Sergi Roberto doet schokkende onthulling over Barça-loon

door
Sergi Roberto doet schokkende onthulling over Barça-loon

Het was de voorbije jaren lang niet altijd evident om speler van FC Barcelona te zijn. Door jarenlang wanbeleid en de pandemie werd de boekhouding van de Catalaanse grootmacht een zootje en de financiële problemen werden grotendeels op de spelersgroep verhaald. Die kreeg de voorbije jaren om de haverklap de vraag om in te leveren en daarbij moesten sommigen ver gaan.


Het waren vooral de jongens uit La Masia die grote offers moesten of wilden brengen. Gerard Piqué leverde voor zijn afscheid bijvoorbeeld meermaals stevig in, maar hij blijkt niet de enige. Sergi Roberto komt immers met een opvallende onthulling over zijn huidige contract. "Op dit moment word ik betaald als een jeugdspeler die net uit Barça B komt", verklaart hij immers aan RAC1.

De 30-jarige rechtsachter annex middenvelder maakt nochtans al negen jaar lang deel uit van de A-kern van FC Barcelona. Hij speelde maar liefst 328 matchen in de hoofdmacht en zal voor altijd herinnerd worden als de maker van de beslissende goal in de fameuze Remontada tegen PSG in de Champions League in 2017. Door blessures kwam hij de laatste 2,5 jaar echter een pak minder aan de bak.

TROTS
Toen Roberto in de zomer een nieuw eenjarig contract tekende, was dat dan ook aan fel verminderde voorwaarden. Maar daar maalt de speler niet om. "Ik doe dit met trost, want ik wil hier zijn. Voor mij is geld niet belangrijk. Over een nieuw contract hebben we nog niet gesproken, maar ik wil graag blijven. Wat ik van de staff heb gehoord is dat ze zeer tevreden zijn over mij en ook graag willen dat ik blijf", besluit hij.

LEES OOK: Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Verdient hij een beter contract?

Meest recent

Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

4
4
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

22
22
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

81
81
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

58
58
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

242
242
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

80
80
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

51
51
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

72
72
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

26
26
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

112
112
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

214
214
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

439
439
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

153
153
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

131
131
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

34
34
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

74
74
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

276
276
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

87
87
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

213
213
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

314
314
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

180
180
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

16
16
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

599
599
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

25
25
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

124
124

Meer sportnieuws