Guardiola komt met straffe voorspelling over Haaland

door
Guardiola komt met straffe voorspelling over Haaland

Erling Haaland scoorde na veertien competitiematchen al twintig keer in de Premier League. De 22-jarige Noorse aanvaller is een doelpuntenmachine. Waar gaat dit eindigen? Manager Pep Guardiola is van mening dat we de beste Haaland nog niet aan het werk hebben gezien. Straf.


"Als hij records breekt, betekent het dat hij doelpunten maakt voor ons. Het team profiteert van zijn klasse. Vanaf de eerste dag genieten we van hem en dan heb ik het niet alleen over zijn doelpunten. Hopelijk kan hij zichzelf blijven verbeteren, ik heb het gevoel dat hij dit kan. Hij is nog jong en hij heeft de juiste mindset", zei de trainer op zijn perspraatje.

PELE

Tot slot blikte Guardiola ook even terug op het overlijden van Pelé. "'Ik heb hem zelf nooit zien spelen, toen was ik nog niet geboren. Maar mensen zeggen dat hij de beste was. Het is ongelooflijk wat hij heeft gepresteerd. Drie WK-titels, al die doelpunten… Hij heeft echt iets achtergelaten. Pelé, Maradona, Cruijff, Messi, Beckenbauer, Cristiano Ronaldo, deze spelers zijn er voor de eeuwigheid."

Guardiola bekeek wel beelden van hem. "Er was toen nog geen social media, dat werd dus lastig. Maar als jeugdspeler van Barcelona hadden we een fysiotherapeut die helemaal gek van Brazilië was. Toen ik 9, 10 of 11 was keek ik naar clips van hem. Hij was sterk, hij kon alles. Mensen zeggen dat hij het moeilijk zou hebben met het tempo van vandaag de dag, maar als hij nu zou spelen zou hij zich aanpassen aan het ritme en de ruimtes. Hij zou in elke generatie kunnen spelen."

LEES OOK: 'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

🔥 Populair bij onze lezers

Gelekt: na Napoli-rel steelt De Bruyne van Lukaku
Gelekt: na Napoli-rel steelt De Bruyne van Lukaku

Gaat Haaland de kaap van 40 goals halen?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

180
180
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

100
100
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

279
279
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

294
294
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

735
735
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

132
132
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

526
526
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

61
61
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

276
276
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1737
1737
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

98
98
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

237
237
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

526
526
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1201
1201
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

791
791
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

296
296
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1195
1195
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

454
454
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

465
465
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

525
525
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

132
132
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

167
167
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

117
117

Meer sportnieuws