Saudi's breken stilte over transfer Ronaldo

door
Saudi's breken stilte over transfer Ronaldo

Op zijn 37ste beleeft Cristiano Ronaldo wellicht de moeilijkste periode uit zijn carrière. Zijn contract bij Manchester United werd vlak voor het WK verbroken nadat hij zich het voorbije halfjaar helemaal onmogelijk gemaakt had en ook zijn basisplaats kwijtgespeeld was, iets wat hem daarna in Qatar ook overkwam bij de Portugese nationale ploeg. De zoektocht naar een nieuwe club loopt ook niet helemaal lekker en hij lijkt op weg naar Al-Nassr uit Saudi-Arabië.


Die transfer lijkt er vooral te komen bij gebrek aan andere opties, want in Europa lijkt er zich geen enkele gegadigde gemeld te hebben. Ronaldo schoof dan maar aan voor de onderhandelingen met de Saudi's, die wel nog steeds een jaarloon van maar liefst 200 miljoen euro veil zouden hebben. Het bleef de laatste dagen wel stil over de deal.

Nu komt er toch een signaal van Marcelo Salazar, de technisch directeur van Al-Nassr. Die laat echter niet het achterste van zijn tong zien. "Het is niet aan mij om ja of neen te zeggen. Laat ons wachten hoe de zaken zich tot de jaarwisseling ontwikkelen", vertelt hij aan Flashscore. "Zoals jullie zien, gaat het om onderhandelingen met een enorme impact, niet alleen op de club maar op het hele land en het mondiale voetbal. Ze moeten dus gevoerd worden door hogere instanties."

AMBASSADEUR
Misschien dat de Saudische overheid zich ook met de deal gaat moeien, want Ronaldo kan hen ook nog dienen. Zo verschenen al berichten dat er voor hem een contract tot 2030 klaar zou liggen, zodat de Portugees na het einde van zijn spelerscarrière als ambassadeur voor Saudi-Arabië aan de slag kan gaan. Zij proberen immers om samen met Egypte en Griekenland het WK 2030 te organiseren.

LEES OOK: Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Zal Ronaldo daar tekenen?

Meest recent

Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

0
0
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

104
104
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

50
50
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

181
181
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

122
122
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

396
396
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

232
232
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

88
88
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

91
91
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

385
385
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

371
371
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

467
467
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

558
558
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

235
235
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

839
839
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

473
473
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

134
134
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

257
257
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

202
202
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

141
141
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

120
120
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

288
288
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

177
177
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

652
652
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

319
319

Meer sportnieuws