'Club Brugge polst bij Martinez, die verkiest andere job'

door
'Club Brugge polst bij Martinez, die verkiest andere job'

Wat intussen al enkele dagen in de lucht hing, werd woensdagvoormiddag ook officieel: Carl Hoefkens is niet langer de trainer van Club Brugge. Hij betaalt de prijs voor de tegenvallende resultaten in competitie en beker. Blauw-Zwart zal snel een opvolger willen voorstellen en is al volop bezig met de zoektocht. Het hoeft niet te verbazen dat de naam van Roberto Martinez snel naar voor geschoven werd.


De Spanjaard is vanaf 1 januari vrij om bij een nieuwe werkgever te tekenen, want dan is zijn contract bij de KBVB officieel verstreken. Voorzitter Bart Verhaeghe kent Martinez bovendien door en door, want de twee werkten nauw samen bij de Rode Duivels. Verhaeghe speelde een belangrijke rol in de aanstelling van Martinez en in de eerste jaren van diens ambtstermijn was hij ook nog nauw betrokken bij de nationale ploeg.

Het Nieuwsblad stelt nu dat Club ook daadwerkelijk contact opgenomen heeft met Martinez. Het polste of hij open stond voor een avontuur in het Jan Breydelstadion, maar kreeg nul op het rekest. Martinez geeft immers de voorkeur aan een job in het buitenland. Het lijkt er niet meteen op dat Club nog verder zal aandringen om de ex-bondscoach alsnog te overtuigen.

BUITENLANDERS
De zoektocht naar een opvolger voor Hoefkens gaat dus gewoon verder. Alexander Blessin werd al genoemd als kandidaat, terwijl de media ook nog heel wat andere mogelijke opties naar voor schuiven. Daarbij gaat het vrijwel steevast om buitenlanders, want op de Belgische markt liggen momenteel vrij weinig opportuniteiten voor Club.


LEES OOK: Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Was Martinez een goede optie geweest voor Club?

Meest recent

Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

36
36
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

51
51
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

192
192
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

101
101
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

188
188
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

133
133
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

108
108
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

79
79
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

140
140
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

40
40
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

160
160
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

66
66
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

264
264
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

88
88
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

74
74
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

352
352
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

124
124
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

64
64
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

58
58
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

55
55
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

312
312
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

151
151
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

201
201
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

57
57

Meer sportnieuws