Italiaanse bondscoach in de bres voor CDK: "Denk aan De Bruyne"

door
Italiaanse bondscoach in de bres voor CDK:

In Italië wordt er straks ook opnieuw gevoetbald, want de Serie A trekt zich deze week weer op gang na het WK. AC Milan zal de komende maanden een kloof van acht punten moeten dichten op Napoli als het zijn titel nog wil verlengen. De Rossoneri rekenen daarvoor onder meer op Charles De Ketelaere, die eindelijk moet gaan ontploffen.


De 21-jarige Rode Duivel kende moeilijke eerste maanden in San Siro, waar hij de hoge verwachtingen na zijn komst van Club Brugge nog niet kon inlossen. In achttien wedstrijden ogen zijn statistieken met amper één assist wel zeer mager en in Italië beginnen ze zich toch stilaan vragen te stellen bij de offensieve middenvelder. Desondanks is het geloof in zijn kwaliteiten bij de meeste kenners wel intact.

Nu springt zelfs Italiaans bondscoach Roberto Mancini in de bres voor De Ketelaere. "Hij is een heel goede speler, maar hij is nog zo jong", stelt hij in La Gazzetta dello Sport. "Hij heeft nog tijd nodig. Hij is Belgisch, dus hij zal zich moeten aanpassen. Denk bijvoorbeeld aan Kevin De Bruyne bij Chelsea. Toen hij daar aankwam, was het precies alsof hij niet wist hoe hij moest voetballen."

POSITIE
Niet alleen moest De Ketelaere zich de voorbije maanden aanpassen aan een nieuw land, een nieuwe taal en een nieuwe manier van voetballen, maar ook eigenlijk aan een nieuwe positie. Bij Club Brugge werd hij immers vooral uitgespeeld als diepe spits of valse negen, terwijl ze in Milaan in hem een nummer tien zien.


LEES OOK: Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Zal De Ketelaere zich snel herpakken?

Meest recent

Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

0
0
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

27
27
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

5
5
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

32
32
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

245
245
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

112
112
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

144
144
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

36
36
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

257
257
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

16
16
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

73
73
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

77
77
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

101
101
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

932
932
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

168
168
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

50
50
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

36
36
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

92
92
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

425
425
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

49
49
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

223
223
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

78
78
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

74
74
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

342
342
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

500
500

Meer sportnieuws