Romano: "Zij werden aan De Ketelaere gelinkt"

143 stemmen
Romano:

Charles De Ketelaere kan tot op heden niet overtuigen bij AC Milan. De jonge aanvallende middenvelder kent een zeer moeilijk eerste seizoen en her en der werd hij al gelinkt aan een transfer. Transfergoeroe Fabrizio Romano kwam met een update over het dossier van CDK.


"Vanuit Engeland waren er wat geruchten over Newcastle, maar tot op heden is dat helemaal niet concreet. Bovendien heeft AC Milan de makelaars van De Ketelaere aangesproken. Zij hebben meegedeeld dat een transfer niet aan de orde is en dat ze hem gaan beschermen”, aldus de transferspecialist in Italiaanse media.

KRITIEK NEEMT TOE

AC Milan betaalde afgelopen zomer 35 miljoen euro aan Club Brugge om het Belgische talent los te weken. Het begin was bemoedigend, maar De Ketelaere zakte steeds verder weg. Nul goals en één assist is tot op heden de magere balans. De fans beginnen stilaan hun geduld te verliezen en ze aanzien CDK meer en meer als een mislukte transfer. De Ketelaere zal de komende maanden vooral meer persoonlijkheid moeten tonen. In het topvoetbal overleven enkel degenen die mentaal het sterkst zijn.

De Ketelaere zal zich dus over de kritiek moeten zetten en de komende weken en maanden op het veld bewijzen dat hij in de komende jaren een belangrijke speler kan worden voor AC Milan. Een eerste aanpassingsjaar is geen probleem, maar er mogen stilaan wel flarden van zijn klasse naar boven komen. Aan talent ligt het niet. CDK bewees eerder in de Champions League al dat hij zeer veel mogelijkheden heeft.

LEES OOK: Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Gaat CDK dit seizoen nog helemaal doorbreken?

Meest recent

Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

16
16
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

149
149
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

63
63
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

106
106
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

58
58
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

135
135
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

52
52
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

82
82
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

105
105
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

93
93
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

150
150
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

95
95
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

122
122
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

330
330
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

156
156
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

149
149
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

89
89
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

164
164
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

261
261
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

56
56
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

229
229
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

632
632
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1407
1407
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

190
190

Meer sportnieuws