Antwerp knokt terug uit verloren situatie: "Maar er zat meer in"

door
Antwerp knokt terug uit verloren situatie:

De topclubs beleven geen al te beste eerste speeldag na de WK-break. Van de top vier kon enkel Union zijn wedstrijd winnen, want eerder ging Genk al onderuit in Kortrijk en gaf Club Brugge tegen OHL nog de zege uit handen. Dinsdagavond liet ook Antwerp van zijn pluimen, want na een spectaculaire wedstrijd moest het in Westerlo vrede nemen met een 3-3.


Daar mocht de Great Old eigenlijk nog blij mee zijn, want vanuit een verloren positie pakten ze nog een punt. Vier minuten voor tijd keken ze nog tegen een 3-1-achterstand aan, maar dankzij snel opeenvolgende doelpunten van Vincent Janssen en Calvin Stengs kwamen ze alsnog langszij. Desondanks overheerste bij Janssen toch de teleurstelling.

"We hebben voor de WK-break ook al laten zien dat we snel een wedstrijd kunnen omdraaien, daarin bleven we vandaag ook geloven. We waren de hele wedstrijd gevaarlijk en konden eigenlijk nog meer scoren", vond de Nederlander bij Sporza. "Het hadden er drie moeten zijn, maar met z'n allen hebben we toch nog geknokt voor een punt. Het is best knap dat je van 3-1 nog een 3-3 kan maken, maar er zat toch meer in. Voor mij overheerst een dubbel gevoel."

KLOOF GROEIT
Door het puntenverlies ziet Antwerp de tweede plaats weer wat verder wegglippen. Het heeft nu drie punten minder dan Union, maar loopt anderzijds wel een puntje in op leider Genk. Er wachten Antwerp na Nieuwjaar lastige weken, want ze spelen achtereenvolgens tegen AA Gent, Genk (Croky Cup) en Union.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Had Antwerp moeten winnen?

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

0
0
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

34
34
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

382
382
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

114
114
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

122
122
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

79
79
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

28
28
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

213
213
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

113
113
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

299
299
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

199
199
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

382
382
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

205
205
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

371
371
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

209
209
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

372
372
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

42
42
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

117
117
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

213
213
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

192
192
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

166
166
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

721
721
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

209
209
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

512
512
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

439
439

Meer sportnieuws