Smaakmaker AA Gent: "Interesse uit Spanje en Engeland"

door
Smaakmaker AA Gent:

AA Gent zit zeker niet op een berg geld en daardoor moet de club al eens vaker in de eigen groententuin kijken. Dat is een goede ontwikkeling, want zo komen er onverwachte talenten naar boven. Eén van hen breekt dit seizoen helemaal door bij de Buffalo's. AA Gent wist hem voorlopig uit buitenlandse handen te houden.


Ibrahim Salah is géén eigen jeugdproduct van AA Gent. De 21-jarige Marokkaanse aanvaller kwam anderhalf jaar geleden transfervrij naar de beloften. Hij speelde voordien voor onder meer Beerschot en Union SG. Salah maakte niet bepaald veel indruk bij de beloften, dat liet Hein Vanhaezebrouck onlangs weten. Toch besloot hij om de technisch vaardige speler een kans te geven.

EXTRA CREATIVITEIT

Dat pakte goed uit, want Salah toonde zich meteen. Hij zorgde met zijn flukse dribbels en technisch vermogen voor extra creativiteit. AA Gent handelde nadien snel en legde de aanvaller tot medio 2026 onder contract. In Het Nieuwsblad sprak de speler over zijn nieuwe contract bij AA Gent, dat hij toch ondertekende ondanks de nodige interesse in zijn diensten.

"Niet toevallig net als Tarik, tot 2026. Er was interesse uit Frankrijk, Spanje, Engeland. Maar het is te vroeg om naar het buitenland te vertrekken. Dan begin je weer op nul. Als je voor 30 miljoen komt, dan speel je. Maar kostte je slechts 1 miljoen, dan krijg je weinig kansen. Nu ligt de focus op Gent, de eerste club die mij een kans gaf", aldus Salah.

Zal hij ooit in een topcompetitie gaan spelen?

Meest recent

Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

2
2
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

42
42
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

8
8
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

252
252
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

83
83
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

252
252
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

22
22
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

46
46
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

244
244
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

57
57
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

246
246
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

243
243
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

109
109
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

511
511
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

323
323
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

408
408
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

295
295
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

155
155
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

322
322
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

251
251
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1348
1348
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

294
294
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

201
201
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1360
1360

Meer sportnieuws