Italiaanse bondscoach in de bres voor CDK: "Denk aan De Bruyne"

door
Italiaanse bondscoach in de bres voor CDK:

In Italië wordt er straks ook opnieuw gevoetbald, want de Serie A trekt zich deze week weer op gang na het WK. AC Milan zal de komende maanden een kloof van acht punten moeten dichten op Napoli als het zijn titel nog wil verlengen. De Rossoneri rekenen daarvoor onder meer op Charles De Ketelaere, die eindelijk moet gaan ontploffen.


De 21-jarige Rode Duivel kende moeilijke eerste maanden in San Siro, waar hij de hoge verwachtingen na zijn komst van Club Brugge nog niet kon inlossen. In achttien wedstrijden ogen zijn statistieken met amper één assist wel zeer mager en in Italië beginnen ze zich toch stilaan vragen te stellen bij de offensieve middenvelder. Desondanks is het geloof in zijn kwaliteiten bij de meeste kenners wel intact.

Nu springt zelfs Italiaans bondscoach Roberto Mancini in de bres voor De Ketelaere. "Hij is een heel goede speler, maar hij is nog zo jong", stelt hij in La Gazzetta dello Sport. "Hij heeft nog tijd nodig. Hij is Belgisch, dus hij zal zich moeten aanpassen. Denk bijvoorbeeld aan Kevin De Bruyne bij Chelsea. Toen hij daar aankwam, was het precies alsof hij niet wist hoe hij moest voetballen."

POSITIE
Niet alleen moest De Ketelaere zich de voorbije maanden aanpassen aan een nieuw land, een nieuwe taal en een nieuwe manier van voetballen, maar ook eigenlijk aan een nieuwe positie. Bij Club Brugge werd hij immers vooral uitgespeeld als diepe spits of valse negen, terwijl ze in Milaan in hem een nummer tien zien.


LEES OOK: Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Zal De Ketelaere zich snel herpakken?

Meest recent

Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

9
9
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

16
16
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

67
67
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

197
197
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

218
218
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

232
232
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

294
294
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

52
52
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

236
236
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

179
179
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

248
248
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

180
180
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

432
432
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

372
372
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

106
106
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

301
301
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

197
197
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

561
561
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

739
739
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

426
426
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

347
347
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

178
178
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

656
656
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

628
628

Meer sportnieuws