'Milan wil Rode Duivel als opvolger Leao'

door
'Milan wil Rode Duivel als opvolger Leao'

Rafael Leao is een van de smaakmakers van AC Milan. De Portugees had vorig seizoen een groot aandeel in het behalen van de titel. Dat leverde hem de interesse op van heel wat grote ploegen. Om hem te vervangen, denkt Milan nu aan een Rode Duivel.


Leao heeft een contract tot midden 2024 bij de Rossoneri. Dat heeft hij nog altijd niet verlengd, waardoor Milan hem binnenkort zal moeten verkopen als het nog langs de kassa wil passeren. Aan gegadigden geen gebrek. Onder meer Chelsea, Manchester City en Paris Saint-Germain worden genoemd. Hij lijkt de clubs dus maar voor het uitkiezen te hebben. Als Leao vertrekt, dan zal Milan op zoek moeten gaan naar versterking.

Daarvoor zouden Stefano Pioli en co volgens Fichajes uitgekomen zijn bij onze landgenoot Yannick Carrasco. De Milanezen zouden 40 miljoen euro veil hebben voor Carrasco. Dat is een bod dat Atletico Madrid, zijn huidige club, graag zal aanvaarden, omdat het spelers wil verkopen om zelfs versterkingen te halen. Een transfer van Carrasco zou binnen dat plan passen. Volgens Estadio Deportivo zou ook de speler zelf willen vertrekken, omdat de voorstellen van Atletico om langer met elkaar door te gaan ver onder de verwachtingen van de speler bleven.

BELGEN
Bij Milan zou Carrasco alvast enkele landgenoten terugvinden. Charles De Ketelaere en Divock Origi lopen er rond, terwijl Aster Vranckx tot het einde van het seizoen gehuurd wordt van het Duitse VfL Wolfsburg. Carrasco zal dus zeker niet in een kleedkamer terechtkomen waarin hij helemaal niemand kent. Afwachten of een transfer naar Milan er nu ook komt.

LEES OOK: Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Moet Carrasco naar Milan trekken?

Meest recent

Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

0
0
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

8
8
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

109
109
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

73
73
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

76
76
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

63
63
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

171
171
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

94
94
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

145
145
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

445
445
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

147
147
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

92
92
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

295
295
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

368
368
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

279
279
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

263
263
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

52
52
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

167
167
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

86
86
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

127
127
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

82
82
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

64
64
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

134
134
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

68
68
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

174
174

Meer sportnieuws