Vanaken: "Dat kan je ons niet verwijten"

449 stemmen
Vanaken:

Club Brugge moet stilaan vrezen voor een seizoen zonder hoofdprijs. De Beker van België is al voorbij na de 1-4-pandoering tegen STVV. De landstitel lijkt ook al zeer ver weg te zijn. Vandaag was het wéér niet goed tegen OHL, dat beseft Hans Vanaken ook maar al te goed.


Vanaken kon Club Brugge ook niet bij de hand nemen. De middenvelder was wel een van de spelers die het meeste meters liep, dat bewezen de statistieken, maar het was ook bij hem allemaal net niet. Club Brugge heeft een serieus probleem en het lijkt niet meer als een hecht team te spelen. Vanaken blikte terug op de teleurstellende namiddag.

“We hadden de 2-0 moeten scoren en we gaven weinig weg. We hadden controle, maar dan valt ongelukkig die 1-1. Onze prestatie? We probeerden op mentaliteit deze wedstrijd te winnen. Je kan ons daarover niets verwijten. Nu lijkt het wel alsof dat niet zo was, maar dat klopt niet", zei hij aan Eleven Sports.

STEUN

De fans van Club Brugge waren opvallend stil gedurende de partij. Het was dan ook een fletse vertoning dat ze voorgeschoteld kregen. Na de rust volgden er zelfs fluitconcerten wegens het te trage voetbal dat Club serveerde. Vanaken doet een oproep aan de Brugse fans. "Ik hoop dat de fans ons blijven steunen en dat we er samen uit kunnen komen. Het is aan ons als spelers om de knop om te draaien na Nieuwjaar."

Club trekt na Nieuwjaar naar KRC Genk, een match die het moet winnen. Raphael Onyedika is dan geschorst en Casper Nielsen viel uit met een spierblessure. Zo lijkt de herstelde Mats Rits 2023 al meteen te moeten beginnen als basispion.

LEES OOK: Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Toonde Club genoeg inzet tegen OHL?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

5
5
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

115
115
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

62
62
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

80
80
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

117
117
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

70
70
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

112
112
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

43
43
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

278
278
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

100
100
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

624
624
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

59
59
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

259
259
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

271
271
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

554
554
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

461
461
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

693
693
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

77
77
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

112
112
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

183
183
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

95
95
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

234
234
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

169
169
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

160
160

Meer sportnieuws