Antwerp knokt terug uit verloren situatie: "Maar er zat meer in"

door
Antwerp knokt terug uit verloren situatie:

De topclubs beleven geen al te beste eerste speeldag na de WK-break. Van de top vier kon enkel Union zijn wedstrijd winnen, want eerder ging Genk al onderuit in Kortrijk en gaf Club Brugge tegen OHL nog de zege uit handen. Dinsdagavond liet ook Antwerp van zijn pluimen, want na een spectaculaire wedstrijd moest het in Westerlo vrede nemen met een 3-3.


Daar mocht de Great Old eigenlijk nog blij mee zijn, want vanuit een verloren positie pakten ze nog een punt. Vier minuten voor tijd keken ze nog tegen een 3-1-achterstand aan, maar dankzij snel opeenvolgende doelpunten van Vincent Janssen en Calvin Stengs kwamen ze alsnog langszij. Desondanks overheerste bij Janssen toch de teleurstelling.

"We hebben voor de WK-break ook al laten zien dat we snel een wedstrijd kunnen omdraaien, daarin bleven we vandaag ook geloven. We waren de hele wedstrijd gevaarlijk en konden eigenlijk nog meer scoren", vond de Nederlander bij Sporza. "Het hadden er drie moeten zijn, maar met z'n allen hebben we toch nog geknokt voor een punt. Het is best knap dat je van 3-1 nog een 3-3 kan maken, maar er zat toch meer in. Voor mij overheerst een dubbel gevoel."

KLOOF GROEIT
Door het puntenverlies ziet Antwerp de tweede plaats weer wat verder wegglippen. Het heeft nu drie punten minder dan Union, maar loopt anderzijds wel een puntje in op leider Genk. Er wachten Antwerp na Nieuwjaar lastige weken, want ze spelen achtereenvolgens tegen AA Gent, Genk (Croky Cup) en Union.

LEES OOK: Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Had Antwerp moeten winnen?

Meest recent

"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

73
73
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

4
4
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

16
16
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

714
714
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

159
159
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

168
168
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

92
92
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

133
133
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

402
402
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

493
493
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

286
286
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

419
419
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

129
129
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

654
654
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

616
616
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

435
435
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

367
367
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

149
149
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

357
357
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

72
72
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

579
579
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

351
351
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

448
448
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

282
282
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

493
493

Meer sportnieuws