'Marokkaanse WK-sensatie versiert droomtransfer'

822 stemmen
'Marokkaanse WK-sensatie versiert droomtransfer'

Het WK is ondertussen al even ten einde. Argentinië kroonde zich uiteindelijk tot eindwinnaar, maar tijdens het tornooi kwamen heel wat ‘onbekende’ voetballers bovendrijven. Eén daarvan is ongetwijfeld Azzedine Ounahi.


Azzedine Ounahi maakte tijdens het voorbije WK in Qatar heel wat indruk. Net als enkele landgenoten was de middenvelder van Marokko één van de vele ontdekkingen op het tornooi. De 22-jarige spelverdeler van het bescheiden Angers kan zich ondertussen ook opmaken voor een absolute toptransfer. De interesse in Ounahi is immers gigantisch.

Zo weet RMC Sports dat Ounahi kan rekenen op de interesse van Sevilla, Barcelona, Atlético Madrid, Leicester City en Olympique Marseille. Vooral laatstgenoemde club zou nu willen doorduwen voor de middenvelder. Het medium weet namelijk dat Marseille een bod van 25 miljoen euro aan het voorbereiden is. Een bedrag dat men bij Angers ongetwijfeld nog de lucht zal willen zien ingaan.

De Franse club meldt namelijk dat ze zullen gebruik maken van de enorme interesse in Ounahi door de prijs lustig op te drijven. Zo willen ze in januari bekijken welke club uiteindelijk het meest interessante voorstel op tafel zal leggen, én in welke mate men kan profiteren van een bepaald opbod van de geïnteresseerden. Ook Ounahi zelf staat niet weigerachtig tegenover een wintertransfer.

Marktwaarde van 15 miljoen euro 

Volgens Transfermarkt bezit Ounahi op dit moment een marktwaarde van ongeveer vijftien miljoen euro. Een bedrag dat gezien de laatste geruchten rond Marseille ongetwijfeld aan diggelen zal geslagen worden. Ounahi gaf vorige week nog aan dat hij wil bekijken welke club hem het meest interessante project kan aanbieden. Gezien zijn jonge leeftijd is dat allicht een bijzonder slimme beslissing.

LEES OOK: 'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Is Ounahi klaar voor de wereldtop?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

38
38
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

16
16
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

13
13
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

59
59
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

60
60
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

52
52
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

95
95
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

39
39
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

129
129
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

102
102
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

21
21
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

154
154
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

352
352
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

225
225
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

70
70
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

730
730
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

480
480
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

492
492
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

366
366
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

667
667
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

333
333
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

498
498
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

138
138
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2142
2142
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

183
183

Meer sportnieuws