Imposante Zlatan verbluft: "Groetjes aan jullie vrouwen"

door
Imposante Zlatan verbluft:

In de Italiaanse Serie A wordt er dit jaar niet meer gevoetbald. Pas in de eerste week van januari wordt de competitie hervat. Landskampioen Milan opent met een interessante partij op het veld van Salernitana. Met De Ketelaere, Saelemaekers, Origi en Vranckx spelen er ook heel wat Belgen bij de Rossoneri. Zij krijgen binnenkort terug het gezelschap van een ware legende.


Zo is het halsstarrig uitkijken naar het wederoptreden van Zlatan Ibrahimovic. De Zweedse aanvaller kwam dit seizoen nog niet in actie na een zware blessure, maar lijkt steeds dichterbij een comeback te komen. Via de sociale media deelde Ibrahimovic ook een opvallende foto. Zo is hij in ontbloot bovenlijf te zien in een boksring. Ook de boodschap van de aanvaller is duidelijk: “Vrolijk Kerstfeest voor jullie allen, én de groetjes aan jullie vrouwen”, luidt het bij de steeds provocerende Zweed.

Volgens de laatste Italiaanse bronnen zou Ibrahimovic tijdens de komende weken zijn terugkeer op het veld moeten vieren. Op zijn foto is alvast te zien dat de 41-jarige aanvaller bijzonder scherp staat, en dat hij ongetwijfeld ook uitkijkt naar zijn wederoptreden op het veld.

Concurrent voor CDK en Origi

De terugkeer van Ibrahimovic betekent mogelijks ook weinig goeds voor Charles De Ketelaere en Divock Origi. Eerstgenoemde beleefde geen goede start bij de Rossoneri, en verloor de concurrentiestrijd met Olivier Giroud en Brahim Diaz voor een basisplaats. Ook Divock Origi ziet Olivier Giroud voor hem prijken in de pikorde. Indien Zlatan even fit blijkt te zijn als hij op dit moment toont, zouden de Belgen zomaar tegen een stuk minder speelminuten kunnen aankijken.

LEES OOK: Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zal Zlatan dit seizoen nog indruk maken bij Milan?

Meest recent

Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

101
101
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

201
201
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

285
285
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

31
31
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

200
200
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

241
241
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

375
375
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

100
100
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

258
258
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

292
292
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

168
168
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

300
300
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

654
654
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

217
217
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

32
32
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

467
467
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

252
252
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

470
470
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

36
36
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

65
65
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

95
95
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

307
307
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

298
298

Meer sportnieuws