Guardiola reageert hilarisch na opmerking over 'dikkertje'

98 stemmen
Guardiola reageert hilarisch na opmerking over 'dikkertje'

Manchester City kende woensdagavond vrijwel geen moeite met Leeds United en boekte een vlotte 1-3-zege. Voor een aantal spelers was de trip naar Elland Road ook speciaal. Erling Haaland beleefde een geweldige avond met twee goals in de stad waar hij geboren werd en zijn vader furore maakte. Kalvin Phillips beleefde minder plezier aan zijn terugkeer.


De middenvelder maakte in de zomer nog voor ongeveer 50 miljoen euro de overstap van Leeds naar Man City, maar bleef tegen zijn ex-club de hele wedstrijd aan de bank gekluisterd. Toen hij zich in de tweede helft even mocht opwarmen, kreeg hij bovendien het thuispubliek over zich heen. "Je bent te dik om voor Leeds te spelen", zongen de supporters immers.

De fans van Leeds verwezen daarmee naar een uitspraak van Pep Guardiola van vorige week. De Spanjaard liet Phillips uit de selectie voor de bekermatch tegen Liverpool omdat Phillips volgens hem niet fit teruggekeerd was van het WK. Van een blessure was volgens Guardiola geen sprake, maar die liet verstaan dat zijn middenvelder met overgewicht kampte.

"ZO SEXY"
Phillips nam de gezangen met de glimlach in ontvangst, maar vooral de reactie van Guardiola na de match was goud. "Hij heeft nu het perfecte lichaam, zo sexy", reageerde de trainer tot groot jolijt van de verzamelde pers. "Maar ik ben blij dat Kalvin gisteren goed getraind heeft. Vroeg of laat zal hij spelen, want Rodri kan natuurlijk niet elke wedstrijd spelen."


LEES OOK: Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

🚀

Grappig?

Meest recent

'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

50
50
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

183
183
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

62
62
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

43
43
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

260
260
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

282
282
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

83
83
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

185
185
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

137
137
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

307
307
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

243
243
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

79
79
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

279
279
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

290
290
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

496
496
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

361
361
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

269
269
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

484
484
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

150
150
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

60
60
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

289
289
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

277
277
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

632
632
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

348
348
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

503
503

Meer sportnieuws