'Milan wil Rode Duivel als opvolger Leao'

129
'Milan wil Rode Duivel als opvolger Leao'

Rafael Leao is een van de smaakmakers van AC Milan. De Portugees had vorig seizoen een groot aandeel in het behalen van de titel. Dat leverde hem de interesse op van heel wat grote ploegen. Om hem te vervangen, denkt Milan nu aan een Rode Duivel.


Leao heeft een contract tot midden 2024 bij de Rossoneri. Dat heeft hij nog altijd niet verlengd, waardoor Milan hem binnenkort zal moeten verkopen als het nog langs de kassa wil passeren. Aan gegadigden geen gebrek. Onder meer Chelsea, Manchester City en Paris Saint-Germain worden genoemd. Hij lijkt de clubs dus maar voor het uitkiezen te hebben. Als Leao vertrekt, dan zal Milan op zoek moeten gaan naar versterking.

Daarvoor zouden Stefano Pioli en co volgens Fichajes uitgekomen zijn bij onze landgenoot Yannick Carrasco. De Milanezen zouden 40 miljoen euro veil hebben voor Carrasco. Dat is een bod dat Atletico Madrid, zijn huidige club, graag zal aanvaarden, omdat het spelers wil verkopen om zelfs versterkingen te halen. Een transfer van Carrasco zou binnen dat plan passen. Volgens Estadio Deportivo zou ook de speler zelf willen vertrekken, omdat de voorstellen van Atletico om langer met elkaar door te gaan ver onder de verwachtingen van de speler bleven.

BELGEN
Bij Milan zou Carrasco alvast enkele landgenoten terugvinden. Charles De Ketelaere en Divock Origi lopen er rond, terwijl Aster Vranckx tot het einde van het seizoen gehuurd wordt van het Duitse VfL Wolfsburg. Carrasco zal dus zeker niet in een kleedkamer terechtkomen waarin hij helemaal niemand kent. Afwachten of een transfer naar Milan er nu ook komt.

LEES OOK: Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Moet Carrasco naar Milan trekken?

Meest recent

Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

9
9
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

14
14
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

54
54
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

119
119
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

165
165
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

86
86
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

99
99
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

174
174
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

135
135
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

220
220
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

277
277
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

178
178
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

218
218
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

101
101
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

81
81
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

234
234
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

46
46
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

128
128
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

230
230
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

887
887
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

105
105
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

175
175
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

207
207
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

253
253
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

81
81

Meer sportnieuws