Klopp onthult verdere transferplannen Liverpool

door
Klopp onthult verdere transferplannen Liverpool

Voor Liverpool bracht de eerste helft van het seizoen niet wat ervan verwacht werd. De Reds kenden een ongeziene blessurelast en presteerden wisselvallig. Dat er nog werk aan de winkel is, bleek ook in de laatste match van het jaar tegen Leicester. Enkel dankzij twee knullige own-goals van Faes pakten Jürgen Klopp en zijn troepen nog de drie punten.


De Duitse trainer krijgt er in januari wel al een stevige aanwinst bij, want Liverpool wist nog voor het openen van de markt al de komst van Cody Gakpo af te ronden. De Oranje-international komt voor 50 miljoen euro over van PSV en moet op de linkerflank de blessures van Luis Diaz en Diogo Jota helpen opvangen. Maar ook op andere posities, zoals het middenveld, lijkt versterking geen overbodige luxe.

Maar Klopp hint dat die misschien wel zal uitblijven. "We praten over transfers alsof geld geen rol speelt. We hebben net een fantastische speler als Gakpo gehaald, maar het enige wat je leest is wie de volgende zal worden", verklaarde hij op zijn persconferentie. "Het is alsof we nog geen ploeg hebben. Dit is geen spelletje Monopoly. Als we de juiste speler aan de juiste financiële voorwaarden vinden, dan gaan we ons nog versterken. Maar vinden we die niet, dan niet."

Liverpool werd de voorbije weken ook gelinkt aan Enzo Fernandez, maar de beste jonge speler van het voorbije WK moet 120 miljoen euro kosten. Voor minder dan zijn afkoopsom wil Benfica de Argentijn immers niet laten vertrekken. Zijn naam mag dus geschrapt worden nu Klopp duidelijk maakt dat er niet met geld gegooid zal worden.


LEES OOK: Eerbetoon Diogo Jota eindigt in ongezien schandaal

🔥 Wat iedereen nu leest

Roze wolk De Bruyne barst: Napoli-droom slaat om
Roze wolk De Bruyne barst: Napoli-droom slaat om
Kat Kerkhofs deelt getuigenis die door merg en been gaat
Kat Kerkhofs deelt getuigenis die door merg en been gaat

Heeft Liverpool nog versterking nodig?

Meest recent

'Hasi maakt brokken: Anderlecht speelt sterspeler kwijt'

Zondag gaat RSC Anderlecht op bezoek bij Dender, nadien hopen de Brusselaars zich te plaatsen voor ...

148
148
Tranen bij Yolanthe Cabau: pijnlijk afscheid onthuld

Yolanthe Cabau en Wesley Sneijder vormden jarenlang één van de meest besproken ...

34
34
Club Brugge krijgt harde klap: 4 spelers grandioos gebuisd

Dankzij een laat doelpunt van invaller Shandre Campbell graaide Club Brugge zaterdag op het ...

352
352
‘Club Brugge ontploft met breuk in Onyedika-deal’

Club Brugge leek klaar om Raphael Onyedika te laten vertrekken, maar ondanks beloften en interesse ...

673
673
Kat Kerkhofs deelt getuigenis die door merg en been gaat

Dries Mertens was vorige week nog aanwezig op Anderlecht, dat wakkerde de geruchtenmolen weer aan. ...

114
114
Hasi geeft bizarre verklaring voor negeren zomeraanwinst

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Dender, waar Besnik Hasi ondanks het nakend Conference ...

249
249
Miscast bij Club Brugge: nieuwkomer nu al in nesten

Met een 1-0 zege tegen Zulte Waregem beleefde Club Brugge zaterdag een geslaagde generale repetitie ...

396
396
Keuzestress bij Anderlecht: Hasi hakt knopen door

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag voor de laatste voorronde van de Conference League, waarin ...

210
210
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 0-1 zege op het veld van Zulte Waregem. Met dank aan Shandre ...

555
555
Fofana spreekt zich uit over nakende knaltransfer

Ook in de Ligue 1 werd het seizoen dit weekend weer op gang getrapt. Voor Olympique Lyon gebeurde ...

133
133
Rodriguez spreekt na plotse verrijzenis bij Union

Union SG gaat zaterdagavond in als enige leider in de Jupiler Pro League. De titelverdediger legde ...

73
73
'Anderlecht hoopt nog steeds op verbazende transfer'

Anderlecht was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Zowel voor de A-ploeg als voor de ...

319
319
'Dendoncker verrast iedereen met nieuwe club'

De passage van Leander Dendoncker bij Anderlecht werd vorig seizoen een complete mislukking. De ...

615
615
Kompany en Bayern pakken meteen eerste prijs dit seizoen

Vincent Kompany is meteen goed begonnen aan zijn tweede seizoen als trainer van Bayern München. ...

121
121
Uitblinker Rodriguez gidst Union voorbij tienkoppig Standard

De grootste verrassing van dit competitiebegin? Dat is toch wel de ontbolstering van Kevin ...

71
71
Vanderbiest bevestigt: KV Mechelen verliest sterkhouder

KV Mechelen blijft ook na vier speeldagen ongeslagen, want het wist nu AA Gent in bedwang te houden ...

466
466
Horrorstart voor Stijn Vreven in CPL, Beerschot baalt

In onze tweede voetbalafdeling hebben een aantal titelkandidaten op de tweede speeldag reeds averij ...

115
115
Mechele trekt belangrijke conclusie voor Rangers

Club Brugge blijft ondanks een woelige zomer goede resultaten neerzetten. Het prijkt met negen op ...

365
365
Barça heeft Lewandowski niet nodig voor vlekkeloze start

FC Barcelona heeft er alweer enkele woelige weken opzitten, maar die hebben hen niet verhinderd om ...

47
47
Leko én Vanderbiest doen straffe voorspelling over AA Gent

Het vernieuwde AA Gent blijft nog zoekende. Na vier speeldagen oogt het rapport met vier op twaalf ...

517
517
'Extra domper voor Essevee: smaakmaker wil weg'

Zulte Waregem stuntte vorige week nog met een zege in het Lotto Park en zaterdag kwam de promovendus ...

317
317
Aanwinsten bezorgen Man City meteen droomstart

Voor Manchester City kon het seizoen in de Premier League haast niet beter beginnen. Het pakte in ...

71
71
11 namen: Debutant bij Union, Standard met andere tactiek

Deze zaterdagavond in de Jupiler Pro League wordt afgesloten met een interessante affiche. Met Union ...

46
46
Malinwa behoudt ongeslagen status tegen strijdende Buffalo's

KV Mechelen blijft ook na vier speeldagen nog steeds ongeslagen. Malinwa had het vandaag knap lastig ...

131
131
Kritische Hayen deelt geheim van nieuwe 'Club-sensatie'

Een opvallende invaller liet zich vandaag meteen opmerken bij het grote publiek. Club Brugge leek ...

592
592

Meer sportnieuws