‘WK-held Mac Allister maakt bliksemtransfer naar topclub’

637 stemmen
‘WK-held Mac Allister maakt bliksemtransfer naar topclub’

Argentinië geniet nog altijd na van de wereldtitel. La Albiceleste zette in de finale Frankrijk opzij met strafschoppen en mocht zo zijn derde wereldbeker in de geschiedenis in de lucht steken. Er waren verschillende uitblinkers bij de Argentijnen.


Lionel Messi was weinig verrassend weer dé man bij de Zuid-Amerikanen. Daarnaast maakten we ook kennis met enkele namen die we minder goed kenden voor het toernooi. Zo was Alexis Mac Allistar outstanding op het middenveld van Lionel Scaloni. In de finale pakte de middenvelder van Brighton & Hove Albion uit met een heerlijke assist voor het tweede Argentijnse doelpunt, van Di Mariá.

De goede prestaties van Mac Allistar leveren hem nu de interesse op van verschillende grote ploegen. The Daily Mail meldt dat Tottenham en Arsenal wel iets zien in de speler. De twee Londense clubs zouden volgens de krant op dit moment wel eerst voorrang geven aan de komst van andere spelers. Daardoor zou het Spaanse Atlético Madrid nu de beste papieren hebben voor de komst van Mac Allistar, die zelf ook eisen stelt voor een transfer naar de Rojiblancos. Volgens Gol Digital zou hij enkele willen komen als zijn landgenoten Molina en De Paul aan boord blijven in Madrid.

2025
De ploeg die Mac Allistar wil halen, zal hoe dan ook in de buidel moeten tasten. De Argentijn heeft nog een contract tot midden 2025 bij Brighton en moet volgens Transfermarkt 42 miljoen euro kosten. Afwachten wie dat bedrag zal neertellen voor de speler met Ierse roots, die in het verleden al uitkwam voor Argentinos en Boca Juniors.




LEES OOK: 'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Bij welke club past hij het best?

Meest recent

'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

27
27
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

60
60
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

60
60
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

42
42
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

134
134
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

413
413
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

569
569
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

507
507
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

88
88
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

413
413
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

561
561
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

250
250
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

70
70
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

243
243
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

470
470
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

268
268
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

740
740
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

227
227
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

248
248
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

577
577
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

396
396
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

762
762
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

634
634
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

746
746

Meer sportnieuws