'Club Brugge polst bij Martinez, die verkiest andere job'

door
'Club Brugge polst bij Martinez, die verkiest andere job'

Wat intussen al enkele dagen in de lucht hing, werd woensdagvoormiddag ook officieel: Carl Hoefkens is niet langer de trainer van Club Brugge. Hij betaalt de prijs voor de tegenvallende resultaten in competitie en beker. Blauw-Zwart zal snel een opvolger willen voorstellen en is al volop bezig met de zoektocht. Het hoeft niet te verbazen dat de naam van Roberto Martinez snel naar voor geschoven werd.


De Spanjaard is vanaf 1 januari vrij om bij een nieuwe werkgever te tekenen, want dan is zijn contract bij de KBVB officieel verstreken. Voorzitter Bart Verhaeghe kent Martinez bovendien door en door, want de twee werkten nauw samen bij de Rode Duivels. Verhaeghe speelde een belangrijke rol in de aanstelling van Martinez en in de eerste jaren van diens ambtstermijn was hij ook nog nauw betrokken bij de nationale ploeg.

Het Nieuwsblad stelt nu dat Club ook daadwerkelijk contact opgenomen heeft met Martinez. Het polste of hij open stond voor een avontuur in het Jan Breydelstadion, maar kreeg nul op het rekest. Martinez geeft immers de voorkeur aan een job in het buitenland. Het lijkt er niet meteen op dat Club nog verder zal aandringen om de ex-bondscoach alsnog te overtuigen.

BUITENLANDERS
De zoektocht naar een opvolger voor Hoefkens gaat dus gewoon verder. Alexander Blessin werd al genoemd als kandidaat, terwijl de media ook nog heel wat andere mogelijke opties naar voor schuiven. Daarbij gaat het vrijwel steevast om buitenlanders, want op de Belgische markt liggen momenteel vrij weinig opportuniteiten voor Club.


LEES OOK: Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Was Martinez een goede optie geweest voor Club?

Meest recent

'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

23
23
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

139
139
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

41
41
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

99
99
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

90
90
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

265
265
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

196
196
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

118
118
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

303
303
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

136
136
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

984
984
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

177
177
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

119
119
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

28
28
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

568
568
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

704
704
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

408
408
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

439
439
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

147
147
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

240
240
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

382
382
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

337
337
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

284
284
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

155
155

Meer sportnieuws