‘WK-held Mac Allister maakt bliksemtransfer naar topclub’

door
‘WK-held Mac Allister maakt bliksemtransfer naar topclub’

Argentinië geniet nog altijd na van de wereldtitel. La Albiceleste zette in de finale Frankrijk opzij met strafschoppen en mocht zo zijn derde wereldbeker in de geschiedenis in de lucht steken. Er waren verschillende uitblinkers bij de Argentijnen.


Lionel Messi was weinig verrassend weer dé man bij de Zuid-Amerikanen. Daarnaast maakten we ook kennis met enkele namen die we minder goed kenden voor het toernooi. Zo was Alexis Mac Allistar outstanding op het middenveld van Lionel Scaloni. In de finale pakte de middenvelder van Brighton & Hove Albion uit met een heerlijke assist voor het tweede Argentijnse doelpunt, van Di Mariá.

De goede prestaties van Mac Allistar leveren hem nu de interesse op van verschillende grote ploegen. The Daily Mail meldt dat Tottenham en Arsenal wel iets zien in de speler. De twee Londense clubs zouden volgens de krant op dit moment wel eerst voorrang geven aan de komst van andere spelers. Daardoor zou het Spaanse Atlético Madrid nu de beste papieren hebben voor de komst van Mac Allistar, die zelf ook eisen stelt voor een transfer naar de Rojiblancos. Volgens Gol Digital zou hij enkele willen komen als zijn landgenoten Molina en De Paul aan boord blijven in Madrid.

2025
De ploeg die Mac Allistar wil halen, zal hoe dan ook in de buidel moeten tasten. De Argentijn heeft nog een contract tot midden 2025 bij Brighton en moet volgens Transfermarkt 42 miljoen euro kosten. Afwachten wie dat bedrag zal neertellen voor de speler met Ierse roots, die in het verleden al uitkwam voor Argentinos en Boca Juniors.




LEES OOK: 'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Bij welke club past hij het best?

Meest recent

Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

0
0
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

12
12
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

200
200
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

93
93
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

66
66
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

137
137
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

22
22
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

311
311
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

66
66
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

184
184
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

355
355
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

164
164
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

246
246
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

387
387
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

380
380
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

43
43
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

108
108
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

284
284
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

53
53
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

111
111
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

97
97
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

241
241
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

328
328
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1236
1236
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

63
63

Meer sportnieuws