'Marokkaanse WK-sensatie versiert droomtransfer'

door
'Marokkaanse WK-sensatie versiert droomtransfer'

Het WK is ondertussen al even ten einde. Argentinië kroonde zich uiteindelijk tot eindwinnaar, maar tijdens het tornooi kwamen heel wat ‘onbekende’ voetballers bovendrijven. Eén daarvan is ongetwijfeld Azzedine Ounahi.


Azzedine Ounahi maakte tijdens het voorbije WK in Qatar heel wat indruk. Net als enkele landgenoten was de middenvelder van Marokko één van de vele ontdekkingen op het tornooi. De 22-jarige spelverdeler van het bescheiden Angers kan zich ondertussen ook opmaken voor een absolute toptransfer. De interesse in Ounahi is immers gigantisch.

Zo weet RMC Sports dat Ounahi kan rekenen op de interesse van Sevilla, Barcelona, Atlético Madrid, Leicester City en Olympique Marseille. Vooral laatstgenoemde club zou nu willen doorduwen voor de middenvelder. Het medium weet namelijk dat Marseille een bod van 25 miljoen euro aan het voorbereiden is. Een bedrag dat men bij Angers ongetwijfeld nog de lucht zal willen zien ingaan.

De Franse club meldt namelijk dat ze zullen gebruik maken van de enorme interesse in Ounahi door de prijs lustig op te drijven. Zo willen ze in januari bekijken welke club uiteindelijk het meest interessante voorstel op tafel zal leggen, én in welke mate men kan profiteren van een bepaald opbod van de geïnteresseerden. Ook Ounahi zelf staat niet weigerachtig tegenover een wintertransfer.

Marktwaarde van 15 miljoen euro 

Volgens Transfermarkt bezit Ounahi op dit moment een marktwaarde van ongeveer vijftien miljoen euro. Een bedrag dat gezien de laatste geruchten rond Marseille ongetwijfeld aan diggelen zal geslagen worden. Ounahi gaf vorige week nog aan dat hij wil bekijken welke club hem het meest interessante project kan aanbieden. Gezien zijn jonge leeftijd is dat allicht een bijzonder slimme beslissing.

Is Ounahi klaar voor de wereldtop?

Meest recent

Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

7
7
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

54
54
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

54
54
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

48
48
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

37
37
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

42
42
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

191
191
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

106
106
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

92
92
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

32
32
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

263
263
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

44
44
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

96
96
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

43
43
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

77
77
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

389
389
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

549
549
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

368
368
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

467
467
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

174
174
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

269
269
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

189
189
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

195
195
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

155
155
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

387
387

Meer sportnieuws