Defour duidelijk over terugkeer naar Anderlecht of Standard

1163
Defour duidelijk over terugkeer naar Anderlecht of Standard

Steven Defour laat tot op heden een zeer veelbelovende indruk achter als trainer. Hij doet het best goed bij KV Mechelen. Kan hij net als speler een mooie carrière uitbouwen als coach? Bij Eleven Sports sprak hij alvast over zijn toekomst als trainer. Zien we hem binnenkort terug bij een Belgische topclub?


Defour speelde in België voor topclubs als Standard, RSC Anderlecht, KRC Genk en Royal Antwerp FC. Gaat hij ooit een topclub trainen? “In België… (denkt na). Dat denk ik niet. Ik zou er meer voldoening uithalen om in België van KV Mechelen een stabiele subtopper te maken die in het play-offsysteem met zes ploegen, in play-off 1, geregeld meedoet."

BUITENLAND

"Op een stabiele manier. Spelers opleiden, ze in de A-ploeg brengen, ze laten doorgroeien bij andere clubs en hier een stabiele club creëren die jaar na jaar vooruit kan gaan. Ik weet niet of ik dit 30 jaar ga doen, maar ik zie het zeer zeker zitten om lang trainer te blijven van KV Mechelen”, verklaart hij.

Het buitenland is niét uitgesloten. “Dat hangt af van mijn familiale situatie. Ik heb als speler veel in het buitenland gezeten, waar we dan heel vaak op hotel verbleven. Ik weet niet of ik dat nog nodig heb. Als er ooit een heel mooi project komt uit het buitenland: misschien doe ik het, misschien niet. Ooit bondscoach worden? Misschien wel. Maar dan moet alles in een goede plooi vallen, kijk maar naar Eric Gerets en Michel Preud’homme in het verleden. Voor hen was het ook nooit het goede moment."

LEES OOK: Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Gaat Defour een topcoach worden?

Meest recent

Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

3
3
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

35
35
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

29
29
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

88
88
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

127
127
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

59
59
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

36
36
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

159
159
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

81
81
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

150
150
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

181
181
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

43
43
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

69
69
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

342
342
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

245
245
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

197
197
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

940
940
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

372
372
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

154
154
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

201
201
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

98
98
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

228
228
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

279
279
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

642
642

Meer sportnieuws