Saudi's breken stilte over transfer Ronaldo

door
Saudi's breken stilte over transfer Ronaldo

Op zijn 37ste beleeft Cristiano Ronaldo wellicht de moeilijkste periode uit zijn carrière. Zijn contract bij Manchester United werd vlak voor het WK verbroken nadat hij zich het voorbije halfjaar helemaal onmogelijk gemaakt had en ook zijn basisplaats kwijtgespeeld was, iets wat hem daarna in Qatar ook overkwam bij de Portugese nationale ploeg. De zoektocht naar een nieuwe club loopt ook niet helemaal lekker en hij lijkt op weg naar Al-Nassr uit Saudi-Arabië.


Die transfer lijkt er vooral te komen bij gebrek aan andere opties, want in Europa lijkt er zich geen enkele gegadigde gemeld te hebben. Ronaldo schoof dan maar aan voor de onderhandelingen met de Saudi's, die wel nog steeds een jaarloon van maar liefst 200 miljoen euro veil zouden hebben. Het bleef de laatste dagen wel stil over de deal.

Nu komt er toch een signaal van Marcelo Salazar, de technisch directeur van Al-Nassr. Die laat echter niet het achterste van zijn tong zien. "Het is niet aan mij om ja of neen te zeggen. Laat ons wachten hoe de zaken zich tot de jaarwisseling ontwikkelen", vertelt hij aan Flashscore. "Zoals jullie zien, gaat het om onderhandelingen met een enorme impact, niet alleen op de club maar op het hele land en het mondiale voetbal. Ze moeten dus gevoerd worden door hogere instanties."

AMBASSADEUR
Misschien dat de Saudische overheid zich ook met de deal gaat moeien, want Ronaldo kan hen ook nog dienen. Zo verschenen al berichten dat er voor hem een contract tot 2030 klaar zou liggen, zodat de Portugees na het einde van zijn spelerscarrière als ambassadeur voor Saudi-Arabië aan de slag kan gaan. Zij proberen immers om samen met Egypte en Griekenland het WK 2030 te organiseren.

Zal Ronaldo daar tekenen?

Meest recent

'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

4
4
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

10
10
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

275
275
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

204
204
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

23
23
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

221
221
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

98
98
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

300
300
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

94
94
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

152
152
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

62
62
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

235
235
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

197
197
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

138
138
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

721
721
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

311
311
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

347
347
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

893
893
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

644
644
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

421
421
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

314
314
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

897
897
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

223
223
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

67
67
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

104
104

Meer sportnieuws