Guardiola reageert hilarisch na opmerking over 'dikkertje'

door
Guardiola reageert hilarisch na opmerking over 'dikkertje'

Manchester City kende woensdagavond vrijwel geen moeite met Leeds United en boekte een vlotte 1-3-zege. Voor een aantal spelers was de trip naar Elland Road ook speciaal. Erling Haaland beleefde een geweldige avond met twee goals in de stad waar hij geboren werd en zijn vader furore maakte. Kalvin Phillips beleefde minder plezier aan zijn terugkeer.


De middenvelder maakte in de zomer nog voor ongeveer 50 miljoen euro de overstap van Leeds naar Man City, maar bleef tegen zijn ex-club de hele wedstrijd aan de bank gekluisterd. Toen hij zich in de tweede helft even mocht opwarmen, kreeg hij bovendien het thuispubliek over zich heen. "Je bent te dik om voor Leeds te spelen", zongen de supporters immers.

De fans van Leeds verwezen daarmee naar een uitspraak van Pep Guardiola van vorige week. De Spanjaard liet Phillips uit de selectie voor de bekermatch tegen Liverpool omdat Phillips volgens hem niet fit teruggekeerd was van het WK. Van een blessure was volgens Guardiola geen sprake, maar die liet verstaan dat zijn middenvelder met overgewicht kampte.

"ZO SEXY"
Phillips nam de gezangen met de glimlach in ontvangst, maar vooral de reactie van Guardiola na de match was goud. "Hij heeft nu het perfecte lichaam, zo sexy", reageerde de trainer tot groot jolijt van de verzamelde pers. "Maar ik ben blij dat Kalvin gisteren goed getraind heeft. Vroeg of laat zal hij spelen, want Rodri kan natuurlijk niet elke wedstrijd spelen."


LEES OOK: Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Grappig?

Meest recent

Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

11
11
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

5
5
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

27
27
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

9
9
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

137
137
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

89
89
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

62
62
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

123
123
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

241
241
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

231
231
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

51
51
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

107
107
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

198
198
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

113
113
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

182
182
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

182
182
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

412
412
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

359
359
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

241
241
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

167
167
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

137
137
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

231
231
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

83
83
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

394
394

Meer sportnieuws