Lewandowski doet verrassende oproep aan Messi

293 stemmen
Lewandowski doet verrassende oproep aan Messi

Robert Lewandowski doet het zeer goed bij FC Barcelona en hij hoopt de Spaanse topclub dit seizoen naar de landstitel te leiden. De ervaren Poolse aanvaller hoopt dat hij in Camp Nou op een dag nog kan samenspelen met Lionel Messi. Dat verklaarde de voormalige aanvaller van Bayern München en Borussia Dortmund aan de Spaanse pers.


"Ik zou graag met Messi spelen voor hij stopt", zegt Lewandowski tegen El Mundo Deportivo. "Hij is de beste speler ter wereld en hij heeft alles bereikt in het voetbal. Maar het is niet aan mij." Messi is anders gaan voetballen de afgelopen jaren. "Je ziet hem nu meer in de rol van spelmaker. Hij scoort misschien wat minder en gunt zijn teamgenoten meer. Maar hij scoort nog steeds. Maar hij is een speler waarvan iedere spits droomt om naast te spelen."

WK

De kans dat dit snel gaat gebeuren, is echter bijzonder klein. Messi heeft weliswaar een aflopend contract bij PSG, maar verschillende bronnen maken melding van een op til staande contractverlenging tot medio 2024. De kans dat Messi ooit zal terugkeren naar Camp Nou is heel klein, net als de mogelijkheid dat Lewandowski naar PSG zal verhuizen.

Messi en Lewandowski bekampten elkaar op het WK, toen Argentinië en Polen tegen elkaar moesten spelen. Beiden hadden nadien een kort gesprek. "Ik ga niet vertellen wat er is gezegd, maar het was een mooi gesprek", sprak Lewandowski. De 34-jarige spits was dit seizoen al goed voor 21 goals en 7 assists in 28 wedstrijden, de 35-jarige Messi tikt af op 19 goals en 19 assists in 27 partijen.

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

🚀

Gaan Messi en Lewandowski ooit in één team spelen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

74
74
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

22
22
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

108
108
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

59
59
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

89
89
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

108
108
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

37
37
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

257
257
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

36
36
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

308
308
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

110
110
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

286
286
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

113
113
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

205
205
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

189
189
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

106
106
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

41
41
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

102
102
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

267
267
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

739
739
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

197
197
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

252
252
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

166
166
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

127
127
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

224
224

Meer sportnieuws