Mooie transfer lonkt voor Vanderhaeghe

3485 stemmen
Mooie transfer lonkt voor Vanderhaeghe

Yves Vanderhaeghe is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij KV Oostende. De coach zijn naam deed de afgelopen weken niet echt de ronde bij andere clubs. In de Krant van West-Vlaanderen sprak Vanderhaeghe over zijn toekomst. De kans is bestaande dat de West-Vlaming in 2023 een opvallende transfer gaat versieren.


Hij had toch opvallend nieuws te melden. Vanderhaeghe was tot op heden enkel in België aan de slag. Hij was hoofdtrainer bij KV Kortrijk, KV Oostende, AA Gent, terug KV Kortrijk, Cercle Brugge en terug KV Oostende. Bij die laatste club werd hij in oktober ontslagen. Dominik Thalhammer nam toen over. De Oostenrijker kon voor weinig beterschap zorgen, want hij verloor drie van zijn vijf wedstrijden. Daarnaast incasseerde KVO ook nog eens 13 tegendoelpunten en de coach kwam tot dezelfde conclusie als Vanderhaeghe: er moet in januari versterking bijkomen om niet tot het einde te strijden voor het behoud.

BUITENLAND

Vanderhaeghe heeft het ondertussen wel gezien in België. “Er waren al een viertal kleine contacten, maar nog niets concreet. Het ziet er wel naar uit dat het nu toch het buitenland zal worden. Dat is al doorgenomen met het gezin. Belgen worden in eigen land toch ondergewaardeerd, ondanks al onze trainersdiploma’s”, aldus Vanderhaeghe.

Vanderhaeghe was als voetballer ook nooit werkzaam in het buitenland. Hij speelde voor Roeselare, Moeskroen, Eendracht Aalst, terug Moeskroen, RSC Anderlecht en terug Roeselare. De ex-verdedigende middenvelder speelde ook 48 keer voor de Rode Duivels.

Gaat Vanderhaeghe een mooie buitenlandse club vinden?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

123
123
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

38
38
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

26
26
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

61
61
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

21
21
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

85
85
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

97
97
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

67
67
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

371
371
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

337
337
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

374
374
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

231
231
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

359
359
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

652
652
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

477
477
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

41
41
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

271
271
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

797
797
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

71
71
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

342
342
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

431
431
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

285
285
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

236
236
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

287
287
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

680
680

Meer sportnieuws