Mooie transfer lonkt voor Vanderhaeghe

door
Mooie transfer lonkt voor Vanderhaeghe

Yves Vanderhaeghe is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij KV Oostende. De coach zijn naam deed de afgelopen weken niet echt de ronde bij andere clubs. In de Krant van West-Vlaanderen sprak Vanderhaeghe over zijn toekomst. De kans is bestaande dat de West-Vlaming in 2023 een opvallende transfer gaat versieren.


Hij had toch opvallend nieuws te melden. Vanderhaeghe was tot op heden enkel in België aan de slag. Hij was hoofdtrainer bij KV Kortrijk, KV Oostende, AA Gent, terug KV Kortrijk, Cercle Brugge en terug KV Oostende. Bij die laatste club werd hij in oktober ontslagen. Dominik Thalhammer nam toen over. De Oostenrijker kon voor weinig beterschap zorgen, want hij verloor drie van zijn vijf wedstrijden. Daarnaast incasseerde KVO ook nog eens 13 tegendoelpunten en de coach kwam tot dezelfde conclusie als Vanderhaeghe: er moet in januari versterking bijkomen om niet tot het einde te strijden voor het behoud.

BUITENLAND

Vanderhaeghe heeft het ondertussen wel gezien in België. “Er waren al een viertal kleine contacten, maar nog niets concreet. Het ziet er wel naar uit dat het nu toch het buitenland zal worden. Dat is al doorgenomen met het gezin. Belgen worden in eigen land toch ondergewaardeerd, ondanks al onze trainersdiploma’s”, aldus Vanderhaeghe.

Vanderhaeghe was als voetballer ook nooit werkzaam in het buitenland. Hij speelde voor Roeselare, Moeskroen, Eendracht Aalst, terug Moeskroen, RSC Anderlecht en terug Roeselare. De ex-verdedigende middenvelder speelde ook 48 keer voor de Rode Duivels.

Gaat Vanderhaeghe een mooie buitenlandse club vinden?

Meest recent

‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

822
822
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

33
33
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

109
109
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

120
120
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

315
315
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

340
340
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

196
196
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

242
242
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

87
87
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

193
193
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

883
883
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

203
203
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

52
52
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

43
43
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

329
329
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

293
293
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

168
168
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

402
402
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

355
355
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

235
235
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

69
69
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

396
396
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

134
134
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

77
77
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

254
254

Meer sportnieuws