'Milan wil Rode Duivel als opvolger Leao'

door
'Milan wil Rode Duivel als opvolger Leao'

Rafael Leao is een van de smaakmakers van AC Milan. De Portugees had vorig seizoen een groot aandeel in het behalen van de titel. Dat leverde hem de interesse op van heel wat grote ploegen. Om hem te vervangen, denkt Milan nu aan een Rode Duivel.


Leao heeft een contract tot midden 2024 bij de Rossoneri. Dat heeft hij nog altijd niet verlengd, waardoor Milan hem binnenkort zal moeten verkopen als het nog langs de kassa wil passeren. Aan gegadigden geen gebrek. Onder meer Chelsea, Manchester City en Paris Saint-Germain worden genoemd. Hij lijkt de clubs dus maar voor het uitkiezen te hebben. Als Leao vertrekt, dan zal Milan op zoek moeten gaan naar versterking.

Daarvoor zouden Stefano Pioli en co volgens Fichajes uitgekomen zijn bij onze landgenoot Yannick Carrasco. De Milanezen zouden 40 miljoen euro veil hebben voor Carrasco. Dat is een bod dat Atletico Madrid, zijn huidige club, graag zal aanvaarden, omdat het spelers wil verkopen om zelfs versterkingen te halen. Een transfer van Carrasco zou binnen dat plan passen. Volgens Estadio Deportivo zou ook de speler zelf willen vertrekken, omdat de voorstellen van Atletico om langer met elkaar door te gaan ver onder de verwachtingen van de speler bleven.

BELGEN
Bij Milan zou Carrasco alvast enkele landgenoten terugvinden. Charles De Ketelaere en Divock Origi lopen er rond, terwijl Aster Vranckx tot het einde van het seizoen gehuurd wordt van het Duitse VfL Wolfsburg. Carrasco zal dus zeker niet in een kleedkamer terechtkomen waarin hij helemaal niemand kent. Afwachten of een transfer naar Milan er nu ook komt.

LEES OOK: 'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

Moet Carrasco naar Milan trekken?

Meest recent

Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

0
0
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

6
6
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

80
80
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

131
131
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

513
513
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

129
129
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

30
30
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

284
284
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

174
174
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

701
701
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

250
250
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

333
333
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

191
191
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

98
98
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

584
584
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

249
249
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

122
122
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

544
544
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

462
462
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

689
689
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

256
256
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

536
536
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

361
361
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

96
96
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

568
568

Meer sportnieuws