Imposante Zlatan verbluft: "Groetjes aan jullie vrouwen"

door
Imposante Zlatan verbluft:

In de Italiaanse Serie A wordt er dit jaar niet meer gevoetbald. Pas in de eerste week van januari wordt de competitie hervat. Landskampioen Milan opent met een interessante partij op het veld van Salernitana. Met De Ketelaere, Saelemaekers, Origi en Vranckx spelen er ook heel wat Belgen bij de Rossoneri. Zij krijgen binnenkort terug het gezelschap van een ware legende.


Zo is het halsstarrig uitkijken naar het wederoptreden van Zlatan Ibrahimovic. De Zweedse aanvaller kwam dit seizoen nog niet in actie na een zware blessure, maar lijkt steeds dichterbij een comeback te komen. Via de sociale media deelde Ibrahimovic ook een opvallende foto. Zo is hij in ontbloot bovenlijf te zien in een boksring. Ook de boodschap van de aanvaller is duidelijk: “Vrolijk Kerstfeest voor jullie allen, én de groetjes aan jullie vrouwen”, luidt het bij de steeds provocerende Zweed.

Volgens de laatste Italiaanse bronnen zou Ibrahimovic tijdens de komende weken zijn terugkeer op het veld moeten vieren. Op zijn foto is alvast te zien dat de 41-jarige aanvaller bijzonder scherp staat, en dat hij ongetwijfeld ook uitkijkt naar zijn wederoptreden op het veld.

Concurrent voor CDK en Origi

De terugkeer van Ibrahimovic betekent mogelijks ook weinig goeds voor Charles De Ketelaere en Divock Origi. Eerstgenoemde beleefde geen goede start bij de Rossoneri, en verloor de concurrentiestrijd met Olivier Giroud en Brahim Diaz voor een basisplaats. Ook Divock Origi ziet Olivier Giroud voor hem prijken in de pikorde. Indien Zlatan even fit blijkt te zijn als hij op dit moment toont, zouden de Belgen zomaar tegen een stuk minder speelminuten kunnen aankijken.

Zal Zlatan dit seizoen nog indruk maken bij Milan?

Meest recent

'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

0
0
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

33
33
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

253
253
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

299
299
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

215
215
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

85
85
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

180
180
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

847
847
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

191
191
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

48
48
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

40
40
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

326
326
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

284
284
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

167
167
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

396
396
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

351
351
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

232
232
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

68
68
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

389
389
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

133
133
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

75
75
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

252
252
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

435
435
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

189
189
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

428
428

Meer sportnieuws