Vanaken: "Dat kan je ons niet verwijten"

449 stemmen
Vanaken:

Club Brugge moet stilaan vrezen voor een seizoen zonder hoofdprijs. De Beker van België is al voorbij na de 1-4-pandoering tegen STVV. De landstitel lijkt ook al zeer ver weg te zijn. Vandaag was het wéér niet goed tegen OHL, dat beseft Hans Vanaken ook maar al te goed.


Vanaken kon Club Brugge ook niet bij de hand nemen. De middenvelder was wel een van de spelers die het meeste meters liep, dat bewezen de statistieken, maar het was ook bij hem allemaal net niet. Club Brugge heeft een serieus probleem en het lijkt niet meer als een hecht team te spelen. Vanaken blikte terug op de teleurstellende namiddag.

“We hadden de 2-0 moeten scoren en we gaven weinig weg. We hadden controle, maar dan valt ongelukkig die 1-1. Onze prestatie? We probeerden op mentaliteit deze wedstrijd te winnen. Je kan ons daarover niets verwijten. Nu lijkt het wel alsof dat niet zo was, maar dat klopt niet", zei hij aan Eleven Sports.

STEUN

De fans van Club Brugge waren opvallend stil gedurende de partij. Het was dan ook een fletse vertoning dat ze voorgeschoteld kregen. Na de rust volgden er zelfs fluitconcerten wegens het te trage voetbal dat Club serveerde. Vanaken doet een oproep aan de Brugse fans. "Ik hoop dat de fans ons blijven steunen en dat we er samen uit kunnen komen. Het is aan ons als spelers om de knop om te draaien na Nieuwjaar."

Club trekt na Nieuwjaar naar KRC Genk, een match die het moet winnen. Raphael Onyedika is dan geschorst en Casper Nielsen viel uit met een spierblessure. Zo lijkt de herstelde Mats Rits 2023 al meteen te moeten beginnen als basispion.

LEES OOK: 'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Toonde Club genoeg inzet tegen OHL?

Meest recent

Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

213
213
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

19
19
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

402
402
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

89
89
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

65
65
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

539
539
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

595
595
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

123
123
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

247
247
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

118
118
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

488
488
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

183
183
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

131
131
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

765
765
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

347
347
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

671
671
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

598
598
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

833
833
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

70
70
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

214
214
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

165
165
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

765
765
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

366
366
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

246
246
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

183
183

Meer sportnieuws