Blind reageert na vertrek bij Ajax

door
Blind reageert na vertrek bij Ajax

Het lijkt er alsmaar meer op dat Daley Blind snel zou kunnen gaan neerstrijken bij Antwerp. De Nederlandse verdediger werd de voorbije weken al uitgebreid aan een transfer gelinkt en nu ligt de weg naar de Bosuil helemaal open. Het contract van Blind bij Ajax werd dinsdagnamiddag immers officieel ontbonden.


Daardoor verlaat Blind door een achterpoortje de club waar hij bijna zijn hele carrière doorbracht. Hij kreeg zijn jeugdopleiding bij Ajax en speelde er van 2009 tot 2014 in het eerste elftal, op een halfjaar op huurbasis bij FC Groningen na. Na een passage bij Manchester United keerde hij terug in de zomer van 2018. In totaal speelde Blind maar liefst 333 wedstrijden voor de Nederlandse kampioen.

Op zijn sociale media reageert Blind voor het eerst na zijn vertrek. "Met pijn in het hart en tranen in mijn ogen moet ik afscheid nemen van jullie en de club", schrijft hij onder meer. "Als zevenjarig jongetje liep ik voor het eerst De Toekomst binnen. Het eerste elftal halen, dat prachtige Ajax-shirt aantrekken, het veld betreden in een volle ArenA, dat was mijn droom en daar heb ik alles voor gegeven. Spelen voor Ajax is het allermooiste dat er is! Dit is niet hoe ik mijn einde bij Ajax had voorgesteld, maar door 'omstandigheden' is het zo gelopen."

Het mag dus duidelijk zijn dat Blind niet met volle zin afscheid neemt van Ajax en dat hij naar de uitgang geduwd werd. Onder Alfred Schreuder was hij de voorbije maanden zijn basisplaats kwijtgespeeld.


LEES OOK: 'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Zal Blind naar Antwerp komen?

Meest recent

Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

169
169
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

149
149
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

323
323
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

448
448
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

748
748
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

52
52
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

871
871
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

156
156
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

538
538
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

367
367
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

379
379
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

588
588
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

395
395
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

368
368
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

545
545
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

411
411
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

930
930
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

436
436
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

435
435
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

461
461
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1231
1231
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

256
256
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

459
459
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

230
230

Meer sportnieuws