'Real berooft Bayern van sterkhouder'

door
'Real berooft Bayern van sterkhouder'

Real Madrid wil ook de komende jaren scoren in Spanje en Europa. Daarvoor is de Koninklijke bereid om zwaar te investeren in haar spelersgroep. Florentino Perez en co zouden voor 2024 hun pijlen richten op een sterkhouder van Bayern München.


Volgens AS zouden de Madrilenen dan hun vizier gaan richten op Alphonso Davies. Die is al een hele tijd een sterkhouder op de linkerflank van Bayern, waar hij nog een contract heeft tot de zomer van 2025. Real zou een bod voorbereiden voor de zomer van 2024. Bayern moet dan tot een akkoord zien te komen met de speler over een contractverlenging, of het zou genoodzaakt zijn om de Canadees dan te verkopen om nog iets te verdienen.

Komende zomer zou Real wel eens afscheid kunnen nemen van Ferland Mendy. Die zou de kas kunnen vullen met miljoenen die dan later voor een transfer van Davies gebruikt zouden kunnen worden. Het zou op links dan gaan rekenen op Fran Garcia en David Alaba. Het seizoen daarop zou Davies dan de vaste man op links kunnen worden, als zijn transfer erdoor komt tenminste.

VANCOUVER
Davies maakte in januari 2019 de overstap naar Europa. Hij kwam toen over van het Canadese Vancouver, dat 10 miljoen euro kreeg van Bayern. Sindsdien is Davies uitgegroeid tot een van de attracties van de Bundesliga, en ook in Europa deed hij al menig tegenstander pijn met zijn indrukwekkende rushes. In zijn prijzenkast staan onder meer vier Duitse titels en één Beker met de Grote Oren. Doe hij daar in de toekomst nog wat prijzen bij met Real Madrid?

LEES OOK: Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Zal Davies ooit voor Real spelen?

Meest recent

‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

19
19
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

27
27
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

133
133
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

195
195
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

135
135
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

203
203
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

482
482
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

328
328
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

288
288
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

313
313
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

205
205
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

317
317
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

269
269
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

524
524
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

578
578
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

382
382
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

536
536
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

334
334
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

359
359
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

84
84
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

374
374
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

302
302
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

238
238
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

396
396
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

150
150

Meer sportnieuws