'Club Brugge polst bij Martinez, die verkiest andere job'

door
'Club Brugge polst bij Martinez, die verkiest andere job'

Wat intussen al enkele dagen in de lucht hing, werd woensdagvoormiddag ook officieel: Carl Hoefkens is niet langer de trainer van Club Brugge. Hij betaalt de prijs voor de tegenvallende resultaten in competitie en beker. Blauw-Zwart zal snel een opvolger willen voorstellen en is al volop bezig met de zoektocht. Het hoeft niet te verbazen dat de naam van Roberto Martinez snel naar voor geschoven werd.


De Spanjaard is vanaf 1 januari vrij om bij een nieuwe werkgever te tekenen, want dan is zijn contract bij de KBVB officieel verstreken. Voorzitter Bart Verhaeghe kent Martinez bovendien door en door, want de twee werkten nauw samen bij de Rode Duivels. Verhaeghe speelde een belangrijke rol in de aanstelling van Martinez en in de eerste jaren van diens ambtstermijn was hij ook nog nauw betrokken bij de nationale ploeg.

Het Nieuwsblad stelt nu dat Club ook daadwerkelijk contact opgenomen heeft met Martinez. Het polste of hij open stond voor een avontuur in het Jan Breydelstadion, maar kreeg nul op het rekest. Martinez geeft immers de voorkeur aan een job in het buitenland. Het lijkt er niet meteen op dat Club nog verder zal aandringen om de ex-bondscoach alsnog te overtuigen.

BUITENLANDERS
De zoektocht naar een opvolger voor Hoefkens gaat dus gewoon verder. Alexander Blessin werd al genoemd als kandidaat, terwijl de media ook nog heel wat andere mogelijke opties naar voor schuiven. Daarbij gaat het vrijwel steevast om buitenlanders, want op de Belgische markt liggen momenteel vrij weinig opportuniteiten voor Club.


LEES OOK: 'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

Was Martinez een goede optie geweest voor Club?

Meest recent

'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

94
94
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

44
44
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

30
30
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

83
83
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

83
83
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

100
100
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

18
18
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

112
112
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

125
125
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

140
140
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

260
260
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

167
167
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

196
196
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

287
287
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

43
43
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

160
160
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

104
104
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

163
163
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

608
608
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

342
342
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

179
179
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

381
381
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

386
386
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

134
134
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

397
397

Meer sportnieuws