'Marokkaanse WK-sensatie versiert droomtransfer'

822 stemmen
'Marokkaanse WK-sensatie versiert droomtransfer'

Het WK is ondertussen al even ten einde. Argentinië kroonde zich uiteindelijk tot eindwinnaar, maar tijdens het tornooi kwamen heel wat ‘onbekende’ voetballers bovendrijven. Eén daarvan is ongetwijfeld Azzedine Ounahi.


Azzedine Ounahi maakte tijdens het voorbije WK in Qatar heel wat indruk. Net als enkele landgenoten was de middenvelder van Marokko één van de vele ontdekkingen op het tornooi. De 22-jarige spelverdeler van het bescheiden Angers kan zich ondertussen ook opmaken voor een absolute toptransfer. De interesse in Ounahi is immers gigantisch.

Zo weet RMC Sports dat Ounahi kan rekenen op de interesse van Sevilla, Barcelona, Atlético Madrid, Leicester City en Olympique Marseille. Vooral laatstgenoemde club zou nu willen doorduwen voor de middenvelder. Het medium weet namelijk dat Marseille een bod van 25 miljoen euro aan het voorbereiden is. Een bedrag dat men bij Angers ongetwijfeld nog de lucht zal willen zien ingaan.

De Franse club meldt namelijk dat ze zullen gebruik maken van de enorme interesse in Ounahi door de prijs lustig op te drijven. Zo willen ze in januari bekijken welke club uiteindelijk het meest interessante voorstel op tafel zal leggen, én in welke mate men kan profiteren van een bepaald opbod van de geïnteresseerden. Ook Ounahi zelf staat niet weigerachtig tegenover een wintertransfer.

Marktwaarde van 15 miljoen euro 

Volgens Transfermarkt bezit Ounahi op dit moment een marktwaarde van ongeveer vijftien miljoen euro. Een bedrag dat gezien de laatste geruchten rond Marseille ongetwijfeld aan diggelen zal geslagen worden. Ounahi gaf vorige week nog aan dat hij wil bekijken welke club hem het meest interessante project kan aanbieden. Gezien zijn jonge leeftijd is dat allicht een bijzonder slimme beslissing.

LEES OOK: 'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Is Ounahi klaar voor de wereldtop?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

24
24
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

209
209
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

80
80
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

113
113
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

166
166
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

97
97
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

151
151
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

52
52
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

318
318
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

110
110
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

670
670
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

70
70
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

273
273
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

294
294
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

589
589
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

478
478
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

801
801
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

119
119
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

192
192
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

248
248
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

174
174
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

170
170

Meer sportnieuws