TRANSFERUURTJE: 'Mertens past voor terugkeer, uitverkoop Club'

443 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Mertens past voor terugkeer, uitverkoop Club'

De WK-eindronde in Qatar zit er op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.

JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijkt er stilaan een uitverkoop gehouden te worden in de wintermercato. De voorbije dagen doken al heel wat mogelijke vertrekkers op, zoals Ruud Vormer, Noah Mbamba en Senne Lammens. Die eerste kan naar Zulte Waregem en KV Kortrijk, terwijl de twee youngsters hun aflopende contract niet willen verlengen. Ook Eder Balanta zou mogen beschikken. De Colombiaan komt dit seizoen amper nog aan de bak.

Het is stilaan een zekerheid dat KRC Genk zich straks gaat versterken. Yira Sor is de voornaamste kandidaat en trainer Wouter Vrancken heeft de deur voor een transfer ook open gezet. Hij wil er sowieso een extra flankspeler bij.

BUITENLAND

Sinds de zomer speelt Dries Mertens voor Galatasaray, maar er gingen de laatste dagen alweer geruchten over een vertrek. Een terugkeer naar Anderlecht werd geopperd, maar daar maakt Mertens korte metten mee. Hij geeft aan dat hij zelfs gerust wil bijtekenen in Turkije.

Voor Eden Hazard lonkt wel een transfer, al wordt het nog uitkijken wanneer dat precies zal zijn. De overbodige aanvaller van Real Madrid zou twee opties hebben: een avontuur in de Amerikaanse MLS of Internazionale.

Bij Atletico Madrid beweegt er ook één en ander. Zo lijkt Yannick Carrasco alsmaar meer op weg naar de uitgang. De Rode Duivel zou zelf willen vertrekken omdat hij ontgoocheld is over de moeizame onderhandelingen over een contractverlenging. Atletico wil daar ook aan meewerken om de nodige miljoenen te krijgen.

De Spanjaarden willen zich immers ook nog versterken. Zo hebben ze bijvoorbeeld de beste papieren om Alexis Mac Allister binnen te halen. De middenvelder van Brighton is gegeerd nadat hij op het voorbije WK titularis was bij wereldkampioen Argentinië.

Na het WK moesten ze bij Brazilië op zoek naar een nieuwe bondscoach en dat zal meer dan waarschijnlijk een grote naam worden. Zo wordt niemand minder dan Zinedine Zidane naar voor geschoven als topkandidaat, terwijl ook de namen van Mauricio Pochettino en Marcelo Bielsa op tafel zouden liggen.

LEES OOK: Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Moet Mertens nog terugkeren naar België?

Meest recent

Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

3
3
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

25
25
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

17
17
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

10
10
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

22
22
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

76
76
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

322
322
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

73
73
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

55
55
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

191
191
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

60
60
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

56
56
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

115
115
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

89
89
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

38
38
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

58
58
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

351
351
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

62
62
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

221
221
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

276
276
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

68
68
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

196
196
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

272
272
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

207
207
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

132
132

Meer sportnieuws