Guardiola reageert hilarisch na opmerking over 'dikkertje'

98 stemmen
Guardiola reageert hilarisch na opmerking over 'dikkertje'

Manchester City kende woensdagavond vrijwel geen moeite met Leeds United en boekte een vlotte 1-3-zege. Voor een aantal spelers was de trip naar Elland Road ook speciaal. Erling Haaland beleefde een geweldige avond met twee goals in de stad waar hij geboren werd en zijn vader furore maakte. Kalvin Phillips beleefde minder plezier aan zijn terugkeer.


De middenvelder maakte in de zomer nog voor ongeveer 50 miljoen euro de overstap van Leeds naar Man City, maar bleef tegen zijn ex-club de hele wedstrijd aan de bank gekluisterd. Toen hij zich in de tweede helft even mocht opwarmen, kreeg hij bovendien het thuispubliek over zich heen. "Je bent te dik om voor Leeds te spelen", zongen de supporters immers.

De fans van Leeds verwezen daarmee naar een uitspraak van Pep Guardiola van vorige week. De Spanjaard liet Phillips uit de selectie voor de bekermatch tegen Liverpool omdat Phillips volgens hem niet fit teruggekeerd was van het WK. Van een blessure was volgens Guardiola geen sprake, maar die liet verstaan dat zijn middenvelder met overgewicht kampte.

"ZO SEXY"
Phillips nam de gezangen met de glimlach in ontvangst, maar vooral de reactie van Guardiola na de match was goud. "Hij heeft nu het perfecte lichaam, zo sexy", reageerde de trainer tot groot jolijt van de verzamelde pers. "Maar ik ben blij dat Kalvin gisteren goed getraind heeft. Vroeg of laat zal hij spelen, want Rodri kan natuurlijk niet elke wedstrijd spelen."


LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

🚀

Grappig?

Meest recent

Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

12
12
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

31
31
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

41
41
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

31
31
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

74
74
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

31
31
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

218
218
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

85
85
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

551
551
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

50
50
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

239
239
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

243
243
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

499
499
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

438
438
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

553
553
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

75
75
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

105
105
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

175
175
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

84
84
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

92
92
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

224
224
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

161
161
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

145
145
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

279
279
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

563
563

Meer sportnieuws