'Club Brugge polst bij Martinez, die verkiest andere job'

door
'Club Brugge polst bij Martinez, die verkiest andere job'

Wat intussen al enkele dagen in de lucht hing, werd woensdagvoormiddag ook officieel: Carl Hoefkens is niet langer de trainer van Club Brugge. Hij betaalt de prijs voor de tegenvallende resultaten in competitie en beker. Blauw-Zwart zal snel een opvolger willen voorstellen en is al volop bezig met de zoektocht. Het hoeft niet te verbazen dat de naam van Roberto Martinez snel naar voor geschoven werd.


De Spanjaard is vanaf 1 januari vrij om bij een nieuwe werkgever te tekenen, want dan is zijn contract bij de KBVB officieel verstreken. Voorzitter Bart Verhaeghe kent Martinez bovendien door en door, want de twee werkten nauw samen bij de Rode Duivels. Verhaeghe speelde een belangrijke rol in de aanstelling van Martinez en in de eerste jaren van diens ambtstermijn was hij ook nog nauw betrokken bij de nationale ploeg.

Het Nieuwsblad stelt nu dat Club ook daadwerkelijk contact opgenomen heeft met Martinez. Het polste of hij open stond voor een avontuur in het Jan Breydelstadion, maar kreeg nul op het rekest. Martinez geeft immers de voorkeur aan een job in het buitenland. Het lijkt er niet meteen op dat Club nog verder zal aandringen om de ex-bondscoach alsnog te overtuigen.

BUITENLANDERS
De zoektocht naar een opvolger voor Hoefkens gaat dus gewoon verder. Alexander Blessin werd al genoemd als kandidaat, terwijl de media ook nog heel wat andere mogelijke opties naar voor schuiven. Daarbij gaat het vrijwel steevast om buitenlanders, want op de Belgische markt liggen momenteel vrij weinig opportuniteiten voor Club.


LEES OOK: Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Was Martinez een goede optie geweest voor Club?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

71
71
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

12
12
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

31
31
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

53
53
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

362
362
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

300
300
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

252
252
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

79
79
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

601
601
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

569
569
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

301
301
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

109
109
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

155
155
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

55
55
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

82
82
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

423
423
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

58
58
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

142
142
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

203
203
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

180
180
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

380
380
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws