Sergi Roberto doet schokkende onthulling over Barça-loon

183
Sergi Roberto doet schokkende onthulling over Barça-loon

Het was de voorbije jaren lang niet altijd evident om speler van FC Barcelona te zijn. Door jarenlang wanbeleid en de pandemie werd de boekhouding van de Catalaanse grootmacht een zootje en de financiële problemen werden grotendeels op de spelersgroep verhaald. Die kreeg de voorbije jaren om de haverklap de vraag om in te leveren en daarbij moesten sommigen ver gaan.


Het waren vooral de jongens uit La Masia die grote offers moesten of wilden brengen. Gerard Piqué leverde voor zijn afscheid bijvoorbeeld meermaals stevig in, maar hij blijkt niet de enige. Sergi Roberto komt immers met een opvallende onthulling over zijn huidige contract. "Op dit moment word ik betaald als een jeugdspeler die net uit Barça B komt", verklaart hij immers aan RAC1.

De 30-jarige rechtsachter annex middenvelder maakt nochtans al negen jaar lang deel uit van de A-kern van FC Barcelona. Hij speelde maar liefst 328 matchen in de hoofdmacht en zal voor altijd herinnerd worden als de maker van de beslissende goal in de fameuze Remontada tegen PSG in de Champions League in 2017. Door blessures kwam hij de laatste 2,5 jaar echter een pak minder aan de bak.

TROTS
Toen Roberto in de zomer een nieuw eenjarig contract tekende, was dat dan ook aan fel verminderde voorwaarden. Maar daar maalt de speler niet om. "Ik doe dit met trost, want ik wil hier zijn. Voor mij is geld niet belangrijk. Over een nieuw contract hebben we nog niet gesproken, maar ik wil graag blijven. Wat ik van de staff heb gehoord is dat ze zeer tevreden zijn over mij en ook graag willen dat ik blijf", besluit hij.

LEES OOK: Barça zet krankzinnige reeks voort na hattrick; zure slipper Ajax

Verdient hij een beter contract?

Meest recent

Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

444
444
Jean Marie Pfaff krijgt héél bijzondere rol in Mechelen

Jean Marie Pfaff blijft, jaren na zijn afscheid als topdoelman, een veelgevraagde gast. De ...

14
14
Brandon Mechele spreekt forse taal na zware Brugse uithaal

Brandon Mechele speelde in de vooravond opnieuw een prima wedstrijd bij Club Brugge. De ...

163
163
Rode Duivels aan het feest: Moreira schittert bij Milan

Enkele landgenoten hadden zondagavond alle reden om te vieren. In Italië boekte AC Milan een ...

36
36
Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Een voetbalwedstrijd werd zondag even een bijzonder emotioneel moment voor de familie Koeman. Ronald ...

22
22
Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Jelle Vossen kreeg zaterdag een stevige domper te verwerken. De 37-jarige aanvaller hoopte bij ...

97
97
Fans Beerschot en KV clashen: "Zelfs doodsbedreigingen"

De rivaliteit tussen Beerschot en KV Mechelen gaat al enkele jaren terug. In het seizoen 2018-2019 ...

215
215
Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

49
49
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

46
46
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

169
169
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

215
215
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

202
202
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

1170
1170
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

112
112
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

46
46
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

311
311
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

85
85
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

68
68
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

33
33
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

68
68
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

48
48
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

83
83
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

30
30
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

180
180
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

366
366

Meer sportnieuws