Italiaanse bondscoach in de bres voor CDK: "Denk aan De Bruyne"

203 stemmen
Italiaanse bondscoach in de bres voor CDK:

In Italië wordt er straks ook opnieuw gevoetbald, want de Serie A trekt zich deze week weer op gang na het WK. AC Milan zal de komende maanden een kloof van acht punten moeten dichten op Napoli als het zijn titel nog wil verlengen. De Rossoneri rekenen daarvoor onder meer op Charles De Ketelaere, die eindelijk moet gaan ontploffen.


De 21-jarige Rode Duivel kende moeilijke eerste maanden in San Siro, waar hij de hoge verwachtingen na zijn komst van Club Brugge nog niet kon inlossen. In achttien wedstrijden ogen zijn statistieken met amper één assist wel zeer mager en in Italië beginnen ze zich toch stilaan vragen te stellen bij de offensieve middenvelder. Desondanks is het geloof in zijn kwaliteiten bij de meeste kenners wel intact.

Nu springt zelfs Italiaans bondscoach Roberto Mancini in de bres voor De Ketelaere. "Hij is een heel goede speler, maar hij is nog zo jong", stelt hij in La Gazzetta dello Sport. "Hij heeft nog tijd nodig. Hij is Belgisch, dus hij zal zich moeten aanpassen. Denk bijvoorbeeld aan Kevin De Bruyne bij Chelsea. Toen hij daar aankwam, was het precies alsof hij niet wist hoe hij moest voetballen."

POSITIE
Niet alleen moest De Ketelaere zich de voorbije maanden aanpassen aan een nieuw land, een nieuwe taal en een nieuwe manier van voetballen, maar ook eigenlijk aan een nieuwe positie. Bij Club Brugge werd hij immers vooral uitgespeeld als diepe spits of valse negen, terwijl ze in Milaan in hem een nummer tien zien.


LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Zal De Ketelaere zich snel herpakken?

Meest recent

'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

51
51
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

222
222
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

81
81
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

162
162
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

271
271
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

257
257
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

506
506
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

306
306
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

121
121
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

155
155
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

379
379
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

511
511
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

327
327
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

149
149
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

42
42
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

398
398
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

55
55
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

482
482
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

666
666
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

130
130
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

110
110
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

328
328
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

132
132
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

50
50
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

103
103

Meer sportnieuws