"Gakpo? Hij is vijfde keuze bij Liverpool"

door

Liverpool betaalde 50 miljoen euro (inclusief bonussen) om Cody Gakpo weg te halen bij PSV. De bijna 24-jarige aanvaller zal de criticasters moeten overtuigen. De Nederlander kon tot op heden op het allergrootste toneel niet helemaal overtuigen. Paul Merson is kritisch voor de transfer.


"'Zal hij wel gaan spelen? Als iedereen fit is, denk ik dat hij de vijfde keuze in de aanvalslinie is. Voorin is Liverpool in de breedte waanzinnig sterk. Ze hebben Mo Salah, Darwin Nuñez, Luís Diaz, Diogo Jota en Roberto Firmino. En nu nog Gakpo erbij. Slechts drie van hen kunnen spelen. Dit voelt een beetje als een transfer die puur is gedaan om Manchester United dwars te zitten. Zij probeerde hem te halen en dit houdt hen nu tegen", zei hij aan The Daily Star.

HOGER NIVEAU

Merson is van mening dat Liverpool een middenvelder had moeten halen. "'Daar was iemand nodig. Er is niet genoeg kwaliteit op het middenveld. Ze domineren niet meer zoals vroeger. Nu komen de vleugelverdedigers daarom ook in de problemen. Ze kunnen het niet meer."

Gakpo scoorde op het WK drie keer, maar tegen Argentinië en de VS speelde hij matig. In Nederland zette hij dit seizoen wél stappen voorwaarts in topmatchen, maar er is twijfel of Gakpo een speler voor de absolute top is. Bij PSV speelde hij 23 Europese wedstrijden, daarin vond hij 9 keer de weg naar de netten en deelde hij 5 assists uit. Gakpo zal in Engeland moeten bewijzen dat hij het ook kan waarmaken op een hoger niveau.

POLL: Gaat Gakpo het waarmaken bij Liverpool?

Meest recent

Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

456
456
Vrancken houdt grote kuis: STVV dumpt trio woelwaters

In de Relegation Play-Offs deed STVV vorige week een bijzonder slechte zaak door te verliezen van ...

71
71
Bekerdilemma's bij Club Brugge: Hayen hakt knopen door

Met een klinkende zege tegen AA Gent tankte Club Brugge vertrouwen voor de bekerfinale van zondag ...

93
93
Anderlecht incasseert alweer opdoffer uit ziekenboeg

RSC Anderlecht beleefde donderdag het ideale scenario op de Bosuil, waar het met een niet eens ...

139
139
"Contract voor het leven bij Club Brugge? ik teken meteen"

Brandon Mechele is een jeugdproduct van Club Brugge en de 32-jarige verdediger zit nog steeds in het ...

299
299
KRC Genk-voorzitter roept duidelijke boodschap naar refs

KRC Genk staat op een derde plek in de Champions Play-Offs, maar de Limburgers hebben alles nog in ...

126
126
Vermaelen in de problemen: Sonck moet ingrijpen

Wesley Sonck en Thomas Vermaelen kenden een rijkgevulde carrière en waren uiteraard ook lange ...

105
105
Noa Lang schokt fans met gewaagde tattoo-keuze

Noa Lang is een apart figuur, zowel op als naast het veld. De Nederlandse buitenspeler maakte de ...

65
65
Verrast Maxim De Cuyper met transferkeuze?

Maxim De Cuyper is dit seizoen één van de dragende krachten van Club Brugge. De ...

385
385
‘Bizarre Chelsea-oorlog rond Roméo Lavia barst los'

Roméo Lavia kent een persoonlijk rampseizoen bij Chelsea, maar de middenvelder wordt nog ...

52
52
Bondscoach Rudi Garcia trouwt met Italiaanse schone Brienza

Rudi Garcia (61) maakte een goede eerste indruk als bondscoach van de Rode Duivels en ook naast het ...

24
24
'Anderlecht geeft grote Vertonghen-hint voor bekerfinale'

Er viel donderdagnamiddag niets dan goed nieuws te rapen bij Anderlecht. Het bezorgde zichzelf een ...

209
209
PSV-trainer schenkt klare wijn over 'degradatie' Bakayoko

Vorig seizoen had hij nog een groot aandeel in het boerenjaar van PSV, maar deze jaargang verging ...

46
46
'Real schakelt Man Utd in: transfer aan halve prijs'

Er hangen dezer dagen stormwolken boven het Bernabeu. De uitschakeling in de kwartfinale van de ...

79
79
Antwerp-target geeft hint: "Zou een goede stap zijn"

Antwerp beleefde donderdag een pijnlijke namiddag tegen Anderlecht. Dat was met een rasecht B-elftal ...

173
173
Hoezo wrevel? Müller komt met mooie woorden voor Kompany

Op het einde van het seizoen neemt Bayern München na maar liefst 25 jaar afscheid van Thomas ...

109
109
Vandenbempt voorspelt zware jaren voor deze topclub

De Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League is al snel een competitie op twee snelheden ...

707
707
TRANSFERUURTJE: 'Transferwending bij Anderlecht, ster wil Real verlaten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

617
617
Peter Croonen grijpt in na ‘titelstress’ KRC Genk

KRC Genk stond in de reguliere competitie een heel seizoen aan de leiding, maar in de Champions ...

457
457
'Pijnlijk vertrek bij KV Mechelen in de maak'

Bas Van den Eynden speelde in de jeugd van Beerschot en Westerlo, maar sinds 2018 draagt hij het ...

473
473

Meer sportnieuws