Lewandowski doet verrassende oproep aan Messi

door
Lewandowski doet verrassende oproep aan Messi

Robert Lewandowski doet het zeer goed bij FC Barcelona en hij hoopt de Spaanse topclub dit seizoen naar de landstitel te leiden. De ervaren Poolse aanvaller hoopt dat hij in Camp Nou op een dag nog kan samenspelen met Lionel Messi. Dat verklaarde de voormalige aanvaller van Bayern München en Borussia Dortmund aan de Spaanse pers.


"Ik zou graag met Messi spelen voor hij stopt", zegt Lewandowski tegen El Mundo Deportivo. "Hij is de beste speler ter wereld en hij heeft alles bereikt in het voetbal. Maar het is niet aan mij." Messi is anders gaan voetballen de afgelopen jaren. "Je ziet hem nu meer in de rol van spelmaker. Hij scoort misschien wat minder en gunt zijn teamgenoten meer. Maar hij scoort nog steeds. Maar hij is een speler waarvan iedere spits droomt om naast te spelen."

WK

De kans dat dit snel gaat gebeuren, is echter bijzonder klein. Messi heeft weliswaar een aflopend contract bij PSG, maar verschillende bronnen maken melding van een op til staande contractverlenging tot medio 2024. De kans dat Messi ooit zal terugkeren naar Camp Nou is heel klein, net als de mogelijkheid dat Lewandowski naar PSG zal verhuizen.

Messi en Lewandowski bekampten elkaar op het WK, toen Argentinië en Polen tegen elkaar moesten spelen. Beiden hadden nadien een kort gesprek. "Ik ga niet vertellen wat er is gezegd, maar het was een mooi gesprek", sprak Lewandowski. De 34-jarige spits was dit seizoen al goed voor 21 goals en 7 assists in 28 wedstrijden, de 35-jarige Messi tikt af op 19 goals en 19 assists in 27 partijen.

LEES OOK: Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

🚀

Gaan Messi en Lewandowski ooit in één team spelen?

Meest recent

'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

19
19
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

84
84
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

140
140
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

80
80
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

223
223
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

155
155
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

597
597
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

88
88
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

134
134
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

208
208
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

81
81
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

153
153
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

87
87
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

161
161
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

61
61
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

40
40
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

284
284
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

100
100
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

384
384
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

362
362
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

104
104
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

206
206
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

402
402
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

188
188
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

410
410

Meer sportnieuws