Sergi Roberto doet schokkende onthulling over Barça-loon

183
Sergi Roberto doet schokkende onthulling over Barça-loon

Het was de voorbije jaren lang niet altijd evident om speler van FC Barcelona te zijn. Door jarenlang wanbeleid en de pandemie werd de boekhouding van de Catalaanse grootmacht een zootje en de financiële problemen werden grotendeels op de spelersgroep verhaald. Die kreeg de voorbije jaren om de haverklap de vraag om in te leveren en daarbij moesten sommigen ver gaan.


Het waren vooral de jongens uit La Masia die grote offers moesten of wilden brengen. Gerard Piqué leverde voor zijn afscheid bijvoorbeeld meermaals stevig in, maar hij blijkt niet de enige. Sergi Roberto komt immers met een opvallende onthulling over zijn huidige contract. "Op dit moment word ik betaald als een jeugdspeler die net uit Barça B komt", verklaart hij immers aan RAC1.

De 30-jarige rechtsachter annex middenvelder maakt nochtans al negen jaar lang deel uit van de A-kern van FC Barcelona. Hij speelde maar liefst 328 matchen in de hoofdmacht en zal voor altijd herinnerd worden als de maker van de beslissende goal in de fameuze Remontada tegen PSG in de Champions League in 2017. Door blessures kwam hij de laatste 2,5 jaar echter een pak minder aan de bak.

TROTS
Toen Roberto in de zomer een nieuw eenjarig contract tekende, was dat dan ook aan fel verminderde voorwaarden. Maar daar maalt de speler niet om. "Ik doe dit met trost, want ik wil hier zijn. Voor mij is geld niet belangrijk. Over een nieuw contract hebben we nog niet gesproken, maar ik wil graag blijven. Wat ik van de staff heb gehoord is dat ze zeer tevreden zijn over mij en ook graag willen dat ik blijf", besluit hij.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Verdient hij een beter contract?

Meest recent

Hommeles bij Club: ware reden afwezigheid Diakhon bekend

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

2
2
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

62
62
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

449
449
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

103
103
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

10
10
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

168
168
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

8
8
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

48
48
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

216
216
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

144
144
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

118
118
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

239
239
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

114
114
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

52
52
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

128
128
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

382
382
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

107
107
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

48
48
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

495
495
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

113
113
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

125
125
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

91
91
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

293
293

Meer sportnieuws