Lewandowski doet verrassende oproep aan Messi

door
Lewandowski doet verrassende oproep aan Messi

Robert Lewandowski doet het zeer goed bij FC Barcelona en hij hoopt de Spaanse topclub dit seizoen naar de landstitel te leiden. De ervaren Poolse aanvaller hoopt dat hij in Camp Nou op een dag nog kan samenspelen met Lionel Messi. Dat verklaarde de voormalige aanvaller van Bayern München en Borussia Dortmund aan de Spaanse pers.


"Ik zou graag met Messi spelen voor hij stopt", zegt Lewandowski tegen El Mundo Deportivo. "Hij is de beste speler ter wereld en hij heeft alles bereikt in het voetbal. Maar het is niet aan mij." Messi is anders gaan voetballen de afgelopen jaren. "Je ziet hem nu meer in de rol van spelmaker. Hij scoort misschien wat minder en gunt zijn teamgenoten meer. Maar hij scoort nog steeds. Maar hij is een speler waarvan iedere spits droomt om naast te spelen."

WK

De kans dat dit snel gaat gebeuren, is echter bijzonder klein. Messi heeft weliswaar een aflopend contract bij PSG, maar verschillende bronnen maken melding van een op til staande contractverlenging tot medio 2024. De kans dat Messi ooit zal terugkeren naar Camp Nou is heel klein, net als de mogelijkheid dat Lewandowski naar PSG zal verhuizen.

Messi en Lewandowski bekampten elkaar op het WK, toen Argentinië en Polen tegen elkaar moesten spelen. Beiden hadden nadien een kort gesprek. "Ik ga niet vertellen wat er is gezegd, maar het was een mooi gesprek", sprak Lewandowski. De 34-jarige spits was dit seizoen al goed voor 21 goals en 7 assists in 28 wedstrijden, de 35-jarige Messi tikt af op 19 goals en 19 assists in 27 partijen.

LEES OOK: Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

Gaan Messi en Lewandowski ooit in één team spelen?

Meest recent

Meteen puzzelen voor Hayen, stormloop in Genk

Een uitgebreid kerstfeest zal er voor de spelers en clubs in de Jupiler Pro League niet inzitten, ...

16
16
Wils reageert op plotse ommekeer Antwerp: "Het is kut"

Antwerp trekt de feestdagen in met een uitstekend gevoel. Nadat de Great Old een maand geleden nog ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat toe, Man City heeft knalaanwinst beet'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

104
104
Ongezien: kijk binnen in nieuw luxeparadijs van Ronaldo

Cristiano Ronaldo verdient een fortuin in Saudi-Arabië en de Portugese superster heeft aldus ...

31
31
'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Lionel Messi en zijn familie heeft een ferme klap geïncasseerd. Volgens Argentijnse media is de ...

32
32
‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

De wintermercato staat voor de deur en dan draait de geruchtenmolen weer op volle toeren. Ook in ...

65
65
Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

41
41
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

125
125
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

304
304
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

102
102
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

154
154
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

603
603
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

67
67
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

294
294
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

209
209
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

1184
1184
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

240
240
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

899
899
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

594
594
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

671
671
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

601
601
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

137
137
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

37
37
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

170
170
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

715
715

Meer sportnieuws