Saudi's breken stilte over transfer Ronaldo

367
Saudi's breken stilte over transfer Ronaldo

Op zijn 37ste beleeft Cristiano Ronaldo wellicht de moeilijkste periode uit zijn carrière. Zijn contract bij Manchester United werd vlak voor het WK verbroken nadat hij zich het voorbije halfjaar helemaal onmogelijk gemaakt had en ook zijn basisplaats kwijtgespeeld was, iets wat hem daarna in Qatar ook overkwam bij de Portugese nationale ploeg. De zoektocht naar een nieuwe club loopt ook niet helemaal lekker en hij lijkt op weg naar Al-Nassr uit Saudi-Arabië.


Die transfer lijkt er vooral te komen bij gebrek aan andere opties, want in Europa lijkt er zich geen enkele gegadigde gemeld te hebben. Ronaldo schoof dan maar aan voor de onderhandelingen met de Saudi's, die wel nog steeds een jaarloon van maar liefst 200 miljoen euro veil zouden hebben. Het bleef de laatste dagen wel stil over de deal.

Nu komt er toch een signaal van Marcelo Salazar, de technisch directeur van Al-Nassr. Die laat echter niet het achterste van zijn tong zien. "Het is niet aan mij om ja of neen te zeggen. Laat ons wachten hoe de zaken zich tot de jaarwisseling ontwikkelen", vertelt hij aan Flashscore. "Zoals jullie zien, gaat het om onderhandelingen met een enorme impact, niet alleen op de club maar op het hele land en het mondiale voetbal. Ze moeten dus gevoerd worden door hogere instanties."

AMBASSADEUR
Misschien dat de Saudische overheid zich ook met de deal gaat moeien, want Ronaldo kan hen ook nog dienen. Zo verschenen al berichten dat er voor hem een contract tot 2030 klaar zou liggen, zodat de Portugees na het einde van zijn spelerscarrière als ambassadeur voor Saudi-Arabië aan de slag kan gaan. Zij proberen immers om samen met Egypte en Griekenland het WK 2030 te organiseren.

LEES OOK: Cristiano Ronaldo dropt bommetje over voetbalpensioen

Zal Ronaldo daar tekenen?

Meest recent

Euvrard duidt uitblinker aan: "Eindelijk goede wissel"

Standard heeft zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen beet. De Luikenaars hielden ...

27
27
Club niet te stoppen? Uitspraak Leko doet concurrentie gruwen

Ht seizoen is amper begonnen of Club Brugge staat al aan de leiding van de Jupiler Pro League te ...

206
206
Arsenal imponeert bij PL-start, Tzolis meteen op afspraak

In de Premier League heeft Arsenal FC het nieuwe seizoen overtuigend op gang getrapt. De ...

51
51
Standard doet Sclessin branden dankzij koele invaller

Na drie speeldagen werd Sclessin eindelijk in vuur en vlam gezet. Standard had in zijn vorige twee ...

52
52
Fans Arsenal gaan los op Club Brugge bij PL-debuut Tzolis

Vrijdagavond werd de nieuwe jaargang in de Premier League op gang getrapt. Als openingswedstrijd ...

344
344
CPL: Vreven vloert Mazzu, promovendus stunt opnieuw

Enigszins verrassend, maar allesbehalve onverdiend, staan Lokeren en Virton voorlopig aan kop in de ...

62
62
Tweetal charmeert Thorup: Genk met extra wapens naar Bosuil

KRC Genk wil zaterdagavond zijn eerste punten van het seizoen op verplaatsing veroveren. Maar dat ...

214
214
Barça heeft groot Tresoldi-plan: krankzinnige transfersom

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge in het slot van de transferperiode geen sterkhouders meer ...

635
635
Union kondigt weer vertrekker aan; Beveren shopt in Duitsland

De derde speeldag van de Jupiler Pro League is aangebroken, maar de eersteklassers blijven uiterst ...

61
61
"Duel Monster" - Arsenal dokt zwaar voor nieuwe topaanwinst

Arsenal FC bewees met een ruime zege in de Community Shield klaar te zijn voor het nieuwe seizoen. ...

161
161
‘Anderlecht kiest nieuwe maestro: toptransfer op de 10’

Anderlecht wil deze zomer nog uitpakken met een nieuwe creatieve maestro op het middenveld. ...

971
971
Vlak voor Serie A-start: De Bruyne slaat Allegri met verstomming

Verschillende Europese topcompetities trekken zich dit weekend weer op gang, daarbij ook de Serie A. ...

236
236
STVV op weg naar straffe stunt: strijdplan voor Cyprus

STVV heeft zijn rentree op het Europese toneel niet gemist. De Kanaries hadden in de heenwedstrijd ...

204
204
'Transferwaanzin in Londen: doorbraak Marmoush nabij'

Vrijdagavond gaat het nieuwe seizoen in de Premier League van start. Maar de Engelse clubs zijn ...

99
99
'Cashbom bij Antwerp: waanzinnig prijskaartje bekend'

Met een zes op zes heeft Antwerp zijn start niet gemist. Om die lijn door te trekken zal Marvin ...

405
405
'Done deal: Club Brugge rondt transferhuiswerk af'

Club Brugge laat het geld deze zomer weer stevig rollen. Tot dusver gaf het al ruim 40 miljoen uit ...

745
745
Standard zorgt voor bom in Mechelen: 'Vrouwen werden betast'

Bij Standard is er niet alleen commotie ontstaan over de wedstrijd tegen KV Mechelen, ook over het ...

165
165
Witte rook in Anderlecht: zesde zomeraanwinst voorgesteld

Tot dusvers haalde RSC Anderlecht al vijf nieuwkomers in huis, maar daarmee blijkt de honger van ...

310
310
Vanhaezebrouck vs Van Gucht: Harde boodschap zindert na

Ruben Van Gucht krijgt vanuit een wel heel onverwachte hoek een duidelijke boodschap. De populaire ...

110
110
'Leegloop in Anderlecht: volledig elftal richting exit'

Nu het de League Phase van de Europa League kan ruiken, wordt het vizier bij RSC Anderlecht weer op ...

813
813
Leko spreekt klare taal over transferplannen Club Brugge

Met een zes op zes schoot Club Brugge vlot uit de startblokken, een lijn die Ivan Leko zondag tegen ...

782
782
'Soap rond Saliba escaleert: Anderlecht keert kar'

Dankzij de 0-3 zege tegen Kairat Almaty staat RSC Anderlecht met anderhalf been in de League Phase ...

646
646
‘Anderlecht-jeugdproduct gewild: terugkeer JPL lonkt’

RSC Anderlecht produceert jaarlijks veel talenten, maar een handvol breken door in de A-kern van ...

121
121
Nieuwe details oorlog Guiagon – Charleroi onthuld

Parfait Guiagon ligt in de clinch met Sporting Charleroi. Vooral een zware ruzie met Mehdi Bayat ...

124
124
'Toch nog kassa Club Brugge? Hernieuwde interesse Ordonez'

Vertrekt Joel Ordonez deze zomermercato nog? De centrale verdediger ligt in de lappenmand, maar ...

484
484

Meer sportnieuws