Club Brugge zonder smaakmaker tegen OHL

door
Club Brugge zonder smaakmaker tegen OHL

Club Brugge neemt het morgen op tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een zeer belangrijke wedstrijd, want als het ook tegen OHL niet goed afloopt lijkt het einde verhaal te zijn voor trainer Carl Hoefkens. De coach van de Bruggelingen maakte zijn selectie bekend voor de partij tegen OHL.


Hoefkens selecteerde 21 spelers voor de bijzonder belangrijke wedstrijd. Andreas Skov Olsen, die tegen STVV bij de rust werd gewisseld, zit niet in de selectie wegens overbelasting. Uiteraard zijn ook Roman Yaremchuk en Mats Rits nog niet topfit. Zij zullen dus ook niet in actie komen tegen OHL. Dedryck Boyata is wel weer van de partij en hij kan wel aantreden tegen de ploeg uit Leuven.

WINST IS NODIG

De afgelopen dagen waren er de nodige geruchten over Senne Lammens en Eder Balanta. Zij zouden de landskampioen mogen verlaten in januari, maar het duo zit wel nog in de kern voor de laatste competitiematch van 2022. Club Brugge weet wat het moet doen: winnen. De achterstand op KRC Genk bedraagt immers al dertien punten en na de bekeruitschakeling moet er opnieuw kampioen worden gespeeld. Club Brugge investeerde afgelopen zomer ruim 50 miljoen euro en het bestuur is daarom enkel tevreden als er naast de uitstekende Europese campagne ook een prijs in België wordt gehaald.

LEES OOK: Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

Gaat Club winnen?

Meest recent

Union op toerental: derde winteraanwinst voorgesteld

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

8
8
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

98
98
El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Zakaria El Ouahdi is één van de beste backs van de Belgische competitie, al dan niet ...

171
171
Guardiola achterna? Kompany schuift historische kans opzij

Vincent Kompany kan met Bayern München geschiedenis schrijven. De Belgische oefenmeester kan ...

65
65
‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Zien we Jurgen Klopp binennkort weer aan de zijlijn als hoofdtrainer? Momenteel is de Duitser de ...

98
98
‘Westerlo vindt opvolger Rommens: harde gesprekken’

Westerlo is op de wintermercato naarstig op zoek naar een nieuwe linksachter. Afgelopen zomer zagen ...

38
38
Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Kevin De Bruyne was de verrassingsgast op het Gala van de Gouden Schoen afgelopen zondag. De Rode ...

70
70
‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wout Faes krijgt bij de Rode Duivels vaak kritiek, maar in clubverband staat de verdediger op een ...

137
137
Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

242
242
Union heeft beet: nieuwe ruwe diamant is binnen

Union SG is altijd op zoek naar ruwe diamanten op de transfermarkt. De Brusselse club heeft een ...

46
46
Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Cristiano Ronaldo is inmiddels al 40 jaar, maar de Portugees is nog één van de ...

97
97
Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Royal Antwerp FC haalde in 2022 Christopher Scott binnen, maar het ‘juweeltje van ...

133
133
Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

325
325
TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

299
299
‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Na zijn vertrek bij Club Brugge heeft Ignace Van der Brempt moeite om ergens een absolute basispion ...

73
73
‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

181
181
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

426
426
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

266
266
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

392
392
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

382
382
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

117
117
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

119
119
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

501
501
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

276
276
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

356
356

Meer sportnieuws