'Club Brugge polst bij Martinez, die verkiest andere job'

door
'Club Brugge polst bij Martinez, die verkiest andere job'

Wat intussen al enkele dagen in de lucht hing, werd woensdagvoormiddag ook officieel: Carl Hoefkens is niet langer de trainer van Club Brugge. Hij betaalt de prijs voor de tegenvallende resultaten in competitie en beker. Blauw-Zwart zal snel een opvolger willen voorstellen en is al volop bezig met de zoektocht. Het hoeft niet te verbazen dat de naam van Roberto Martinez snel naar voor geschoven werd.


De Spanjaard is vanaf 1 januari vrij om bij een nieuwe werkgever te tekenen, want dan is zijn contract bij de KBVB officieel verstreken. Voorzitter Bart Verhaeghe kent Martinez bovendien door en door, want de twee werkten nauw samen bij de Rode Duivels. Verhaeghe speelde een belangrijke rol in de aanstelling van Martinez en in de eerste jaren van diens ambtstermijn was hij ook nog nauw betrokken bij de nationale ploeg.

Het Nieuwsblad stelt nu dat Club ook daadwerkelijk contact opgenomen heeft met Martinez. Het polste of hij open stond voor een avontuur in het Jan Breydelstadion, maar kreeg nul op het rekest. Martinez geeft immers de voorkeur aan een job in het buitenland. Het lijkt er niet meteen op dat Club nog verder zal aandringen om de ex-bondscoach alsnog te overtuigen.

BUITENLANDERS
De zoektocht naar een opvolger voor Hoefkens gaat dus gewoon verder. Alexander Blessin werd al genoemd als kandidaat, terwijl de media ook nog heel wat andere mogelijke opties naar voor schuiven. Daarbij gaat het vrijwel steevast om buitenlanders, want op de Belgische markt liggen momenteel vrij weinig opportuniteiten voor Club.


LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

Was Martinez een goede optie geweest voor Club?

Meest recent

'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

0
0
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

45
45
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

153
153
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

66
66
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

39
39
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

265
265
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

85
85
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

69
69
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

35
35
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

383
383
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

556
556
Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

262
262
Ontploffingsgevaar bij Antwerp: fans viseren Gheysens

Antwerp hoopt donderdag tegen RSC Anderlecht een 1-0 voorsprong om te zetten in een ticket voor de ...

271
271
'Anderlecht zoekt TD: eerste kandidaten haken al af'

De zoektocht naar een T1 om Besnik Hasi op te volgen is momenteel prioritair, maar na het ontslag ...

958
958
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

74
74
Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

491
491
‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Real Madrid is na het ontslag van Xabi Alonso op zoek naar een absolute topcoach. Momenteel neemt ...

172
172
De Cat neusje van de zalm in Europa: Anderlecht ziet goud

RSC Anderlecht zit dan wel in de hoek waar de klappen vallen, dit seizoen is er één ...

217
217
‘Nagelbijten voor Kompany: drie prangende dossiers’

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. Der Rekordmeister staat ...

56
56
‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Beerschot wil zo snel mogelijk weer naar de Jupiler Pro League promoveren, maar na afgelopen ...

356
356
‘Enorm drama treft Salah: volgende speeldag in gevaar’

Mohamed Salah zit dit seizoen in een ferme dip bij Liverpool. De Egyptenaar krijgt nu ook naast het ...

55
55
Pikant: KAA Gent plukt toptalent bij Anderlecht weg

De Belgische clubs durven wel eens toptalenten in eigen land wegplukken. Ook KAA Gent heeft nu op ...

319
319
Anderlecht pakt opnieuw uit: supertalent (15) tekent

RSC Anderlecht staat bekend om de sterke jeugdopleiding. Paars-Wit legt dan ook nog steeds de focus ...

185
185
Mag Anderlecht dubbel klagen? Joos opent nieuw debat

Tijdens de podcast 90 Minutes werd afgelopen speeldag uitvoerig besproken. Ook de topper tussen KRC ...

419
419
‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Roberto Martinez was jarenlang de bondscoach van de Rode Duivels tijdens de befaamde ‘Gouden ...

84
84

Meer sportnieuws