Imposante Zlatan verbluft: "Groetjes aan jullie vrouwen"

door
Imposante Zlatan verbluft:

In de Italiaanse Serie A wordt er dit jaar niet meer gevoetbald. Pas in de eerste week van januari wordt de competitie hervat. Landskampioen Milan opent met een interessante partij op het veld van Salernitana. Met De Ketelaere, Saelemaekers, Origi en Vranckx spelen er ook heel wat Belgen bij de Rossoneri. Zij krijgen binnenkort terug het gezelschap van een ware legende.


Zo is het halsstarrig uitkijken naar het wederoptreden van Zlatan Ibrahimovic. De Zweedse aanvaller kwam dit seizoen nog niet in actie na een zware blessure, maar lijkt steeds dichterbij een comeback te komen. Via de sociale media deelde Ibrahimovic ook een opvallende foto. Zo is hij in ontbloot bovenlijf te zien in een boksring. Ook de boodschap van de aanvaller is duidelijk: “Vrolijk Kerstfeest voor jullie allen, én de groetjes aan jullie vrouwen”, luidt het bij de steeds provocerende Zweed.

Volgens de laatste Italiaanse bronnen zou Ibrahimovic tijdens de komende weken zijn terugkeer op het veld moeten vieren. Op zijn foto is alvast te zien dat de 41-jarige aanvaller bijzonder scherp staat, en dat hij ongetwijfeld ook uitkijkt naar zijn wederoptreden op het veld.

Concurrent voor CDK en Origi

De terugkeer van Ibrahimovic betekent mogelijks ook weinig goeds voor Charles De Ketelaere en Divock Origi. Eerstgenoemde beleefde geen goede start bij de Rossoneri, en verloor de concurrentiestrijd met Olivier Giroud en Brahim Diaz voor een basisplaats. Ook Divock Origi ziet Olivier Giroud voor hem prijken in de pikorde. Indien Zlatan even fit blijkt te zijn als hij op dit moment toont, zouden de Belgen zomaar tegen een stuk minder speelminuten kunnen aankijken.

Zal Zlatan dit seizoen nog indruk maken bij Milan?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

3
3
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

20
20
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

25
25
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

139
139
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

38
38
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

57
57
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

121
121
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

236
236
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

100
100
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

147
147
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

615
615
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

57
57
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

384
384
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

127
127
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

249
249
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

130
130
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

90
90
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

547
547
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

67
67
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

307
307
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

445
445
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

551
551
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

664
664
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

161
161
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

493
493

Meer sportnieuws