Vanaken: "Dat kan je ons niet verwijten"

449 stemmen
Vanaken:

Club Brugge moet stilaan vrezen voor een seizoen zonder hoofdprijs. De Beker van België is al voorbij na de 1-4-pandoering tegen STVV. De landstitel lijkt ook al zeer ver weg te zijn. Vandaag was het wéér niet goed tegen OHL, dat beseft Hans Vanaken ook maar al te goed.


Vanaken kon Club Brugge ook niet bij de hand nemen. De middenvelder was wel een van de spelers die het meeste meters liep, dat bewezen de statistieken, maar het was ook bij hem allemaal net niet. Club Brugge heeft een serieus probleem en het lijkt niet meer als een hecht team te spelen. Vanaken blikte terug op de teleurstellende namiddag.

“We hadden de 2-0 moeten scoren en we gaven weinig weg. We hadden controle, maar dan valt ongelukkig die 1-1. Onze prestatie? We probeerden op mentaliteit deze wedstrijd te winnen. Je kan ons daarover niets verwijten. Nu lijkt het wel alsof dat niet zo was, maar dat klopt niet", zei hij aan Eleven Sports.

STEUN

De fans van Club Brugge waren opvallend stil gedurende de partij. Het was dan ook een fletse vertoning dat ze voorgeschoteld kregen. Na de rust volgden er zelfs fluitconcerten wegens het te trage voetbal dat Club serveerde. Vanaken doet een oproep aan de Brugse fans. "Ik hoop dat de fans ons blijven steunen en dat we er samen uit kunnen komen. Het is aan ons als spelers om de knop om te draaien na Nieuwjaar."

Club trekt na Nieuwjaar naar KRC Genk, een match die het moet winnen. Raphael Onyedika is dan geschorst en Casper Nielsen viel uit met een spierblessure. Zo lijkt de herstelde Mats Rits 2023 al meteen te moeten beginnen als basispion.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Toonde Club genoeg inzet tegen OHL?

Meest recent

Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

0
0
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

14
14
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

169
169
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

236
236
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

80
80
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

163
163
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

54
54
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

46
46
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

52
52
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

247
247
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

569
569
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

141
141
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

458
458
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

234
234
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

328
328
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

224
224
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

166
166
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

109
109
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

267
267
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

445
445
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

740
740
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

522
522
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

449
449
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

111
111
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

980
980

Meer sportnieuws