'Vanzeir jaagt Union stuipen op het lijf'

357 stemmen
'Vanzeir jaagt Union stuipen op het lijf'

Union SG heeft het jaar uitstekend afgesloten. De Brusselaars legden thuis KV Oostende over de knie met 3-0 en kamperen op een voorlopige knappe tweede plaats in het klassement. Dante Vanzeir (24) nam de derde treffer voor zijn rekening voor de ploeg van Karel Geraerts.


Union en KVO hielden elkaar in de eerste helft in evenwicht. Na de pauze duwde de thuisploeg door. Dat leidde tot een snel strafschopdoelpunt van Teuma. Niet veel later verdubbelde Adingra de voorsprong voor de hoofdstedelingen. Vanzeir zette in de blessuretijd de kers op de taart met een knappe volley op aangeven van Teuma. Hij trapte zo zijn 9de goal tegen de netten in de Jupiler Pro League, en dat in 17 wedstrijden. Mooie statistieken, die hem ongetwijfeld interesse zullen opleveren in de wintermercato.

Zal het ook tot een transfer komen voor de Limburger? "Of ik aan het eind van de mercato nog voor Union zal spelen? Dat is moeilijk te zeggen ...", zegt Vanzeir er zelf over tegenover de RTBF, zonder een vertrek uit te sluiten. De aanvaller heeft nog een contract tot midden 2024, met een cluboptie voor 1 jaar. Volgens Transfermarkt moet Vanzeir momenteel 5 miljoen euro kosten.

NIET DE HEILIGE GRAAL
Een transfer is echter niet altijd de heilige graal. Dat bewees Deniz Undav. Het voormalige aanvalsmaatje van Vanzeir maakte in de zomer de overstap naar het Engelse Brighton & Hove Albion, maar daar vertolkt hij momenteel niet meer dan een bijrol. Undav kwam 11 keer in actie en scoorde slechts 1 keer. Vanzeir denkt dus maar beter twee keer na over een transfer naar een andere club, zeker omdat Union dit seizoen opnieuw zeer goed draait.

LEES OOK: 'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Zal Vanzeir deze winter weg zijn?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

36
36
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

32
32
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

31
31
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

135
135
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

62
62
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

234
234
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

248
248
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

68
68
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

293
293
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

37
37
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

445
445
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

317
317
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

391
391
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

148
148
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

67
67
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

123
123
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

51
51
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

224
224
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

282
282
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

135
135
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

81
81
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

815
815
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

532
532
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

297
297

Meer sportnieuws