Antwerp knokt terug uit verloren situatie: "Maar er zat meer in"

106 stemmen
Antwerp knokt terug uit verloren situatie:

De topclubs beleven geen al te beste eerste speeldag na de WK-break. Van de top vier kon enkel Union zijn wedstrijd winnen, want eerder ging Genk al onderuit in Kortrijk en gaf Club Brugge tegen OHL nog de zege uit handen. Dinsdagavond liet ook Antwerp van zijn pluimen, want na een spectaculaire wedstrijd moest het in Westerlo vrede nemen met een 3-3.


Daar mocht de Great Old eigenlijk nog blij mee zijn, want vanuit een verloren positie pakten ze nog een punt. Vier minuten voor tijd keken ze nog tegen een 3-1-achterstand aan, maar dankzij snel opeenvolgende doelpunten van Vincent Janssen en Calvin Stengs kwamen ze alsnog langszij. Desondanks overheerste bij Janssen toch de teleurstelling.

"We hebben voor de WK-break ook al laten zien dat we snel een wedstrijd kunnen omdraaien, daarin bleven we vandaag ook geloven. We waren de hele wedstrijd gevaarlijk en konden eigenlijk nog meer scoren", vond de Nederlander bij Sporza. "Het hadden er drie moeten zijn, maar met z'n allen hebben we toch nog geknokt voor een punt. Het is best knap dat je van 3-1 nog een 3-3 kan maken, maar er zat toch meer in. Voor mij overheerst een dubbel gevoel."

KLOOF GROEIT
Door het puntenverlies ziet Antwerp de tweede plaats weer wat verder wegglippen. Het heeft nu drie punten minder dan Union, maar loopt anderzijds wel een puntje in op leider Genk. Er wachten Antwerp na Nieuwjaar lastige weken, want ze spelen achtereenvolgens tegen AA Gent, Genk (Croky Cup) en Union.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

Had Antwerp moeten winnen?

Meest recent

'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

12
12
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

174
174
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

174
174
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

192
192
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

63
63
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

98
98
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

448
448
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

31
31
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

105
105
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

65
65
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

24
24
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

90
90
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

162
162
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

84
84
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

156
156
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

86
86
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

661
661
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

188
188
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

104
104
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

385
385
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

74
74
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

118
118
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

181
181
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

277
277
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

140
140

Meer sportnieuws