Romano: "Zij werden aan De Ketelaere gelinkt"

door
Romano:

Charles De Ketelaere kan tot op heden niet overtuigen bij AC Milan. De jonge aanvallende middenvelder kent een zeer moeilijk eerste seizoen en her en der werd hij al gelinkt aan een transfer. Transfergoeroe Fabrizio Romano kwam met een update over het dossier van CDK.


"Vanuit Engeland waren er wat geruchten over Newcastle, maar tot op heden is dat helemaal niet concreet. Bovendien heeft AC Milan de makelaars van De Ketelaere aangesproken. Zij hebben meegedeeld dat een transfer niet aan de orde is en dat ze hem gaan beschermen”, aldus de transferspecialist in Italiaanse media.

KRITIEK NEEMT TOE

AC Milan betaalde afgelopen zomer 35 miljoen euro aan Club Brugge om het Belgische talent los te weken. Het begin was bemoedigend, maar De Ketelaere zakte steeds verder weg. Nul goals en één assist is tot op heden de magere balans. De fans beginnen stilaan hun geduld te verliezen en ze aanzien CDK meer en meer als een mislukte transfer. De Ketelaere zal de komende maanden vooral meer persoonlijkheid moeten tonen. In het topvoetbal overleven enkel degenen die mentaal het sterkst zijn.

De Ketelaere zal zich dus over de kritiek moeten zetten en de komende weken en maanden op het veld bewijzen dat hij in de komende jaren een belangrijke speler kan worden voor AC Milan. Een eerste aanpassingsjaar is geen probleem, maar er mogen stilaan wel flarden van zijn klasse naar boven komen. Aan talent ligt het niet. CDK bewees eerder in de Champions League al dat hij zeer veel mogelijkheden heeft.

LEES OOK: 'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

Gaat CDK dit seizoen nog helemaal doorbreken?

Meest recent

Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

8
8
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

110
110
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

90
90
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

99
99
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

308
308
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

458
458
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

161
161
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

143
143
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

332
332
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

21
21
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

107
107
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

107
107
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

254
254
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

123
123
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

74
74
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

94
94
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

200
200
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

47
47
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

187
187
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

35
35
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

192
192
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

276
276
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

83
83
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

377
377
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

263
263

Meer sportnieuws