Romano: "Zij werden aan De Ketelaere gelinkt"

door
Romano:

Charles De Ketelaere kan tot op heden niet overtuigen bij AC Milan. De jonge aanvallende middenvelder kent een zeer moeilijk eerste seizoen en her en der werd hij al gelinkt aan een transfer. Transfergoeroe Fabrizio Romano kwam met een update over het dossier van CDK.


"Vanuit Engeland waren er wat geruchten over Newcastle, maar tot op heden is dat helemaal niet concreet. Bovendien heeft AC Milan de makelaars van De Ketelaere aangesproken. Zij hebben meegedeeld dat een transfer niet aan de orde is en dat ze hem gaan beschermen”, aldus de transferspecialist in Italiaanse media.

KRITIEK NEEMT TOE

AC Milan betaalde afgelopen zomer 35 miljoen euro aan Club Brugge om het Belgische talent los te weken. Het begin was bemoedigend, maar De Ketelaere zakte steeds verder weg. Nul goals en één assist is tot op heden de magere balans. De fans beginnen stilaan hun geduld te verliezen en ze aanzien CDK meer en meer als een mislukte transfer. De Ketelaere zal de komende maanden vooral meer persoonlijkheid moeten tonen. In het topvoetbal overleven enkel degenen die mentaal het sterkst zijn.

De Ketelaere zal zich dus over de kritiek moeten zetten en de komende weken en maanden op het veld bewijzen dat hij in de komende jaren een belangrijke speler kan worden voor AC Milan. Een eerste aanpassingsjaar is geen probleem, maar er mogen stilaan wel flarden van zijn klasse naar boven komen. Aan talent ligt het niet. CDK bewees eerder in de Champions League al dat hij zeer veel mogelijkheden heeft.

LEES OOK: 'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Gaat CDK dit seizoen nog helemaal doorbreken?

Meest recent

'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

12
12
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

239
239
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

14
14
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

19
19
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

148
148
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

66
66
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

111
111
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

165
165
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

40
40
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

183
183
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

310
310
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

734
734
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

139
139
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

43
43
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

387
387
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

103
103
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

569
569
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

613
613
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

433
433
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

65
65
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1101
1101
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

327
327
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

453
453
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

87
87
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1326
1326

Meer sportnieuws