioli. Daarnaast rekent Milan in doel ook op Antonio Mirante en Ciprian Tatarusanu. Vasquez wordt zo dus de vierde keeper, of het moet zijn dat hij zich snel kan opwerken in de pikorde bij de Milanezen.

KAMPIOEN WORDEN
Vasquez en zijn kersverse ploegmaats staan na nieuwjaar voor een lastige opdracht om hun titel te proberen te verlengen. Milan is momenteel tweede in de stand, maar wel al op acht punten van eenzame leider Napoli. Juventus is derde op elf punten van de Napolitanen. Milan hervat woensdag de Serie A met een duel op het veld van Salernitana.

LEES OOK: 'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

Goede aanwinst?

Meest recent

Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

36
36
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

62
62
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

107
107
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

67
67
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

215
215
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

217
217
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

265
265
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

81
81
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

69
69
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

331
331
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

440
440
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

372
372
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

330
330
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

246
246
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

1827
1827
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

124
124
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

321
321
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

425
425
Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

KRC Genk en Club Brugge zijn er een spektakelstuk van aan het maken in de Cegeka Arena. Na een uur ...

238
238
De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

189
189
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

238
238
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

263
263
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

96
96
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

94
94
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

69
69

Meer sportnieuws