Mooie transfer lonkt voor Vanderhaeghe

door
Mooie transfer lonkt voor Vanderhaeghe

Yves Vanderhaeghe is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij KV Oostende. De coach zijn naam deed de afgelopen weken niet echt de ronde bij andere clubs. In de Krant van West-Vlaanderen sprak Vanderhaeghe over zijn toekomst. De kans is bestaande dat de West-Vlaming in 2023 een opvallende transfer gaat versieren.


Hij had toch opvallend nieuws te melden. Vanderhaeghe was tot op heden enkel in België aan de slag. Hij was hoofdtrainer bij KV Kortrijk, KV Oostende, AA Gent, terug KV Kortrijk, Cercle Brugge en terug KV Oostende. Bij die laatste club werd hij in oktober ontslagen. Dominik Thalhammer nam toen over. De Oostenrijker kon voor weinig beterschap zorgen, want hij verloor drie van zijn vijf wedstrijden. Daarnaast incasseerde KVO ook nog eens 13 tegendoelpunten en de coach kwam tot dezelfde conclusie als Vanderhaeghe: er moet in januari versterking bijkomen om niet tot het einde te strijden voor het behoud.

BUITENLAND

Vanderhaeghe heeft het ondertussen wel gezien in België. “Er waren al een viertal kleine contacten, maar nog niets concreet. Het ziet er wel naar uit dat het nu toch het buitenland zal worden. Dat is al doorgenomen met het gezin. Belgen worden in eigen land toch ondergewaardeerd, ondanks al onze trainersdiploma’s”, aldus Vanderhaeghe.

Vanderhaeghe was als voetballer ook nooit werkzaam in het buitenland. Hij speelde voor Roeselare, Moeskroen, Eendracht Aalst, terug Moeskroen, RSC Anderlecht en terug Roeselare. De ex-verdedigende middenvelder speelde ook 48 keer voor de Rode Duivels.

Gaat Vanderhaeghe een mooie buitenlandse club vinden?

Meest recent

'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

5
5
Pikante onthulling Brusselmans zorgt voor opschudding

Herman Brusselmans heeft opnieuw voor opschudding gezorgd. De schrijver staat bekend om zijn ...

5
5
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

6
6
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

183
183
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

67
67
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

205
205
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

19
19
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

41
41
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

234
234
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

50
50
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

234
234
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

233
233
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

104
104
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

490
490
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

303
303
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

396
396
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

291
291
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

151
151
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

315
315
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

244
244
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1289
1289
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

284
284
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

197
197
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1318
1318

Meer sportnieuws