Imposante Zlatan verbluft: "Groetjes aan jullie vrouwen"

door
Imposante Zlatan verbluft:

In de Italiaanse Serie A wordt er dit jaar niet meer gevoetbald. Pas in de eerste week van januari wordt de competitie hervat. Landskampioen Milan opent met een interessante partij op het veld van Salernitana. Met De Ketelaere, Saelemaekers, Origi en Vranckx spelen er ook heel wat Belgen bij de Rossoneri. Zij krijgen binnenkort terug het gezelschap van een ware legende.


Zo is het halsstarrig uitkijken naar het wederoptreden van Zlatan Ibrahimovic. De Zweedse aanvaller kwam dit seizoen nog niet in actie na een zware blessure, maar lijkt steeds dichterbij een comeback te komen. Via de sociale media deelde Ibrahimovic ook een opvallende foto. Zo is hij in ontbloot bovenlijf te zien in een boksring. Ook de boodschap van de aanvaller is duidelijk: “Vrolijk Kerstfeest voor jullie allen, én de groetjes aan jullie vrouwen”, luidt het bij de steeds provocerende Zweed.

Volgens de laatste Italiaanse bronnen zou Ibrahimovic tijdens de komende weken zijn terugkeer op het veld moeten vieren. Op zijn foto is alvast te zien dat de 41-jarige aanvaller bijzonder scherp staat, en dat hij ongetwijfeld ook uitkijkt naar zijn wederoptreden op het veld.

Concurrent voor CDK en Origi

De terugkeer van Ibrahimovic betekent mogelijks ook weinig goeds voor Charles De Ketelaere en Divock Origi. Eerstgenoemde beleefde geen goede start bij de Rossoneri, en verloor de concurrentiestrijd met Olivier Giroud en Brahim Diaz voor een basisplaats. Ook Divock Origi ziet Olivier Giroud voor hem prijken in de pikorde. Indien Zlatan even fit blijkt te zijn als hij op dit moment toont, zouden de Belgen zomaar tegen een stuk minder speelminuten kunnen aankijken.

Zal Zlatan dit seizoen nog indruk maken bij Milan?

Meest recent

Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

26
26
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

116
116
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

197
197
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

83
83
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

29
29
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

108
108
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

142
142
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

40
40
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

112
112
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

228
228
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

211
211
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

174
174
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

42
42
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

247
247
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

305
305
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

53
53
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

190
190
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

197
197
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

311
311
Renard bijt terug: "Als Bart Verhaeghe dat doet ..."

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

372
372
Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

399
399
"Het zijn leeuwen" - La Lou-coach noemt vijf RSCA'ers bij naam

RSC Anderlecht legde vlak voor de interland-break twee overtuigende prestaties neer tegen KV ...

197
197
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

141
141
'Hoogspanning bij Duivels: bondstop moet actie ondernemen'

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

291
291
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

76
76

Meer sportnieuws