Chelsea kondigt eerste winteraanwinst nu al aan

door
Chelsea kondigt eerste winteraanwinst nu al aan

Chelsea kan het jaar alsnog met een goed gevoel afsluiten, want na drie nederlagen op een rij boekte het woensdagavond opnieuw een zege in de Premier League. Bournemouth werd eenvoudig met 2-0 opzijgezet. Een dag later krijgen ze een volgende opsteker, want ze kunnen meteen ook al hun eerste winteraanwinst voorstellen.


Zoals verwacht strijkt David Datro Fofana immers neer op Stamford Bridge. Chelsea heeft bevestigd dat het een akkoord heeft bereikt met Molde over de komst van de 20-jarige aanvaller, die volgens Fabrizio Romano zo'n 12 miljoen euro zou kosten en een contract voor lange duur getekend heeft. Het is niet helemaal duidelijk of hij bij Chelsea de blessure van Armando Broja zal moeten opvangen of hij eerst uitgeleend zal worden.

Fofana was het voorbije jaar een sensatie bij Molde, waar hij goed was voor 21 doelpunten en zeven assists in 37 wedstrijden. Twee jaar geleden stond hij nog dicht bij een transfer naar het toenmalige Waasland-Beveren, maar na een soap met inmenging van heel wat makelaars trok Fofana uiteindelijk naar Noorwegen.

NIEUWE DOMPER
De komst van Fofana is welkom nieuws voor Chelsea, dat ook weer een domper moest slikken. Woensdagavond zag het immers opnieuw Reece James geblesseerd uitvallen. De rechtsachter had het WK al moeten laten schieten en moest vroeg in de tweede helft alweer naar de kant. Een knieblessure zal hem opnieuw een maand aan de kant houden, moest Chelsea melden.


LEES OOK: Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Goede aanwinst voor Chelsea?

Meest recent

Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

20
20
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

19
19
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

180
180
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

38
38
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

126
126
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

385
385
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

129
129
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

632
632
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

394
394
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

332
332
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

509
509
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

23
23
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

61
61
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

503
503
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

384
384
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

263
263
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

314
314
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

99
99
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

719
719
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

268
268
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

523
523
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

767
767
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

218
218
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

448
448
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

199
199

Meer sportnieuws