'Marokkaanse WK-sensatie versiert droomtransfer'

door
'Marokkaanse WK-sensatie versiert droomtransfer'

Het WK is ondertussen al even ten einde. Argentinië kroonde zich uiteindelijk tot eindwinnaar, maar tijdens het tornooi kwamen heel wat ‘onbekende’ voetballers bovendrijven. Eén daarvan is ongetwijfeld Azzedine Ounahi.


Azzedine Ounahi maakte tijdens het voorbije WK in Qatar heel wat indruk. Net als enkele landgenoten was de middenvelder van Marokko één van de vele ontdekkingen op het tornooi. De 22-jarige spelverdeler van het bescheiden Angers kan zich ondertussen ook opmaken voor een absolute toptransfer. De interesse in Ounahi is immers gigantisch.

Zo weet RMC Sports dat Ounahi kan rekenen op de interesse van Sevilla, Barcelona, Atlético Madrid, Leicester City en Olympique Marseille. Vooral laatstgenoemde club zou nu willen doorduwen voor de middenvelder. Het medium weet namelijk dat Marseille een bod van 25 miljoen euro aan het voorbereiden is. Een bedrag dat men bij Angers ongetwijfeld nog de lucht zal willen zien ingaan.

De Franse club meldt namelijk dat ze zullen gebruik maken van de enorme interesse in Ounahi door de prijs lustig op te drijven. Zo willen ze in januari bekijken welke club uiteindelijk het meest interessante voorstel op tafel zal leggen, én in welke mate men kan profiteren van een bepaald opbod van de geïnteresseerden. Ook Ounahi zelf staat niet weigerachtig tegenover een wintertransfer.

Marktwaarde van 15 miljoen euro 

Volgens Transfermarkt bezit Ounahi op dit moment een marktwaarde van ongeveer vijftien miljoen euro. Een bedrag dat gezien de laatste geruchten rond Marseille ongetwijfeld aan diggelen zal geslagen worden. Ounahi gaf vorige week nog aan dat hij wil bekijken welke club hem het meest interessante project kan aanbieden. Gezien zijn jonge leeftijd is dat allicht een bijzonder slimme beslissing.

Is Ounahi klaar voor de wereldtop?

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

35
35
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

22
22
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

35
35
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

46
46
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

42
42
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

14
14
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

34
34
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

310
310
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

135
135
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

89
89
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

414
414
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

180
180
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

31
31
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

72
72
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

374
374
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

361
361
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

296
296
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

363
363
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

501
501
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

381
381
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

129
129
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

50
50
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

736
736

Meer sportnieuws