Club Brugge maakt uitgaande transfer bekend

312 stemmen
Club Brugge maakt uitgaande transfer bekend

Bij Club Brugge vonden ze op de laatste dag van 2022 nog hun nieuwe trainer, want Scott Parker werd toen aangekondigd als opvolger van Carl Hoefkens. Dat betekent dat de belangrijkste knoop al doorgehakt is en dat de aandacht nu gericht kan worden op de spelersgroep, want die zal in de wintermercato mogelijk nog enkele transformaties ondergaan.


Er staan immers de nodige vraagtekens bij een aantal spelers. Noa Lang is nog steeds gegeerd in de Premier League, terwijl Tajon Buchanan zich op het WK in de kijker van Internazionale gespeeld zou hebben. Ook voor zijn overbodige landgenoot Cyle Larin is er interesse. Daarnaast lijken jonkies Senne Lammens en Noah Mbamba hun aflopende contracten niet te gaan verlengen omdat ze elders meer speelminuten willen pakken.

Maar de eerste vertrekker lijkt Arne Engels te gaan worden. Vanuit Duitsland werd vorig week al aangekondigd dat de vice-aanvoerder van Club NXT dicht bij een transfer naar FC Augsburg zou staan en dat nieuws werd ook bevestigd door transferexpert Fabrizio Romano. De journalist stelde dat de Bundesliga-club een akkoord met Club gevonden had en er ook met de speler al uit is.

DEAL IS ROND
De deal met Augsburg is nu ook helemaal rond. Club maakt het vertrek van Engels bekend op Twitter. Tegelijkertijd kondigde Augsburg zijn komst aan. Engels tekent een contract tot 2027 bij de huidige nummer 14 in de Bundesliga. Hij zal in Duitsland het nummer 27 gaan dragen. Transfermarkt maakt gewag van een transfersom van 100.000 euro.

"Ik ben erg blij met de overstap naar Augsburg. FCA is een gevestigde Bundesliga-club en biedt mij optimale omstandigheden zodat ik mij optimaal kan ontwikkelen", reageert Engels opgetogen op de website van zijn nieuwe werkgever.

LEES OOK: Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Had hij het kunnen maken bij Club?

Meest recent

'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

20
20
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

19
19
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

91
91
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

42
42
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

18
18
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

92
92
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

366
366
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

119
119
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

44
44
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

246
246
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

183
183
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

105
105
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

156
156
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

413
413
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

65
65
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

466
466
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

118
118
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

314
314
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

323
323
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

188
188
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

475
475
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

508
508
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

489
489
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

112
112
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

600
600

Meer sportnieuws