Italiaanse bondscoach in de bres voor CDK: "Denk aan De Bruyne"

door
Italiaanse bondscoach in de bres voor CDK:

In Italië wordt er straks ook opnieuw gevoetbald, want de Serie A trekt zich deze week weer op gang na het WK. AC Milan zal de komende maanden een kloof van acht punten moeten dichten op Napoli als het zijn titel nog wil verlengen. De Rossoneri rekenen daarvoor onder meer op Charles De Ketelaere, die eindelijk moet gaan ontploffen.


De 21-jarige Rode Duivel kende moeilijke eerste maanden in San Siro, waar hij de hoge verwachtingen na zijn komst van Club Brugge nog niet kon inlossen. In achttien wedstrijden ogen zijn statistieken met amper één assist wel zeer mager en in Italië beginnen ze zich toch stilaan vragen te stellen bij de offensieve middenvelder. Desondanks is het geloof in zijn kwaliteiten bij de meeste kenners wel intact.

Nu springt zelfs Italiaans bondscoach Roberto Mancini in de bres voor De Ketelaere. "Hij is een heel goede speler, maar hij is nog zo jong", stelt hij in La Gazzetta dello Sport. "Hij heeft nog tijd nodig. Hij is Belgisch, dus hij zal zich moeten aanpassen. Denk bijvoorbeeld aan Kevin De Bruyne bij Chelsea. Toen hij daar aankwam, was het precies alsof hij niet wist hoe hij moest voetballen."

POSITIE
Niet alleen moest De Ketelaere zich de voorbije maanden aanpassen aan een nieuw land, een nieuwe taal en een nieuwe manier van voetballen, maar ook eigenlijk aan een nieuwe positie. Bij Club Brugge werd hij immers vooral uitgespeeld als diepe spits of valse negen, terwijl ze in Milaan in hem een nummer tien zien.


LEES OOK: 'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

Zal De Ketelaere zich snel herpakken?

Meest recent

Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

4
4
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

40
40
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

49
49
Nieuwe klap geplaagd Antwerp: "Dachten dat hij vertrokken was"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

249
249
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

195
195
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

93
93
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

94
94
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

56
56
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

104
104
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

253
253
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

312
312
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

49
49
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

105
105
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

317
317
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

243
243
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

113
113
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

645
645
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

153
153
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

256
256
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

214
214
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

238
238
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

417
417
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

198
198
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

265
265
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

52
52

Meer sportnieuws