'Marokkaanse WK-sensatie versiert droomtransfer'

door
'Marokkaanse WK-sensatie versiert droomtransfer'

Het WK is ondertussen al even ten einde. Argentinië kroonde zich uiteindelijk tot eindwinnaar, maar tijdens het tornooi kwamen heel wat ‘onbekende’ voetballers bovendrijven. Eén daarvan is ongetwijfeld Azzedine Ounahi.


Azzedine Ounahi maakte tijdens het voorbije WK in Qatar heel wat indruk. Net als enkele landgenoten was de middenvelder van Marokko één van de vele ontdekkingen op het tornooi. De 22-jarige spelverdeler van het bescheiden Angers kan zich ondertussen ook opmaken voor een absolute toptransfer. De interesse in Ounahi is immers gigantisch.

Zo weet RMC Sports dat Ounahi kan rekenen op de interesse van Sevilla, Barcelona, Atlético Madrid, Leicester City en Olympique Marseille. Vooral laatstgenoemde club zou nu willen doorduwen voor de middenvelder. Het medium weet namelijk dat Marseille een bod van 25 miljoen euro aan het voorbereiden is. Een bedrag dat men bij Angers ongetwijfeld nog de lucht zal willen zien ingaan.

De Franse club meldt namelijk dat ze zullen gebruik maken van de enorme interesse in Ounahi door de prijs lustig op te drijven. Zo willen ze in januari bekijken welke club uiteindelijk het meest interessante voorstel op tafel zal leggen, én in welke mate men kan profiteren van een bepaald opbod van de geïnteresseerden. Ook Ounahi zelf staat niet weigerachtig tegenover een wintertransfer.

Marktwaarde van 15 miljoen euro 

Volgens Transfermarkt bezit Ounahi op dit moment een marktwaarde van ongeveer vijftien miljoen euro. Een bedrag dat gezien de laatste geruchten rond Marseille ongetwijfeld aan diggelen zal geslagen worden. Ounahi gaf vorige week nog aan dat hij wil bekijken welke club hem het meest interessante project kan aanbieden. Gezien zijn jonge leeftijd is dat allicht een bijzonder slimme beslissing.

LEES OOK: De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Is Ounahi klaar voor de wereldtop?

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

4
4
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

45
45
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

7
7
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

165
165
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

27
27
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

59
59
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

19
19
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

37
37
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

45
45
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

40
40
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

30
30
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

73
73
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

30
30
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

64
64
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

560
560
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

208
208
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

264
264
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

67
67
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

463
463
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

18
18
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

91
91
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

103
103
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

134
134
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1137
1137

Meer sportnieuws