'Milan wil Rode Duivel als opvolger Leao'

door
'Milan wil Rode Duivel als opvolger Leao'

Rafael Leao is een van de smaakmakers van AC Milan. De Portugees had vorig seizoen een groot aandeel in het behalen van de titel. Dat leverde hem de interesse op van heel wat grote ploegen. Om hem te vervangen, denkt Milan nu aan een Rode Duivel.


Leao heeft een contract tot midden 2024 bij de Rossoneri. Dat heeft hij nog altijd niet verlengd, waardoor Milan hem binnenkort zal moeten verkopen als het nog langs de kassa wil passeren. Aan gegadigden geen gebrek. Onder meer Chelsea, Manchester City en Paris Saint-Germain worden genoemd. Hij lijkt de clubs dus maar voor het uitkiezen te hebben. Als Leao vertrekt, dan zal Milan op zoek moeten gaan naar versterking.

Daarvoor zouden Stefano Pioli en co volgens Fichajes uitgekomen zijn bij onze landgenoot Yannick Carrasco. De Milanezen zouden 40 miljoen euro veil hebben voor Carrasco. Dat is een bod dat Atletico Madrid, zijn huidige club, graag zal aanvaarden, omdat het spelers wil verkopen om zelfs versterkingen te halen. Een transfer van Carrasco zou binnen dat plan passen. Volgens Estadio Deportivo zou ook de speler zelf willen vertrekken, omdat de voorstellen van Atletico om langer met elkaar door te gaan ver onder de verwachtingen van de speler bleven.

BELGEN
Bij Milan zou Carrasco alvast enkele landgenoten terugvinden. Charles De Ketelaere en Divock Origi lopen er rond, terwijl Aster Vranckx tot het einde van het seizoen gehuurd wordt van het Duitse VfL Wolfsburg. Carrasco zal dus zeker niet in een kleedkamer terechtkomen waarin hij helemaal niemand kent. Afwachten of een transfer naar Milan er nu ook komt.

LEES OOK: Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

Moet Carrasco naar Milan trekken?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

116
116
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

56
56
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

8
8
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

64
64
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

47
47
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

62
62
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

245
245
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

30
30
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

390
390
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

258
258
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

345
345
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

24
24
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

33
33
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

68
68
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

113
113
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

68
68
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

435
435
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

167
167
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

335
335
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

128
128
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

480
480
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

292
292
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

243
243
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

180
180

Meer sportnieuws