Lewandowski doet verrassende oproep aan Messi

293
Lewandowski doet verrassende oproep aan Messi

Robert Lewandowski doet het zeer goed bij FC Barcelona en hij hoopt de Spaanse topclub dit seizoen naar de landstitel te leiden. De ervaren Poolse aanvaller hoopt dat hij in Camp Nou op een dag nog kan samenspelen met Lionel Messi. Dat verklaarde de voormalige aanvaller van Bayern München en Borussia Dortmund aan de Spaanse pers.


"Ik zou graag met Messi spelen voor hij stopt", zegt Lewandowski tegen El Mundo Deportivo. "Hij is de beste speler ter wereld en hij heeft alles bereikt in het voetbal. Maar het is niet aan mij." Messi is anders gaan voetballen de afgelopen jaren. "Je ziet hem nu meer in de rol van spelmaker. Hij scoort misschien wat minder en gunt zijn teamgenoten meer. Maar hij scoort nog steeds. Maar hij is een speler waarvan iedere spits droomt om naast te spelen."

WK

De kans dat dit snel gaat gebeuren, is echter bijzonder klein. Messi heeft weliswaar een aflopend contract bij PSG, maar verschillende bronnen maken melding van een op til staande contractverlenging tot medio 2024. De kans dat Messi ooit zal terugkeren naar Camp Nou is heel klein, net als de mogelijkheid dat Lewandowski naar PSG zal verhuizen.

Messi en Lewandowski bekampten elkaar op het WK, toen Argentinië en Polen tegen elkaar moesten spelen. Beiden hadden nadien een kort gesprek. "Ik ga niet vertellen wat er is gezegd, maar het was een mooi gesprek", sprak Lewandowski. De 34-jarige spits was dit seizoen al goed voor 21 goals en 7 assists in 28 wedstrijden, de 35-jarige Messi tikt af op 19 goals en 19 assists in 27 partijen.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Gaan Messi en Lewandowski ooit in één team spelen?

Meest recent

Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

5
5
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

51
51
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

76
76
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

53
53
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

137
137
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

207
207
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

196
196
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

83
83
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

60
60
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

198
198
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

38
38
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

107
107
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

199
199
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

755
755
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

94
94
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

152
152
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

195
195
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

204
204
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

74
74
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

127
127
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

134
134
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

235
235
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

450
450
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

255
255

Meer sportnieuws