Mooie transfer lonkt voor Vanderhaeghe

door
Mooie transfer lonkt voor Vanderhaeghe

Yves Vanderhaeghe is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij KV Oostende. De coach zijn naam deed de afgelopen weken niet echt de ronde bij andere clubs. In de Krant van West-Vlaanderen sprak Vanderhaeghe over zijn toekomst. De kans is bestaande dat de West-Vlaming in 2023 een opvallende transfer gaat versieren.


Hij had toch opvallend nieuws te melden. Vanderhaeghe was tot op heden enkel in België aan de slag. Hij was hoofdtrainer bij KV Kortrijk, KV Oostende, AA Gent, terug KV Kortrijk, Cercle Brugge en terug KV Oostende. Bij die laatste club werd hij in oktober ontslagen. Dominik Thalhammer nam toen over. De Oostenrijker kon voor weinig beterschap zorgen, want hij verloor drie van zijn vijf wedstrijden. Daarnaast incasseerde KVO ook nog eens 13 tegendoelpunten en de coach kwam tot dezelfde conclusie als Vanderhaeghe: er moet in januari versterking bijkomen om niet tot het einde te strijden voor het behoud.

BUITENLAND

Vanderhaeghe heeft het ondertussen wel gezien in België. “Er waren al een viertal kleine contacten, maar nog niets concreet. Het ziet er wel naar uit dat het nu toch het buitenland zal worden. Dat is al doorgenomen met het gezin. Belgen worden in eigen land toch ondergewaardeerd, ondanks al onze trainersdiploma’s”, aldus Vanderhaeghe.

Vanderhaeghe was als voetballer ook nooit werkzaam in het buitenland. Hij speelde voor Roeselare, Moeskroen, Eendracht Aalst, terug Moeskroen, RSC Anderlecht en terug Roeselare. De ex-verdedigende middenvelder speelde ook 48 keer voor de Rode Duivels.

Gaat Vanderhaeghe een mooie buitenlandse club vinden?

Meest recent

Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

10
10
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

32
32
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

33
33
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

184
184
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

48
48
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

203
203
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

88
88
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

525
525
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

351
351
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

93
93
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

455
455
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

506
506
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

818
818
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

152
152
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

111
111
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

133
133
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

166
166
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

198
198
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

73
73
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

251
251
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

90
90
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

101
101
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

558
558
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

476
476
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

949
949

Meer sportnieuws