'Club Brugge vreest vertrek van drie sterkhouders'

door
'Club Brugge vreest vertrek van drie sterkhouders'

Nu het WK erop zit kunnen de clubcompetities weer beginnen en ondertussen komt ook de transferperiode weer steeds dichterbij. Bij regerend landskampioen Club Brugge wordt in ieder geval een redelijk kalme wintermercato verwacht. Al kan een aantal van de Brugse smaakmakers rekenen op de nodige interesse.


In de voorbije weken werden Tajon Buchanan, Andreas Skov Olsen en Noa Lang bijvoorbeeld aan een vertrek gelinkt. De Nederlandse international, die in Qatar zijn WK-debuut maakte, bleef Blauw-Zwart afgelopen zomer nog trouw. Maar het is geen geheim dat Lang op termijn toch de stap naar een topcompetitie wil zetten. Lang geniet alvast de interesse van AS Monaco, Leeds United en West Ham United.

Tajon Buchanan loopt door zijn goede prestaties bij Canada in Qatar in de kijker bij Internazionale, Leicester City en Napoli. Desondanks lijkt de kans klein dat Buchanan tijdens de komende wintermercato zal vertrekken naar een andere ploeg. De Canadees valt vooral nogal duur uit. Volgens het niche-medium InterLive zou Blauw-Zwart liefst 20 à 25 miljoen euro verlangen bij een winters vertrek van Buchanan.

Andreas Skov Olsen wordt al een tijdje gevolgd door Tottenham Hotspur en de Deense flankaanvaller voldoet alvast aan het gezochte profiel omdat hij in principe een volledige flank voor zijn rekening kan nemen. Bovendien zou Fabio Paratici, directeur voetbalzaken bij Tottenham, een groot liefhebber zijn van de Deense winger. Ook Juventus en Atlético Madrid liggen op de loer voor Skov Olsen.

LEES OOK: Legear doet drastische Vanaken-uitspraak: "Zo zijn er nog bij Club"

Wie zal Club Brugge het eerst verlaten?

Meest recent

'Toptransfers in de maak: Insigne én Simic'

Bij RSC Anderlecht bakten Olivier Renard en Tim Borguet er voorlopig heel weinig van aan uitgaande ...

44
44
'Schoktransfer: Zidane geeft 'jawoord' aan topclub'

Zinedine Zidane is een raadsel. De Fransman boekte geweldige successen bij Real Madrid, maar ...

61
61
'Toptransfer voor Denayer, Trossard zegt 'neen''

In Turkije is de mercato nog open en dat opent de deur voor nog een aantal toptransfers. Zo beweegt ...

41
41
De Mil lacht tanden bloot na volgende Charleroi-transfer

Sporting Charleroi verloor deze zomer heel wat kwaliteit, wat ook te merken is aan de start van het ...

22
22
KV Mechelen pakt uit: 'opvolger Schoofs' tekent tot 2029

Maandag eindigt ook in België de zomerse transferperiode. Heel wat clubs uit de Jupiler Pro ...

61
61
Legear doet drastische Vanaken-uitspraak: "Zo zijn er nog bij Club"

Club Brugge-aanvoerder Hans Vanaken werd lange tijd genegeerd bij de nationale ploeg. Maar sinds ...

525
525
Barcelona stuurt middenvelder per direct de laan uit

FC Barcelona heeft een opvallend rustige zomermercato achter de rug. Dat heeft grotendeels te maken ...

89
89
Gent kondigt Skoras aan: "Deze club terugbrengen naar top"

Daags voordat de transfermarkt ook in België weer achter slot en grendel gaat, is een ...

206
206
'Mokerslag Hayen: sleutelpion onverwacht weg bij Club'

Bij Club Brugge kijkt men nu al reikhalzend uit naar de start van de League Phase in de ...

434
434
TRANSFERUURTJE: 'Stunttransfer Anderlecht, tweetal weg bij Club'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

424
424
Garcia vloekt: Rode Duivels incasseren dubbele opdoffer

Na de klinkende zege tegen Liechtenstein moeten de Rode Duivels zondag ook Kazachstan door de ...

178
178
'Renard onder druk: Anderlecht misloopt toptargets'

Terwijl de bestuurscrisis de aandacht opeist mogen we ook op de mercato nog beweging verwachten bij ...

287
287
Kat en Dries verwelkomen zusje voor Ciro: dit is de naam

Dries Mertens en Kat Kerkhofs hebben er al drukke maanden opzitten. Hun leven stond in het teken van ...

170
170
'Done deal: AA Gent profiteert van solden bij Club Brugge'

"Met deze kern willen we de Champions League in", spraken de bazen van Club Brugge in koor na de ...

519
519
"Het einde" bij Tessa Wullaert: fans in totale verwarring

Met een carrière die bol staat van records, successen en onvermoeibare inzet, behoort Tessa ...

136
136
Vandenhaute verbaast: aandelen Anderlecht te koop?

In een bijzondere Raad van Bestuur werd Wouter Vandenhaute vrijdag uit zijn functie als voorzitter ...

673
673
'KV Mechelen legt pittige som op tafel voor aanwinst'

KV Mechelen zag Rob Schoofs naar Union SG vertrekken, maar Malinwa staat nog op het punt om toe te ...

612
612
Het echte probleem ligt bloot: Seys-dossier ontploft

Een lichte spierhinder, buiten de selectie gehouden, en nu is het ook zeker: Joaquin Seys haalt ...

334
334
Vandenbempt ziet Duivelse uitblinker: "Oogde scherp"

De Rode Duivels wonnen zeer makkelijk van Liechtenstein. De defensie van de Belgen werd niet getest, ...

93
93
Anderlecht-bom: "Kompany en Verschueren aanwezig!"

Er was gisteren een Raad van Bestuur bij RSC Anderlecht. Daar werd beslist dat Wouter Vandenhaute ...

1654
1654
'Last-minute transfer Club: persoonlijk akkoord gevonden'

Aanstaande maandag sluit de transfermarkt ook in België weer voor enkele maanden zijn deuren. ...

728
728
Mulder schiet wakker: "Híj́ is de volmaakte RSCA-voorzitter"

Nu het ontslag van Wouter Vandenhaute officieel is goedgekeurd, wordt het uitkijken naar wie de ...

901
901
Garcia schuift KDB opzij: schandaal of superplan?

Youri Tielemans kreeg de armband en bedankte de bondscoach voor deze eer: 23 seconden na rust een ...

489
489
El Ouahdi vertelt pakkende reden achter uitblijven transfer

De Jupiler Pro League zag in de zomermercato heel wat smaakmakers vertrekken, maar er bleven ook ...

370
370
'In extremis transferbommetje Trossard: 22 miljoen'

Naast België is de zomerse transferperiode momenteel in nog meer landen geopend. En dus komen ...

520
520

Meer sportnieuws