Saudi's breken stilte over transfer Ronaldo

367 stemmen
Saudi's breken stilte over transfer Ronaldo

Op zijn 37ste beleeft Cristiano Ronaldo wellicht de moeilijkste periode uit zijn carrière. Zijn contract bij Manchester United werd vlak voor het WK verbroken nadat hij zich het voorbije halfjaar helemaal onmogelijk gemaakt had en ook zijn basisplaats kwijtgespeeld was, iets wat hem daarna in Qatar ook overkwam bij de Portugese nationale ploeg. De zoektocht naar een nieuwe club loopt ook niet helemaal lekker en hij lijkt op weg naar Al-Nassr uit Saudi-Arabië.


Die transfer lijkt er vooral te komen bij gebrek aan andere opties, want in Europa lijkt er zich geen enkele gegadigde gemeld te hebben. Ronaldo schoof dan maar aan voor de onderhandelingen met de Saudi's, die wel nog steeds een jaarloon van maar liefst 200 miljoen euro veil zouden hebben. Het bleef de laatste dagen wel stil over de deal.

Nu komt er toch een signaal van Marcelo Salazar, de technisch directeur van Al-Nassr. Die laat echter niet het achterste van zijn tong zien. "Het is niet aan mij om ja of neen te zeggen. Laat ons wachten hoe de zaken zich tot de jaarwisseling ontwikkelen", vertelt hij aan Flashscore. "Zoals jullie zien, gaat het om onderhandelingen met een enorme impact, niet alleen op de club maar op het hele land en het mondiale voetbal. Ze moeten dus gevoerd worden door hogere instanties."

AMBASSADEUR
Misschien dat de Saudische overheid zich ook met de deal gaat moeien, want Ronaldo kan hen ook nog dienen. Zo verschenen al berichten dat er voor hem een contract tot 2030 klaar zou liggen, zodat de Portugees na het einde van zijn spelerscarrière als ambassadeur voor Saudi-Arabië aan de slag kan gaan. Zij proberen immers om samen met Egypte en Griekenland het WK 2030 te organiseren.

Zal Ronaldo daar tekenen?

Meest recent

België in de ban van Doku: laatste nieuws uit Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

9
9
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

235
235
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

120
120
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

313
313
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

76
76
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

24
24
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

85
85
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

112
112
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

479
479
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

403
403
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

185
185
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

56
56
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

32
32
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

39
39
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

160
160
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

561
561
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

209
209
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

97
97
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

172
172
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

42
42
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

745
745
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

127
127
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

142
142
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

105
105
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

539
539

Meer sportnieuws